Jump to content

cyniu5

Użytkownicy
 • Posts

  128
 • Joined

 • Last visited

Reputation

10 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Może ktoś polecić jakieś miejscówki na białą rybę w okolicach Niska i Ulanowa?
 2. cyniu5

  Lipie

  Kiedyś po wsypaniu puszki kukurydzy, wyciągałem po 6-7 karpi teraz niestety karpiarze walą tyle kulek że żeby złowić coś ponad 2kg trzeba złożyć kulkę. A na kilkugodzinne zasiadki najlepsza chyba jest metoda.
 3. cyniu5

  Lipie

  :D:D:D Na sam spławik to na pewno nic nie weźmie, za to jak spławik umocujesz na żyłce na której końcu przywiążesz haczyk, a na haczyk założysz robaka to na pewno coś weźmie :D:D:D A tak już poważnie to przy brzegu w trzcinkach można spokojnie połowić.
 4. cyniu5

  Lipie

  dzisiejszy wynik to 6 szczupaków (największy 44cm) 3 okonie jak na 3 godziny nad wodą to nie jest źle
 5. cyniu5

  Lipie

  W piątek najlepiej przed południem zajmij miejsce jak chcesz jakieś LEPSIEJSZE:D Bo w soboty to ostatnio jest pogrom a w ten weekend ma być ładna pogoda więc dojdą jeszcze grillujący a może i pływający intruzi
 6. cyniu5

  Lipie

  Krótki wypad nad wodę, pogoda kapitalna a wyniki to: dwa amurki, kilka leszczyków i płotek na spławik:)
 7. Pebar a z droższych powiedzmy 300-350zł za sztuke jakie byś doradził, na allegro w tej cenie jest strasznie duży wybór a jak coś kupować to może lepiej wydać raz a więcej:)
 8. Przeglądnąłem stronę na której sprzedają ten cudowny środek i w oczy rzuciło mi sie że niektóre opinie o tym produkcie są napisane przez tą sama osobę -podobna składnia i zwroty. Jak dla mnie to podpucha, nie ma cudownych środków:)
 9. No więc po kolei: -będę łowił na dużych zbiornikach zaporowych -wywoził raczej nie będę -opcja dalekie rzuty:) -3,9m -długość transportowa bez znaczenia -cena 2 wędzisk ok 500zł
 10. Pytanie do karpiarzy- jakie wędki polecacie, zastanawiałem się czy nie kupić po prostu dwóch ciężkich feederów,co myślicie?
 11. Panowie czytając wasze posty nasunęło mi się bardzo poważne pytanie Skoro zaskrońce pływają to jak odróżnić je od węgorzy, bo przecież zaskrońce są pod ochroną i jak kontrola będzie to może mandat wlepić?
 12. cyniu5

  Lipie

  mi się udało wyciągnąć karasia 39cm i kilka płotek:)... albo wzdręg
 13. Dzisiaj w RCMB natknąłem się na wędkarskie akcesoria i musze powiedzieć że ceny są rewelacyjne: -żółwik na haczyki za 3zł -spławiki żywcowe przelotowe od 2 do 3zł -ciężarkiprzelotowe w opakowaniu 5 rozmiarów w sumie kilkanaście sztuk za 2,8zł i wiele innych
 14. Argument że rybie w okresie ochronnym nie należy robić zdjęć bo się męczy jest śmieszny, czyli że jak nie jest w okresie ochronnym to można ją męczyć . Szybko robię fotkę wypuszczam rybę i zdjęcie umieszczam na forum albo nie. Jeśli przyjmiemy że nie powinno się umieszczać fotografii ryb złowionych w okresie ochronnym to na pewno nie z powodu męczących sesji fotograficznych bo wtedy należałoby w ogóle zabronić fotografowania .
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy