Jump to content

dkonrad23

Użytkownicy
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Szukam jakiegoś niedrogiego feedera do łowienia na metodę. Będę łowił głownie średniej wielkości karpie na wodach PZW (1-5kg). Wyszukałem sobie takie wędzisko: http://skleptrabucco.pl/trabucco-precision-xt-feeder-plus-360-90gr/ Chciałbym łowić w miarę finezyjnie, czy taki kijaszek da radę czy może jest coś lepszego w tym przedziale cenowym?
 2. Przecież niedawno zarybiono kroczkiem.
 3. Orientujecie się czy można w tym roku łowić na tym stawie? Nie ma go w spisie łowisk PZW jednak tablica wisi dalej. Słyszałem też, że nie można tam łowić, a staw jest traktowany jako hodowlany jednak nie wiem czy to prawda.
 4. Witam. Jestem posiadaczem karty wędkarskiej od 3 lat. Dzisiaj zobaczyłem, że numer karty na Karcie Wędkarskiej nie zgadza się z numerem karty na Zezwoleniu. Na Karcie jest numer 1248, natomiast na zezwoleniu 1249. Tak ma być czy mam się z tym zgłosić do PZW?
 5. Jak dla mnie są średnio łowne, ale nie są najgorsze. Jeśli chodzi o obrotówki to dużo lepsze efekty miałem na SPINNER DAM EFFZETT PREDATOR. To są te ze skrzydełkiem typu long. Najlepsze efekty były na czerwony kolor. Na ten Holo Select Classic Contra też kilka szczupłych miałem, jednak osobiście wolę Effzett.
 6. Oby już została tym No killem na zawsze. Przynajmniej będzie gdzie połowić.
 7. Wie ktoś czy "jedynka" dalej będzie No Kill?
 8. Czy wędkowanie na koszyczek method feeder znajdzie swoje zastosowanie z wędką karpiową i bombką jako sygnalizator? Od przyszłego sezonu mam zamiar zacząć przygodę z tą metodą, jednak nie mam wędki feeder i nie chcę na razie wydawać na nią pieniędzy, ponieważ nie wiem czy mi przypasuje ta metoda połowu. Posiadam karpiówkę BLACK ARROW CARP 360 / 3,5 Lbs, chciałbym do tego zakupić koszyczki Drennana 35g large. Zda to egzamin?
 9. Jakie firmy kulek polecacie? Dotychczas łowiłem na Tandem Baits i Adder ze słabymi efektami. W tym roku myślę kupić coś lepszego, zastanawiam się nad Mainline, Nash i Solar. Chodzi głównie o pop up. Którą firmę wybrać?
 10. Czy kijek Mitchell Elite Feeder będzie się fajnie sprawował przy metodzie? Chce go kupić, ale nie wiem czy nie będzie toporny.
 11. Witam. Łowię na Weryni na dwie wędki gruntowe jednak zawsze zarzucam jak popadnie (nie celuje w 1 miejsce). Mam pytanie czy mógłbym na 3 wędce założyć spławik żywcowy, dociążyć go i zarzucić jako markera? Nie będę go uzbrajał w haczyki itp. Jeśli straż by przyszła to nie będę miał żadnym problemów?
 12. Dzięki za odpowiedzi. Ten Mitchell Elite Feeder dość fajnie się prezentuje, będę musiał jeszcze poczytać opinie o nim. Nie wiecie czy w Leaderze w Rzeszowie mieli by taki kijek?
 13. Witam. Od dłuższego czasu zastanawiam się nad kupnem wędki do łowienia głównie na method feeder ( czasem zwykły koszyk). Mam wielki dylemat, ponieważ nie wiem co kupić. Wiem, że picker jest przeznaczony do łowienia na wodzie stałej natomiast feeder jest bardziej na rzekę. Łowie tylko na wodach stałych, głównie na stawach w Werynii, czyli lepszym wyborem byłby picker jednak z wiekiem, gdy będę zdobywał wiedzę będę chciał łowić coraz większe ryby i nie wiem czy ten picker mi wystarczy na takie 5 kilowe karpie i inne rybki. Zależy mi także na finezji oraz na tym, żeby się fajnie rzucało. Teraz
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy