Skocz do zawartości

FISHMAN78

Aktywni
 • Zawartość

  95
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana FISHMAN78 w dniu 6 Grudzień 2017

Użytkownicy przyznają FISHMAN78 punkty reputacji!

Reputacja

24 Excellent

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. FISHMAN78

  Ranczo Nad Jeziorkiem Czarna ok. Łańcuta

  http://lowisko-czarnasedziszowska.pl/index.php/lowisko/
 2. FISHMAN78

  Lipie

 3. FISHMAN78

  Mini konkurs

  11,30 kg
 4. FISHMAN78

  Lipie

  http://www.karplancut.pl/artykul/vii-podkarpacki-miting-karpiowy-za-nami
 5. FISHMAN78

  Składki Okręgowe i Porozumienia

  Witam Potrzebuje pilnej i szybkiej odpowiedzi w sprawie wędkowania w Rzeszowie, chcę zabrać siostrzeńca 12latka na ryby ,on ma opłaconą kartę wędkarska opłaty dokonał w Żorach woj. śląskie i moje pytanie jest akie czy on może łowić pod moją opieką na 2 kije czy ja jedna i on jedną ,a no i najważniejsze czy on musi wykupić jednodniowe zezwolenie jeżeli tak to poproszę o odp w jakiej kwocie i namiary na wpłatę
 6. FISHMAN78

  Wisłok

  Witam Dziś rano około 9.00 byłem na Wisłoku na wysokości parku linowego pośmigać na boczy trok za okonkami ,ale niestety nic się nie udało złowić, było mnóstwo kormoranów.Byłem tam około godziny i w tym czasie przepłynęło do góry brzuchem około 15 może 20 szt brzan około 40-45cm .Jedną udało mi się przeciągnąć do brzegu i zrobiłem zdjęcie. Zdjęcie zrobione telefonem
 7. FISHMAN78

  Dowcipy różne.

  http://www.wiocha.pl/1250809,Koszmar-wedkarza
 8. FISHMAN78

  Dowcipy różne.

  http://www.wiocha.pl/1239713,A-ja-tam-lowie-bez-karty-wedkarskiej
 9. FISHMAN78

  Sezon Karpiowy 2015

  Dość że zostawili syf to na dodatek całą noc wyli jak popaprańcy,jak nie z jednego brzegu to ci z drugiego , Patologia to mało powiedziane Niektórzy przyjeżdżają na wodę odpocząć a nie słuchać stada bydła wyjącego.
 10. FISHMAN78

  Demotywatory a wedkarstwo

  http://fishki.pl/fishka,Dziewczyny-na-rybach,88575,2,1.html
 11. FISHMAN78

  Dowcipy różne.

  Środek nocy, z baru wychodzi nawalony facet i chce iść do domu. Nogi odmawiają mu jednak posłuszeństwa. Pod barem stoi jedna taksówka, więc facet sprawdza swój portfel i wylicza, że ma 15 zł. Podchodzi do taksówkarza i pyta: - Panie ile za kurs na Sienkiewicza? - O tej porze to 20. - A za 15 nie da rady? - Za 15 nie opłaca mi się silnika odpalać. - Panie niech Pan się zlituje, późno jest, zimno, ja jestem wcięty, do domu daleko. - Facet spadaj i nie zawracaj mi głowy. Więc nie było wyjścia facet poszedł na pieszo do domu. Następnego dnia idzie ten sam facet ulicą i widzi długą kolejkę taksówek a na samym końcu kolejki stoi ten niemiły taksówkarz. Facet podchodzi więc do pierwszej taksówki i mówi: - Ile za kurs na Sienkiewicza? - 20 zł. - mówi taksiarz. - Ja dam panu 50 zł za kurs ale w czasie jazdy zrobi mi pan loda. - Spadaj zboku bo zaraz ci dowalę. Facet podchodzi do 2 taksówki: Ile za kurs na Sienkiewicza? - 20 zł - mówi taksiarz. - Ja dam panu 50 zł za kurs ale w czasie jazdy zrobi mi pan loda. - Spadaj zboku bo nie ręczę za siebie. Facet podchodził do każdej taksówki i sytuacja powtarzała się. Podchodzi do ostatniej taksówki - tej spod baru - i mówi do kierowcy: - Ile za kurs na Sienkiewicza? - 20 zł - mówi taksówkarz. - Ja dam panu 50 zł za kurs ale pod warunkiem że ruszy pan powoli i pomacha do wszystkich swoich kolegów taksówkarzy.
 12. FISHMAN78

  Zalew Rzeszowski

  Wszystko jeszcze zamarznięte.
 13. FISHMAN78

  Ulubione dźwięki

  Proponuję ten koncert i słuchać na FULLLLLLAAAAAA
 14. FISHMAN78

  Dowcipy różne.

  :beer:
×

Komunikat

W dniu 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.