Jump to content

luidor1987

Użytkownicy
 • Content Count

  74
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

Recent Profile Visitors

474 profile views
 1. Osobiście posiadam spodniobuty Caperlana i niestety po roku użytkowania spodnie porozklejały się na szwach.
 2. To i ja pochwale się swoimi woblerkami Długość 4 cm, materiał to lipa, stelaż przez całość, malowane akrylami.
 3. luidor1987

  Na grzyby

  Witam, grzybów całkiem sporo w lesie. Pierwsze zdjęcie z wczoraj a drugie to zbiór z przed tygodnia.
 4. Witam. Panowie jaki kolor wody w Wisłoku ???
 5. Czyli jednak domysły:) Równie dobrze mogły trafić do zamrażarek, ale nie pisze o tym głośno bo nie jestem pewien, w Wisłoku kiedyś też było więcej szczupaka a teraz mamy deficyt, czyżby trafił do Wisłoki ???? Nie sądzę. A jeśli chcesz uczestniczyć w takich odłowach to dzwoń pytaj kiedy się odbywają takowe, bo ani mnie, a ni Ciebie nikt imiennie nie zaprosi na tą imprezę
 6. Jakieś dowody, że ryby z Wisłoki trafiły do Wisłoka czy tylko snujecie domysły ??? Nie szukam zwady tylko wydaje mi się, że co niektórzy zagalopowali się troszkę za daleko. Jeśli dowody są na podparcie tez, które tutaj zostały przedstawione to z tego miejsca przepraszam i zwracam honor. Więc ???
 7. Mimo braku opadów woda w Wisłoku trącona, ale jak najbardziej nadaje się do łowienia.
 8. Czyli według tego co niektórzy piszą, to sum jest odpowiedzialny za spadek pogłowia innych ryb na Solinie. W takim razie ja się pytam co stało się z tymi wszystkim rybami na innych łowiskach, gdzie sum nie występuje ??? Odpowiedź jest prosta, zostały wprowadzone w stan hibernacji w specjalnych zamrażarkach tuż obok truskawek z tamtego roku.
 9. Na miejskim kakao jeśli by to kogoś interesowało
 10. Skoro Suma jest tak wiele w jeziorze, to czemu tak niewiele zdjęć umieszczacie na forum tych ogromnych ryb ??? No i jeszcze jedno pytanie, dlaczego ludzie w dalszym ciągu jeżdżą nad Ebro a nie przyjeżdżają łowić Sumy do nas nad Solinę ???
 11. Papltr pytanie było skierowane do Mięsiarza
 12. Gdzie to wyczytałeś , że sum do Ebro został wpuszczony celowo ???
 13. Dziękuję Piotrze powiem szczerze, sam nie myślałem, że cokolwiek złowię, ale jak się okazuję dopóki przynęta w wodzie to zawsze jest szansa. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy