Jump to content

Zbigniew

Użytkownicy
 • Posts

  202
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Zbigniew last won the day on November 21 2019

Zbigniew had the most liked content!

Reputation

164 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pewnie San, gdy przybiera bolenie lubią brać.
 2. Jedno branie i jedna ryba. Wychodzi a to że z drapieżników najłatwiej idzie tam złowić bolenia.
 3. Ponieważ mam kilka dni wolnego postanowiłem częściej bywać na rybach. Niestety pobliski San wysoki i przejrzystosc wody równa zero, więc pozostają pobliskie bajorka. Po wczorajszej nieudenej wyprawie feederowej na Czyste kolega namówił mnie na powtórkę że spinem dzisiaj z rana, miały być sandacze. Niestety "bankowe" miejsce obsadzone było przez gruntowców, więc pozostały płytsze rejony zbiornika. Obecności sandaczy w tej wodzie nie stwierdziliśmy. Przez prawie cztery godziny złowiłem szczupaka 56 cm a kolega okonia. No i jedno uderzenie bolenia, nie wiem jakim cudem się nie zapiął. Gruntowców dużo ale u nich też nie bralo, jeden z nich zdesperowany łowił na trzy wędki. Miał pecha bo przyjechała PSR i zapłacił dwie stówy.
 4. Na stronie PZW Rzeszów nie ma żadnego zakazu więc można łowić.
 5. Pewnie coś kombinują i nie chcą żeby to wędkarze to widzieli. Gdzieś na Facebooku widziałem widziałem fotę z tych prac i było widać było na brzegu pełno pojemników chyba z jakąś chemią.
 6. Ja bym wybrał drugą opcję. Ale ja nie łowię na tamtym odcinku rzeki.
 7. Przez koronawirusa protest może w ogóle może się nie odbyć a petycja z powodu ważniejszych spraw trafi na dno szuflady. Mamy trochę pecha. Obym się mylił.
 8. Jak chcę dowiedzieć się coś o łowieniu ryb , to w przeglądarkę wpisuje wędkarstwo, a jak coś o hodowli ryb w akwarium to akwarystyka. Tak jest najprościej i najskuteczniej.
 9. Chyba dopiero za rok, ale kampanie wyborczą możesz już zaczynać. Bywałem na kilku wyborach nowego zarządu i chętnych na to zaszczytne stanowisko nigdy za wielu nie było. Także szanse na wybór spore.
 10. Na klenie szkoda jechać bo sumy je zjadły Dzisiejsza kijanka
 11. Dzisiaj rano wiatr ,deszcz i miały być szczupaki.
 12. Z powodu silnego wiatru odpuściłem sobie San i pojechałem na to bajorko. Jeden kontakt z rybą.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy