Jump to content

Zbigniew

Użytkownicy
 • Content Count

  190
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Zbigniew last won the day on March 8

Zbigniew had the most liked content!

Community Reputation

115 Excellent

About Zbigniew

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z Effzetta może bardziej pod sandacza Persh Special 12g. Oglądałem na Langiewicza w Rzeszowie 230/12g i jak dla mnie na pobliskie zalewy do główek 5-7g i gum 3'' super opcja. Krótsza wersja tylko 190cm.
 2. Posiadam Flesh Zander 229/22 i według mnie te 5g to takie minimum dla tej wędki. Ty pewnie będziesz łowił po okolicznych bajorkach, także nie wiem czy to nie będzie za ciężko, chyba że 5g ale większe gumy. Ja łowie w pobliskim Sanie i stosuje trochę większe gramatury ,ale bardzo fajnie się nią łowi. Niektórzy piszą że można tym kijem łowić główkami 30g plus guma , ale według mnie 22g plus guma to max przy agresywnym prowadzeniu przynęty.
 3. Nie ma takiej miejscowości nad Sanem, ale jest Leżajsk, ostatnio woda przybrała 25cm. Sprawdzaj w serwisie Pogodynka wodowskaz Rzuchów.
 4. Jaxon Grey Stream fajny UL nie tylko na okonie . Kupiłem w tamtym roku wersję 228/7g za niewiele ponad 100 zł, wziąłem go ponieważ stuningowałem swojego microflexa drzwiami samochodu. No i po roku użytkowania mogę powiedzieć że to dobrze wydane 100zł. U nas na forum wędka przeszła bez większego echa, chociaż na innych forach trochę się o niej pisało i były to głównie pozytywne opinie. Znajomi którzy przez chwile łowili tym kijkiem byli mile zaskoczeni.Porównując ten kij do microflexa to jest bardziej smukły i wolniejszy. Także jak ktoś lubi łowić okonie na szybkie wędki to raczej nie będzie propozycja dla niego. Często gdy miałem tylko 2 godziny czasu na ryby, brałem tą wędkę na pobliski San pobawić się z małymi rybami.Łowiłem głownie na małe obrotówki i woblery, nawet na niezbyt ciężkie boleniowe. Bo próbuje złowić to co akurat żeruje.Jeśli ktoś zaczyna przygodę z ultra lekkim spiningiem to jest to bardzo dobra propozycja. Podsumowując -świetny stosunek ceny do jakości. Jeszcze fotka z dzisiejszym boleniem na tą wędkę.
 5. Koledzy , czy woda poniżej Rzeszowa nadaje się do spiningowania? Proszę o szybką odpowiedź bo za godzinę mam zamiar jechać. U mnie San brudny i przybiera.
 6. Dzisiejszy boleń, jeśli chodzi obrania to normalnie,to znaczy kiepsko.
 7. Ogólnie rzecz biorąc, to tak jak napisał Maju. Ja bym zwrócił uwagę także na wodowskazy w Dynowie, Przemyślu i Trynczy na Wisłoku. Bo jak tam zacznie przybierać to za dzień albo dwa to samo będzie w Krzeszowie. O przejrzystości wody pogodynka niestety nic ci nie powie. Dla mnie jak przynętę widać na 10cm to jest dobra. Jeśli chodzi poziom wody, to w Krzeszowie od 300cm można śmiało spiningowac,ale im mniej od tego stanu to tym lepiej. Do maja jeszcze trochę czasu i wiele może się jeszcze wydarzyć.
 8. Wiosna, ryby coraz bardziej aktywne, chociaż na powierzchni życia bardzo nie widać. Dzisiaj dwa klenie i boleń.
 9. Spokojna woda , ja łowiłem na obrotówki ale kolega na gumki i też brały. Najważniejsze znaleźć miejsce z rybami.
 10. Jak z bramkami pstrągów na spining, czy jedzą tylko kukurydzę. Zastanawiam się nad wyjazdem w niedzielę, jak by nie było kilkadziesiąt kilometrów muszę przejechać. Gdy byłem na zawodach w jesieni to delikatnie mówiąc szału nie było. Zgóry dziękuję za podpowiedzi.
 11. Dzisiaj dwie godzinki z samego rana i sześć kleni, największy powyżej 40cm.
 12. Od piątku stan zlodzenie zalewu niewiele się zmienił.Ale dni lodu są już policzone, dobry deszcz błyskawicznie załatwił by sprawę.
 13. Zatoka przy wlocie rzeki prawie bez lodu. A jak będzie po dwóch najbliższych nocach,to się okaże.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy