Jump to content

bary30

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bez zmian jest w punkcie nr 4 IV Składka niepełna wynikająca z deklaracji wędkarza do wędkowania tylko na zbiornikach wodnych wydzielonych Składka podstawowa roczna - członek PZW (tzw. zbiorniki) 160,00
 2. Po obejrzeniu filmu nie ma się co dziwić że w wodzie tylko żaby i glony. To się dzieje na tym zbiorniku ? https://www.facebook.com/totalcarpbaits/?hc_ref=ARR3r2uGsTshS9CMgOBKl4fOjfNbByeAc5OqWMkin9gLfFmF4cmuEqXh8ikuyxBnpD0&fref=nf
 3. Bez przesady ani to pustynia ani eldorado. Woda PZW jakich wiele. Byłem kilkanaście razy, coś można wydłubać. Jedynie co mnie martwi to jej użytkownicy. Okupują miejscówki co niektórzy całe lato. Biorą wszystko i w każdej ilości. Słyszałem rozmowę sąsiada na stanowisku obok jak dzwonił do kumpla " Stary leszcz bierze jak szalony mam już dwa wiadra. Bierz wolne i przyjedź." Co wyciągną to w krzaki do wiadra. Po wekendzie stosy łusek i wyfiletowanych korpusów to standard. Jeżdżę tam już od 5 lat i co mnie najbardziej martwi nie miałem i nie widziałem żadnej kontroli.
 4. Tak . Dziadki już okupują stanowiska od mostu aż po las. Kempingi i namioty rozstawione. Pytałem gościa co był na brzegu koło parkingu u Arka mówił że nic nie skubie.
 5. Witam Na miejscu już nie wykupisz. Można przelewem (jednodniowe za 20 zł) i wydrukuj zezwolenie ze strony oddziału Tarnobrzeg.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy