Jump to content

irenikus

Użytkownicy
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy orientuje się ktoś jak z lodem na Ożannie, najbardziej interesuje mnie wpływ rzeczki za mostem, czy jest możliwość wędkowania tyczką?
 2. Informacja o Mistrzostwach Okręgu na Niedźwiadku została potwierdzona przez związek, więc jest już pewne że sobota i niedziela są wyłączone z wędkowania na pewno do godz 14:00. Z tego co wiem podczas zawodów wyłączony dla innych wędkujących osób jest cały zbiornik.
 3. Wiem tylko że w okolicach Leżajska, Nowej Sarzyny, Stalowej Woli nie ma żadnych zakazów. Regulują to jedynie przepisy o pojemności silnika - kiedy musisz posiadać patent motorowodny a do jakies pojemności możesz pływać BEZ.
 4. Na Olszynkach - sobota, niedziela Mistrzostwa Okręgu, ciekawe czy się odbędą?
 5. Potrzebuje wiadomości na temat tego łowiska - jaka ryba dominuje? czy jest dużo płoci , jak tak to czy raczej mała czy większe sztuki? głębokość łowiska i jakie ukształtowanie dna? W dniu jutrzejszym odbywają się tam zawody wędkarskie okręgu Tarnobrzeg. Z góry dziękuję za informację i pozdrawiam.
 6. irenikus

  Wzdręga

  Niedźwiadek w Wólce Niedźwiedzkiej
 7. W momencie jak ja łowiłem widziałem na pewno ponad 10 chłopa plus spinningści
 8. Hmmmm to pewnie się widzieliśmy, ja właśnie wróciłem, 3 godziny łowienia - 5,2 kg ryb (duże jazie i płocie), ogólnie bardzo udany wypad, jedynie przelotne opady utrudniały połowy. Pozdrawiam
 9. Witam. Orientuje się ktoś może czy w niedzilę 14-go są w okolicy jakieś otwarte zawody spławikowe? Z ostatnich informacji zawody w Tarnobrzegu zostały odwołane.
 10. byłem dzisiaj na obserwacji, odmarznięte tylko od wpływającego strumyka, który niesie mętną i syfską wodę, więc nie dziwi mnie że brań brak
 11. Nie wiem czy pisze post w odpowiednim dziale, jeżeli nie to proszę administratorów o przeniesienie. Proponuję aby tutaj wpisywać aktualne wieści co do zawodów wędkarskich na podkarpaciu (miejsce i termin). Pomoże to zawodnikom chcącym wziąść udział jak i wędkarzom planującym wyprawę na określony zbiornik
 12. Dawid, próbowałeś stacjonarnie czy na spinning?
 13. i jak z białą rybą, są brania?
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy