Jump to content

Zbigniew

Użytkownicy
 • Content Count

  186
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Zbigniew last won the day on March 8

Zbigniew had the most liked content!

Community Reputation

108 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Koledzy , czy woda poniżej Rzeszowa nadaje się do spiningowania? Proszę o szybką odpowiedź bo za godzinę mam zamiar jechać. U mnie San brudny i przybiera.
 2. Dzisiejszy boleń, jeśli chodzi obrania to normalnie,to znaczy kiepsko.
 3. Ogólnie rzecz biorąc, to tak jak napisał Maju. Ja bym zwrócił uwagę także na wodowskazy w Dynowie, Przemyślu i Trynczy na Wisłoku. Bo jak tam zacznie przybierać to za dzień albo dwa to samo będzie w Krzeszowie. O przejrzystości wody pogodynka niestety nic ci nie powie. Dla mnie jak przynętę widać na 10cm to jest dobra. Jeśli chodzi poziom wody, to w Krzeszowie od 300cm można śmiało spiningowac,ale im mniej od tego stanu to tym lepiej. Do maja jeszcze trochę czasu i wiele może się jeszcze wydarzyć.
 4. Wiosna, ryby coraz bardziej aktywne, chociaż na powierzchni życia bardzo nie widać. Dzisiaj dwa klenie i boleń.
 5. Spokojna woda , ja łowiłem na obrotówki ale kolega na gumki i też brały. Najważniejsze znaleźć miejsce z rybami.
 6. Jak z bramkami pstrągów na spining, czy jedzą tylko kukurydzę. Zastanawiam się nad wyjazdem w niedzielę, jak by nie było kilkadziesiąt kilometrów muszę przejechać. Gdy byłem na zawodach w jesieni to delikatnie mówiąc szału nie było. Zgóry dziękuję za podpowiedzi.
 7. Dzisiaj dwie godzinki z samego rana i sześć kleni, największy powyżej 40cm.
 8. Od piątku stan zlodzenie zalewu niewiele się zmienił.Ale dni lodu są już policzone, dobry deszcz błyskawicznie załatwił by sprawę.
 9. Zatoka przy wlocie rzeki prawie bez lodu. A jak będzie po dwóch najbliższych nocach,to się okaże.
 10. Dzisiaj trzy godziny wieczorem ze spinem . Silny wiatr, lecący pyłek z wierzby ,ogólnie łowienie tragedia. Po każdym rzucie czyszczenie żyłki. Ryby brały normalnie to znaczy słabo, złowiłem bolenia i klenia ,co w tych warunkach mile mnie zaskoczyło. W takich warunkach odradzam łowienie, z rana powinno być lepiej.
 11. Na zalewie przedwiośnie. Pierwsza rybka sezonu, mała, ale jak cieszy.
 12. W życiu pewne jest tylko ze się umrze. W poprzednim sezonie , pod koniec stycznia mój dobry znajomy wybrał się na ryby bez opłaty. Przyjechała PSR, strażnik przeglądną mu papiery, dał wykład ile kosztuje łowienie bez ważnych papierów i na pouczeniu się skończyło. Także cuda się zdarzają (zdarzały). Oczywiści ze nikt nie powinien mieć pretensji do PSR ,jeżeli pójdzie dzisiaj na ryby bez opłat i zapłaci karę. 9
 13. Według prawa nie wolno. Podobno w pierwszych dniach roku straż rybacka przymyka na to oko, ale gwarancji nie dam. U skarbnika koła nr 18 w Leżajsku można już opłacić składki na 2018 rok.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy