Jump to content

ke_amx

Użytkownicy
 • Posts

  140
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ke_amx

 1. Dzień dobry. Jaki kolor Sanu w lesko/Sanok/Dynów?
 2. Też mam pytanie (w Internetach już szukałem). Czy opłacając 3 dniówkę w krosno czy będą obowiązywać porozumienia z Przemysłem? Czy trzeba będzie płacić osobno Krosno osobno Przemyś? Dziękuję.
 3. W tym roku jakoś te grube klenie biorą "kompletami". Od marca miałem już 3 takie dni, oby tak do końca roku
 4. Na różnych zbiornikach PZW Rzeszów łowiłem nie wytarte szczupaki. Niektóre z ikra, a niektóre z mleczem.
 5. @Piotr MaduraPo prostu wygodna torba gdzie wszystkie woreczki stoją jeden przy drugim. Dużo lat tak nosiłem około 50 woreczków z przynętami. Teraz mam 2 pudelka versusa 3010 i wszystko na co bierze mam już w nim odłożone po 2-3 szt.
 6. Kwiatkowskiego? Czyli żwirownia? Dziadki siedzieli na dzikim brzegu?
 7. Około 120 wyjazdów na ryby (od stycznia do dzisiaj). Żadnej kontroli. Zalew, żwirownia, Strug - siedzą z żywcami codziennie pagajują do reklamówek prawie wszystko co ma łuski. Kilka razy zwracałem uwagę ale nic z tego, tylko słyszałem "...głęboko połknął..", "...jest wymiar...", "...nie będziesz mnie uczył...". Jednego razu widziałem jak "pan" złowił rybę, podciągnął ją do brzegu i zaczął obserwować mnie coś robiąc przy rybie w trawie. Ja stałem jakieś 20 metrów od niego i patrzyłem co zrobi. Tak wyszło, że w tym momencie zadzwonił mi telefon i następnym razem jak on na mnie spojrzał ja stałem z telefonem przy uchu i patrzyłem w jego stronę.... Ja nie wiedziałem, że można tak szybko się spakować...na tyle szybko, że dziadek nie zdejmując z drugiej wędki żywca usiadł z dwoma rozłożonymi wędkami na rower i sobie pojechał...uśmiałem się... krzyknąłem mu "Miał wymiar?", "pan" nie odwracając się w moją stronę odpowiedział "Miał, miał"... Smutne to jest... P.S Dzisiaj okolice Rzeszowa. Siedział jeden i pilnował 3 korki... Ja: "Czy nie za dużo wędek"...On: ...nic nie powiedział, ale jedna wędkę zwinął, przynajmniej póki ja byłem tam....
 8. I moim zdaniem na 99.9999999999999% tego nie zrobi. Bo będzie to powód do prób odzyskania kasy za opłaty 2020
 9. Chyba nie... bo z racji czego? PZW nie zabrania łowić, wody dostępne, podobno zarybione także z ich perspektywy to jest sezon taki sam jak poprzednie. A to, że my mamy problem z dostaniem się nad wodę to już nie ich problem.
 10. 25.03.2020 Rzeszów (okolice) - byłem na rybach (sam), widziałem policję a policja widziała mnie . Żadnej kontroli, żadnych pytań.
 11. W tej cenie można, używaną GoPro 4 z akcesoriami, kupić.
 12. Od momentu jak plecionka pojawiła się na rynku pierwsze pół roku wszystko było ok. Ludzie kupowali i nikt nie narzekał, ale później coraz częściej ludzie zaczynali narzekać, że szybciej przeciera się o kamienie, patyki, muszle i t.d, nie trzyma węzła i czasami pękała w dowolnym miejscu. Tak samo jest z nowym Sunline small game. =(
 13. Nowe Egi Metal już są gorszej jakości niż te stare. =(
 14. Lucjan, ale to nie przez to, że Malazja. Ten kolowrtotek jest do lekkiego lowienia. Mam rareniuma (Malazja) 6 lat juz mam, i dalej chodzi nie mam z nim żadnych problemów. P.S Existy i Stelly też mają luzy
 15. Stare rareniumy (2009r z literą "S") produkowali w Japanie. W porównaniu do Europejskiego modelu "FA" różnią się tylko tym, że "S" ma inny knob i nie ma zapasowej szpuli i szpula jest płytsza. Podczas pracy kolowrotków nie zauważyłem żadnej różnicy. Shimano ultegra advance 2010, Shimano Comlex (stary model, ale jeszcze są w sprzedaży) Shimano Vanquish też produkowane w Japanie =). Ale dużo kolowrotków produkują w Malezji na rynek Japoński naprzykład Stradic. =)
 16. Nieduży kleń, ale na konkurs będzie.
 17. Wczoraj na zalewie brały grubsze okonie =)
 18. Ja używam przypony z drutu 0.18-0.20. Wlasnej produkcji .
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy