Skocz do zawartości

bary30

Użytkownicy
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

12 Good

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Bez zmian jest w punkcie nr 4 IV Składka niepełna wynikająca z deklaracji wędkarza do wędkowania tylko na zbiornikach wodnych wydzielonych Składka podstawowa roczna - członek PZW (tzw. zbiorniki) 160,00
 2. Po obejrzeniu filmu nie ma się co dziwić że w wodzie tylko żaby i glony. To się dzieje na tym zbiorniku ? https://www.facebook.com/totalcarpbaits/?hc_ref=ARR3r2uGsTshS9CMgOBKl4fOjfNbByeAc5OqWMkin9gLfFmF4cmuEqXh8ikuyxBnpD0&fref=nf
 3. Bez przesady ani to pustynia ani eldorado. Woda PZW jakich wiele. Byłem kilkanaście razy, coś można wydłubać. Jedynie co mnie martwi to jej użytkownicy. Okupują miejscówki co niektórzy całe lato. Biorą wszystko i w każdej ilości. Słyszałem rozmowę sąsiada na stanowisku obok jak dzwonił do kumpla " Stary leszcz bierze jak szalony mam już dwa wiadra. Bierz wolne i przyjedź." Co wyciągną to w krzaki do wiadra. Po wekendzie stosy łusek i wyfiletowanych korpusów to standard. Jeżdżę tam już od 5 lat i co mnie najbardziej martwi nie miałem i nie widziałem żadnej kontroli.
 4. Tak . Dziadki już okupują stanowiska od mostu aż po las. Kempingi i namioty rozstawione. Pytałem gościa co był na brzegu koło parkingu u Arka mówił że nic nie skubie.
 5. Witam Na miejscu już nie wykupisz. Można przelewem (jednodniowe za 20 zł) i wydrukuj zezwolenie ze strony oddziału Tarnobrzeg.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Komunikat

W dniu 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.