Jump to content

Andrzejm

Użytkownicy
 • Content Count

  202
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Andrzejm last won the day on July 14

Andrzejm had the most liked content!

Community Reputation

233 Excellent

Recent Profile Visitors

1,597 profile views
 1. Załóż mniejszy haczyk jak na robala. Nawet na spining zdarza się taki żarłoczny że się zagryzie ja zaginam zawsze zadzior łatwiej uratować okonia a ze spinaniem nie ma problemu.
 2. Ostatnio na takiej właśnie łowiłem klenie reagowały nawet na smużki. A jak chcesz czystą wodę to na Wisłoce powyżej zalewu woda kryształ.
 3. Savage gear sprzedany.
 4. Posiadam jeszcze nową wędkę Jaxon Grey Stream 2,28m 1-7g dla mnie okazała się zbyt delikatna nie łowie aż tak lekko, zamienię za troszkę mocniejszy kijek długości ok 240.
 5. Woda brudna i podniesiona.
 6. Atak z bardzo mocnego nurtu.
 7. Już nie ma problemu z komarami jest ich znacznie mniej.
 8. Dzisiejsze rybki jaz 40 cm
 9. Pierwszy jasiek w tym sezonie.
 10. Ja w sklepie wędkarskim płaciłem chyba 43 zł na allegro są za 34 zł.
 11. Jak wszedłem do sklepu wędkarskiego byłem na 100 % pewny co chce kupić, Miała to być mugga strong ale sprzedawca polecił inny zachwalał że najlepszy specyfik i jest go dużo więcej i mu uwierzyłem i kupiłem .Powiedział że jeśli ktoś tego nie używał może mówić że mugga jest dobra a miał dużo muggi do sprzedania i tylko 2sztuki tego środka który polecił I powiem że jest to niesamowicie skuteczny środek na komary ale inne owady muszki też trzymają się z daleka. Po natarciu ciała nie ma prawa nic ugryźć pod warunkiem że nie zapomnieliśmy o jakiejś części ciała nie wiem z jakiego powodu te skurczybyki mnie tak lubią wcześniej latał koło mnie cały ruj i gryzły nawet kilka na raz teraz mogę łowić na spokojnie nic nie przeszkadza w łowieniu. Po natarciu skóry mam spokój do końca łowienia ,wcześniejsze środki działały może z 5 minut. KRS ten jest w spreju działa świetnie. Jest jak by tłustawy pewnie dlatego tak długo odstrasza komary. Myślę że wystarczy do końca sezonu.
 12. Andrzejm

  Błażkowa

  Podkowa i 2 staw błoto wisłoka weszła ,3 i 4 brudnawa woda.
 13. Nie aktualna mam jeszcze Savage Gear Black Savage Spin 2,31m 9-32g. Za 150 pogonie.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy