Jump to content

pborowicz

Użytkownicy
 • Content Count

  107
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Zamierzam ze znajomym pojechać na San w okolice Leżajska. Nie znamy tej rzeki a chcielibyśmy spróbować na federy. Polecicie jakieś miejscówki ze wskazówkami z dojazdem? Z gory dzięki.
 2. Jak tam efekty gruntowo-federowe na Tarnobrzeskim? PS. Pytanko, dlaczego Tarnobrzeskie jest w wątku komercyjnych skoro to woda PZW?
 3. Dziękować koledzy, wybiorę się tam już niedługo
 4. Witam, będę wdzięczny o jakikolwiek kontakt do właściciela oraz mapkę z dojazdem. Pozdrawiam.
 5. Witam, w sobotę wieczorem wybrałem się z kumplem nad Wisłok na nockę z gruntówkami, zlało nas totalnie, wytrzymaliśmy do 05:30 ale brania były rewelacyjne, praktycznie cały czas coś się działo. Od razu po zarzuceniu wędek już je szarpało i wyginało. Przynęty to biały i czerwony robal. Miałem pierwszego w życiu węgorza na oko 60-70cm, wypiął się przy samym brzegu przy próbie podebrania podbierakiem, połakomił się na czerwonego. Ponadto 3 sumiki niewymiarowe, świńki , leszcze, certy i ogrom karasi, największy 42cm. Już dawno tak nie było, że na rybach nie miałem kiedy zjeść kanapki . Przyjechałem przemoczony ale zadowolony PS. Z mięsa to przywiozłem tylko kiełbase w kanapkach, których nie miałem kiedy zjeść
 6. Szybkie pytanko, gdzie aktualnie można wykupić zezwolenie na wędkowanie na Solinie? Z góry dzięi za odpowiedzi.
 7. Witam, a jak wygląda woda trzebownisko / jasionka? na federka można siadać?
 8. Dzisiaj w trzy osoby od 3:30 do 15stej - tylko 5 leszczy (3sz 40+ a 2 szt około 30cm), wszystko na federka. Brań bardzo mało ale przyjemnie było posiedzieć.
 9. Witam, w niedziele widziałem, że zawody na miejskim się odbyły, wie ktoś może jakie efekty były? Chwilkę jak się przyglądałem to uklejki szły jedna za drugą.
 10. Witam. Cały sezon kiepski na Wisłoku, aż do dzisiaj Na żywca z gruntu zębaty 76cm a na federka cały czas brania płotek, karasi, uklei, kiełbi, leszczyków i kilka okonków się trafiło. Kolega, który ze mną był również złapał zębatego 65cm. Troszkę wiało ale super dzień nad wodą.
 11. Jak płynąca to brak wymiaru? Na przeciwko mnie siedział wędkarz i też wszystkie złowione karpiki wypuszczał, nie pisz z góry że wszyscy walą w łeb i do wora. Chyba że widziałeś a jeżeli tak to zareagowałeś?
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy