Jump to content

maciek23

Użytkownicy
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

Recent Profile Visitors

394 profile views
 1. Przyznać się kto tak ma w domu https://www.cda.pl/video/22730527b
 2. Na Olchowcu - przystań żeglarska i wodowanie i dojazd jest obecnie OK.
 3. Dzisiaj woda czysta i niska
 4. Dzisiaj rano była raczej niska i mocno trącona.
 5. Jasiołka mocno zmącona, tak że poniżej ujścia woda na Wisłoce raczej mętna
 6. Poprawcie mnie jeżeli się mylę, ale aktualnie Słonne to chyba woda górska i po zachodzie słońca mamy zakaz wędkowania ?
 7. Stan jak najbardziej ok jednak kolor jeszcze mocno trącony.
 8. "Odwagi" starczyło mu tylko aby wleźć po niego po jaja do wody... szkoda słów.
 9. Zapytam z czystej ciekawości, na co skusił się ten sum i sandacz.
 10. Poziom wody jest niski, a nawet bardzo niski ale nie przesadzajmy, że spadł o 7m, bo jeżeli by teraz podniósł się o 7m to sporo miejsc dostępnych jeszcze na wiosnę znalazło by sie pod wodą. Z tego co pamiętam taki stan wody był ostatnio w 2011r. Również byłem przez ostatni weekend nad Soliną i zgadzam się, że szału z rybą nie ma - myślę, że powodem są głównie upały. Jednak jakieś pojedyncze rybki da sie wydłubać. Pozostaje poczekać na ochłodzenie, a może dopiero na jesienne drapieżniki. Puki co zalecam odpoczynek w pięknej solińskiej scenerii i zimne :beer:
 11. Witam Proszę o wasze opinie na temat tego sprzętu, może ktoś się już z nią zetknął, miał okazję popływać. Będę wdzięczny za wszelkie informacje. Łódka ma być używana na zbiornikach zaporowych. Poniżej to co znalazłem o niej w necie: Mamy przyjemność zaprezentować najnowszy wyrób naszej firmy - łódź wędkarską ODEON Fisherman 380 TAKIEJ WIOSŁÓWKI JESZCZE NIE BYŁO Nietuzinkowy wzór, funkcjonalność, wygoda i bezpieczeństwo oraz najwyższej jakości materiały to główne atuty naszej łodzi. Fisherman 380 oferuje aż 7 bakist, w tym dziobową przeznaczoną do chowania kotwicy, z którą z reguły nie ma co zrobić na tego typu łodziach, 4 podwójne uchwyty na napoje, miejsce na dwa uchwyty do wędek idealne do trollingu. W najbogatszej wersji (TOP) oferujemy wykończenie elementami wykonanymi z plexy i stali kwasoodpornej (widoczne na zdjęciach), kotwiczną rolkę dziobową, dwa uchwyty na wędki, cztery knagi, zawiasy i zamknięcia bakist - wszystko z "kwasówki", wzmocnienie pawęży pod silnik, dulki oraz wiosła. Wym. 380cm x 160ccm. Łódź jest stworzona przez wędkarzy dla wędkarzy - stabilna i łatwa w prowadzeniu oraz super funkcjonalna - znikają problemy z brakiem miejsca na schowanie np. kapoków, wędek, siatek czy skrzynki z przynętami. Niestety stocznia w której powstała już nie istnieje.
 12. Po wczorajszych burzach w Jaśle płynie błoto, ale stan niewiele podniesiony
 13. Na tą chwilę w Jaśle podniesiona o około metr i brudna. Więc myślę że powyżej Pilzna będzie podobnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy