Jump to content

jedrula

Nowy
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

10 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Podczas długiego weekendu trochę pochodziłem że spiningiem i jedna rzecz mnie zaszokowała mianowicie bardzo duża ilość martwych ryb.Na stawie nr.1naliczyłem ich ponad 20 szt różnej wielkości przede wszystkim karpie ,niektóre naprawdę spore sztuki.Panowie wędkarze z Podkarpacia czy Wam to nie przeszkadza że zarzucacie swoje zestawy do wody pełnej rybich trupów i unoszącego się w powietrzu smrodu rozkładajacych sie ryb.Czy nie można zainteresować tym problemem działaczy PZW ,aby podjęli jakieś środki chociażby usunięcia rybich trupów z wody i zainteresowania się w czym leźy problem tak licznego śnięcia ryb.?
  2. A ryby wróciły do wody?
  3. Kolega Słowik z Sędziszowa to raczej łowca odznak za medalowe ryby od Wiadomosci Wędkarskich,które pewnie sobie wpina do swojej czapeczki.Nieprawdopodobne aby w Cierpiszu uchowały się takie okazy.Zastanawiające jest jednak to na jakiej podstawie redagujący Wiadomości Wędkarskie przyjmują takie zgloszenia złowionych dużych medalowych ryb.
  4. Slyszalem ze teraz we wrzesniu miala sie odbyc akcja odlawiania ryb z Cierpisza w zwiazku z przebudowa mostu, a przy okazji budowy nowej tamy i oczyszczenia zbiornika.Czy to prawda i czy ktorys z kolegow wedkarzy moze byl przy tej akcji odlowu ryb ktore podobno mialy trafic do zalewu w Kamionce?
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy