Jump to content

Pucek

Użytkownicy
 • Content Count

  136
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

Pucek last won the day on November 23 2018

Pucek had the most liked content!

Community Reputation

472 Excellent

2 Followers

Recent Profile Visitors

1,218 profile views
 1. Witam. Chętnie odkupie kija Savage Gear Parabellum CC 279 cm 7- 23g
 2. Dzięki. Ciężko z czasem było w ostatnich 2 miesiącach. Jeszcze jutro wypad i czas kończyć sezon.
 3. Nie muszę. Kto mnie zna to wie jakie mam podejście do złowionych ryb. A trochę było wspólnych wypadów nad wodę z użytkownikami PSW. Zresztą to nie jest mój pierwszy post w dziale relacji i jeszcze nikt mi nie zarzucił, że zabijam ryby czy dodaje zdj ze "zdechła". A Tobie jak coś nie pasuje to po prostu nie patrz na moje zamieszczane posty. Nie będę się stroil do zdjęcia żeby wyglądało niewiadomo jak. Pozdrawiam. Życzę wesołych świąt i połamania kija.
 4. Moja pierwsza myśl była dokładnie taka sama - most w Jaśle, rzeka jasiolka
 5. 3 godziny nad wodą i melduję pewnie ostatnia brzanę w tym sezonie oraz 7 okoni w przedziale 26-33cm.
 6. Witam Wszystkich. Trochę mnie tu nie było z braku czasu. Na weekendzie udało się wyskoczyć za okoniem. Kilka fajnych szt zameldowałem.
 7. Niestety na Wisłoce takich ludzi nie brakuje. Na przełomie maj/czerwiec walczę z miejscowymi dziadkami którzy wracają w swoje miejsca zastając zniszczone zestawy jak i pociete siatki.
 8. Właśnie też w ostatnim czasie polowilem sandacze. Małe sztuki, ale są. Wisłoka coś budzi się do życia.
 9. Dzisiaj od 4 rano testowałem nowego kijaszka pod okonia. Głównie łowiłem główkami 1-3,5g. W skrócie mówiąc mile zaskoczenie jak za takie pieniądze. A nad wodą celem były tylko okonie. Plan wykonany, 8szt na brzegu. Rozmiarowo: 2x 27cm, 1x 30, 31cm 2x 32cm ... reszta krótka ;-)
 10. @ka-mil zostawiles coś dla mnie ? Rano wybieram się na pasiaki tam.
 11. Trzeba być dobrych myśli !
 12. White bird 2.19m/0.5-5g. kijaszek na jesienne okonie 👌
 13. Pucek

  Wisłok

  Dzisiaj odwiedziłem Wisłok - zawody. Rzeka piękna, linia brzegowa idealna, taka jaka lubię. Mimo 3 rzek które mam na wyciągnięcie ręki muszę przyznać, że ma swój urok. Z rybka trochę kiepsko było. Delikatne i pojedyncze brania. Wydłubałem 3 klenie, 2 okonie oraz 1 bolenia. Rozmiarowo bez rewelacji jednak dało najniższy stopień podium.
 14. Pasiaki nadal gryzą. O 5:30 dojechałem na łowisko z nastawieniem by wyciągnąć kilka fajnych okoni. W sumie zameldowałem 6 okoni przyzwoitych rozmiarów (max 35), 4 klenie i 2 małe sandacze.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy