Jump to content

zubik

Użytkownicy
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good
 1. Piękne ryby gratulacje,a można wiedzieć z jakiej wody ten sum rozumiem że wziął na kulke.
 2. zubik

  Wisłok

  Powitać zgadzam się na 100 procent ale ile można te lata trwają już z dziesięć lat i zapewniam wszystkich ze będą tylko gorsze.Jak chce połowić konkretnie to wybieram się na wody prywatne.A pamiętam czasy gdy na wisłoku pływało sporo wszelkich gatunków i co najważniejsze w tym naprawdę piękne okazy np szczupaków pstrąga czy lipienia a teraz w mojej okolicy tylko dodatkowe opłaty górskie a w wodzie okazy wydry i bobra.
 3. zubik

  Wisłok

  Witam dokładnie tydzień temu i dziś koleś wędkujący obok mnie ciągnie regularnie piękne klenie powyżej 40 na grunt ja na spina całe g...
 4. Zadzwoń nr masz na str. łowiska
 5. zubik

  Wisłok

  Witam kolegów chciałem się dowiedzieć na temat świnki i klenia na wisłoku czym nęcić najlepiej i na co łapać z efektem teraz jesienią. Z góry dzięki.
 6. Kolega ma racje gospodyni tego łowiska jest stuknięta,osobiście byłem świadkiem naprawdę przykrych zdarzeń na tym śmierdzącym bajorze.Szczerze odradzam tego miejsca i naprawdę wielu moich znajomych po kiju odpuściło to miejsce.
 7. Kolega ma racje właicielka jest stuknieta
 8. Gratulacje piękny.Kolego kiedyś czytałem twój wpis na temat karpiowania w Sieniawie miałeś tam jakieś efekty?
 9. Kolego Grzenio a powiedz nam przez jaki okres przed zasiadka na tego dużego karpia w sieniawie przygotowywałes łowisko.Wiesz cos wogule na temat takiego zbiornika jak sieniawa,jesli chcesz w nim łowic duże karpie to najpierw musisz dokładnie poznać ten zbiornik a dokładniej strukture jego dna itd.Puzniej dopiero możesz zacząć przygotowywać łowisko co może zająć kilki dni jeśli nie tygodni.Mówimy oczywiscie o dużym karpiu powyżej 10, 15 kg,jesli jedziesz na 2 godz z puszka kukurydzy na zasiadkę i piszesz ze na sieniawie duży karp nie bierze to śmieszne.
 10. Karpie brały od 30 do 45cm
 11. Witam na sieniawie super warunki ostatnie 4-5 dni rewelacyjne brania karpi w nocy nawet po 15 szt na brzegu.Brał również szczupak kilka sztuk wyciągnietch na 70 cm.
 12. Hej ja też wybieram sie w niedziele na besko,tam uczyłem sie karpiowania i mam sentyment do tego łowiska.Zrobiłem rekord 2013 roku karpiem 17kg,popatrz na strone (łowisko besko) tam mozesz uzyskac sporo info na temat zbiornika i obejrzec galerie.Do zobaczyska nad woda ,a myslał ktos moze nad organizacja zawodów karpiowych nad ta woda?
 13. Hej możesz już połowic na besku
 14. Dzieki za info kolego a ta kukurydze i pellet zakładasz na włos czy bezpośrednio na hak
 15. Jasne kolego ale pytam o pellet na włos a ten jest chyba za mały
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy