Jump to content

ke_amx

Użytkownicy
 • Content Count

  128
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

32 Excellent

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 25.03.2020 Rzeszów (okolice) - byłem na rybach (sam), widziałem policję a policja widziała mnie . Żadnej kontroli, żadnych pytań.
 2. W tej cenie można, używaną GoPro 4 z akcesoriami, kupić.
 3. Od momentu jak plecionka pojawiła się na rynku pierwsze pół roku wszystko było ok. Ludzie kupowali i nikt nie narzekał, ale później coraz częściej ludzie zaczynali narzekać, że szybciej przeciera się o kamienie, patyki, muszle i t.d, nie trzyma węzła i czasami pękała w dowolnym miejscu. Tak samo jest z nowym Sunline small game. =(
 4. Nowe Egi Metal już są gorszej jakości niż te stare. =(
 5. Lucjan, ale to nie przez to, że Malazja. Ten kolowrtotek jest do lekkiego lowienia. Mam rareniuma (Malazja) 6 lat juz mam, i dalej chodzi nie mam z nim żadnych problemów. P.S Existy i Stelly też mają luzy
 6. Stare rareniumy (2009r z literą "S") produkowali w Japanie. W porównaniu do Europejskiego modelu "FA" różnią się tylko tym, że "S" ma inny knob i nie ma zapasowej szpuli i szpula jest płytsza. Podczas pracy kolowrotków nie zauważyłem żadnej różnicy. Shimano ultegra advance 2010, Shimano Comlex (stary model, ale jeszcze są w sprzedaży) Shimano Vanquish też produkowane w Japanie =). Ale dużo kolowrotków produkują w Malezji na rynek Japoński naprzykład Stradic. =)
 7. Nieduży kleń, ale na konkurs będzie.
 8. Wczoraj na zalewie brały grubsze okonie =)
 9. Ja używam przypony z drutu 0.18-0.20. Wlasnej produkcji .
 10. Albo zawiązać na palcu
 11. Ja to już pisałem... ....nie można porównać czeburaszki do stałych glówek bo to są ciężarki do różnych przynęt. Napszykład stala glówka jest lepsza kiedy lowimy na kopytka, a czeburaszki są lepsze to gum której nie mają wlasnej pracy: jaskółki, raczki, robaki t.d. Animacja przynęty jest lepsza niż w bocznym troku.... Tutaj ja nie do końca poprawnie napisałem odnośnie tego że do różnych przynęt są te ciężarki. Do czeburaszek można stosować wszystkie rodzaje gum, ale akurat kopytka lepiej pracują na glówkach stałych z odpowiednio dobranym cziężarkiem.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy