Jump to content

Pittspeed

Użytkownicy
 • Content Count

  305
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

31 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wczoraj byłem parę godzin powyżej Rzeszowa z bolonkom, jedno branie i kleń taki 25cm tylko, woda taka jakoś mało żywa, jeszcze trzeba poczekać, Plus że trawy jeszcze nie urosły i można fajne miejscówki wyczaic, co latem graniczyło by z cudem przejść przez dżunglę.
 2. Jak to jest, że place Rzeszów mam porozumienie na Wisłoka od Jasła i Wisłok od Bzianki tj okręg Krosno, dobra a ktoś płaci składkę w Krośnie, i co ma w zamian od okręgu Rzeszowskiego?
 3. UWitam, kupiłem 2 kołowrotki karpiowe typu big pit , z szpulami zapasowymi i pokrowcami angielskiej firmy NGT , na ebay 330zł, na alegro 550zł za ten sam zestaw, nie jest to najwyższa pulka ale na te parę wypadów na rok wystarczy, opinie napiszę po użyciu. Najważniejsze że przekladnia slimakowa, i szpula do rzutów, nie jest to shimano czy daiwa. Ale za tą kasę nic podobnego nie kupi.
 4. Tam klenie były takie 40cm bez problemu można było złowić pewnie łatwiej niż na wisloku ale parę lat tam nie byłem. Kiedy rzekę zmeriolizowali to się zrobiła płytka i zarosla dawniej była głębsza teraz to jest porażka tak gmina Boguchwała zrobiła średnią głębokość od 20 do 50cm i po co to robili skoro wały na 3 metry tam są . Nie wiem czy jeszcze tam coś jest. Jeszcze takie kamienie wielkie co kilka metrów porzucili. Jest kilka rurek nie wiem czy tylko od wody czy z gospodarstw.
 5. Witam. Czy na Ferrera warto się wybrać czy szkoda czasu. Pytam bo to sezon urlopowy i chciałem coś połowie wreszcie.
 6. Był ktoś ostatnio może , jak wygląda zbiornik czy jest dużo glonów i czy coś jeszcze tam zostało ryb.
 7. Byłem się dziś przejść od strony Zwięczycy to pierwsze jakieś miejsce gdzie nie jest zaciśnięte to dopiero przy placu zabaw na lisiej górze potem dalej zarośnięte i dopiero przed zaporą następne miejsce. Tragedia jeszcze kilka miejscówki poniżej wodociągów ale dla mnie to jeszcze Wisłok nie zalew. Nie wiem jak to wygląda od strony budziwoja byl tam ktoś ostatnio?
 8. Witam. Pytanko te kartki w legitymacji co się wkleja znaczki (opłaty) mi się skończyły, gdzie trzeba iść i co zrobić. Na Akacjowej zawsze płace do żadnych kół wendkarskich nie chodzę.
 9. Witam. Doradzi ktoś w doborze spzętu na Wisłok jaką kasę wziąć aby dość daleko posyłać linke i długość. Czy do max 300 zl znajdzie jakiś wmiare fajny kijek najlepiej dwu skład i jeszcze jakaś sęsowna linka o 100zl. Kołowrotek mam.
 10. Witam. Byłem 2 razy nad Wisłokiem ostatnio. Na głębszej wodzie z feederami kilka leszczyków się zameldowało. Dziś na płytszej wodzie zabawa z klenikami krótkie wypady ale cieszą. Woda jak dla mnie idealna czysta i niska coś pięknego czekam cały rok na taką pogodę i wode.
 11. Hej. Orientuje się ktoś jaka woda w okolicach Leżańska i niżej chodzi o kolor i poziom.
 12. Pittspeed

  Lipie

  Witam. Ostatnio byłem na nocy . W 4 osoby łowilismy w sumie 3 rybki karp 60 plus jedna dwujka i karaś medalowy 46cm pewnie z 2 kg miał.
 13. Mam pytanko, chodzi mi o odcinek od Nowy Żmigrud, tz koniec górskiego początek nizinnego, czy warto tam jechać z Rzeszowa czy jest to samo co u nas tz na wisłoku?
 14. Byłem pare godzin na swoim ulubionym odcinku, tz wyżej Rzeszowa, woda czysta, aż za bardzo, rybki nie chciały współpracować niestety, rozmawiałem z miejscowym i mówił coś o kormoranach że rybki pozjadały, sam osobiście nie widziałem tam nigdy kormoranów, ale może troche prawdy w tym jest bo woda jakby martwa, dno było widać na wdg mnie około 1m, i żadnej rybki nie zauważyłem, nawet z mostu, może to poprostu za wczesna pora, w tamtym roku nie było tragedi, co prawda klenie to większość maluchy ale zawsze coś się działo.
 15. Napisałeś tak jak bym to ja popełnił jakiś błąd i była moja wina, że czegoś nie znalazłem itp, patrzyłem właśnie w wykaz wód górkskich Krosna pozycja Wisłok i nic tam nie pisze, to chyba w interesie okręgu napisać informacje odnośnie swoich łowisk. Słowa każdy szanujący itp, to jakaś prowokacja ?
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy