Jump to content

Pittspeed

Użytkownicy
 • Content Count

  322
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

42 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Miałem tam jechać na nockę, szok parking ok są 2 drogi wzdłuż obu brzegów na jednej szlaban zamknięty na drugiej ktoś wykopał dziurę przez całą szerokość na około 30 może 40 cm żeby mu woda z ziemiaków spływała, z parkingu 2 miejscówki dostępne jedna malutka druga zalana wodą i bajoro, ogólnie bardzo kiepski dostęp do łowiska, nie mówię już o tych wszystkich drzewach i krzakach stromych zejściach itp może z 10 miejsc do łowienia tam max jest.
 2. Kupię feeder matrix aquos x 360 cm do 70g w 2 składzie, może ktoś ma.
 3. Czemu na tych stronach pzw Rzeszów nie ma nic napisane o zarybieniach, szukam w necie to coś z 2016 roku wyskoczyło, nie wiem to tajemnica jakaś , skoro płacę 300 zł to chyba powinno być jawne dla wszystkich gdzie i co jest wpuszczone bo to za nasze pieniądze, i powinny być jawne i otwarte dla wszystkich terminy tych zarybień, żeby kto by chciał zobaczyć ile tego wpuszczają.
 4. Okolice Jasiołki odc górski!
 5. Kilka fotek z mostu tzw Czernislawka.
 6. Kilka fotek Jaskiołki, byłem przejazdem, naprawde fajna rzeka.
 7. Wczoraj w 3 osoby spiningowalismy, ryb brak, woda niska taka trochę mętna. Na no kill wiele osób rezygnuje z łowienia bo zabierać nie można, może to coś pomoże i ryb będzie tam więcej.
 8. Jaką woda powyżej Rzeszowa? Był ktoś?
 9. Witam. Wczoraj byłem 2 godziny pośmiać, to 3 rybki, dużo brań drobnicy, ogólnie woda fajna do lowienia.
 10. Witam, mam pytanie czy na wędkę muchową można łowić na przynęty typu chleb wiśnia itd, tzw nie sztuczne?
 11. San okręg Rzeszów chyba można trolingowac tz od ujścia Wisłoka do ujścia Tanwi.
 12. Jechałem dziś przez Wyżne, woda do łowienia na wisloku, kryształ to nie jest, spławik czy grunt ok za to Sobnica brudna raczej stan wody w wisloku i stobnicy w miarę normalny minimalnie może podniesiony.
 13. Ma ktoś jakieś fotki z Zarzecza, tz co się pozmienialo jak ten nowy most powstał, z dwa lata tam już nie byłem. Dawniej jedną z ulubionych miejscowek, dobry dojazd i fajna woda.
 14. Witam, na pw ma ktoś miejscowki na suma żeby dojechać autem? W okręgu pzw Rzeszów, bardzo dziękuję za info. Tzn od ujscia Wisłoka do ujścia Tanwi,
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy