Jump to content

kroku

Użytkownicy
 • Content Count

  924
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

kroku last won the day on January 2 2018

kroku had the most liked content!

Community Reputation

363 Excellent

1 Follower

Recent Profile Visitors

1,228 profile views
 1. Witajcie Posiadam to co na fotkach , zaznaczam że duża część kotwiczek jest do wymiany. 18 mepsów i inne firmy . Cena ? Hmm nie wiem 120 zł. Jak coś proszę o propozycję na PW. Możliwa wysyłka priorytetem ew odbiór osobisty Lesko .
 2. Nie mam czasu . Pewnie sezon zacznę w czerwcu . W tamym roku też mi dużo wejściówek zostało . Woda do łowienia na mięsnym jak i os.
 3. kroku

  NIEZLOT

  Witam a co ja tam mogę łowić na tych stawach ? Na muche ... Jesli wszystko pozwoli to proszę dopisać mnie do listy . Sens brać wedki ??
 4. Ładnie poczyniasz , dobrze że muchy działają . Graty !!
 5. Czy ktoś deklaruje się na 100 procent że będzie na zlocie? Odczuwam małe zainteresowanie ... proszę dopisywać się do listy . Parę dni przed zlotem podam nr do siebie jak i na szklarnie na noclegi jeśli ktoś chciał by przenocować.
 6. Cały dzień w wodzie . Udało się sprowokować do brania królową. Uwielbiam łowić te chimeryczne ryby a brak jakiegokolwiek kontaktu jest dla mnie jeszcze większym motorem napędowym ...
 7. Łączki 15 ( pod szklarnią ) Rozbicie namiotu ,nie stanowi problemu . Proszę dopisujcie się do listy .
 8. 7-9 lipca jak najbardziej mi pasuje .Mam nadzieje , że innym użytkownikom też. Proponuje zrobić wstępna listę . Proszę wpisywać się po numerach .
 9. U mnie hucho hucho . Inne gatunki narazie odeszły do lamusa . Odziwo na odcinku mięsnym miałem największe ryby , lecz były mądrzejsze ode mnie i wygrały ... Arturo graty , czekamy na metrówe!!
 10. Pasowało by ustalić jakiś regulamin i dograć termin w 100 %. Ew . Chyba ze chcecie zrobić zlot poza forum . Ewentualnie Zrobić listę chętnych .
 11. No to wstępną datę mamy , ja się postaram dostosować do Was .W późniejszym troszkę teminie podam nr na noclegi, adres . Wywołuje do tablicy jeszcze Oktawian , Siksa, Browarek.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy