Jump to content

Atomix

Użytkownicy
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, Z rybą nie jest najgorzej ja po niedzieli nie mogę narzekać złapałem kilkanaście ładnych okoni ( jak nigdy), dwa krótkie szczupaki oraz wymiarowego sandacza. Wszystkie ryby złowione na spining.
 2. Witam, Jeżeli łatwy dostęp do wody to polecam Zawóz.
 3. Cały urok jeziora Solińskiego polega na tym, że jest wolne od silników spalinowych... i amatorów skuterów wodnych. . . .
 4. Witam, Kupiłem Haswinga 5.0 gdyby ktoś był zainteresowany kupnem tego silnika mogę udostępnić w celu oględzin.
 5. Witam, Kupię akumulator AGM/Żel/ płynny elektrolit o pojemności 100 Ah ?? w rozsądnej cenie do 300 zł w okolicach Soliny ?
 6. Koledzy użytkuje ktoś na Solinie silnik HASWING PROTRUAR 5.0 24V 6HP ?? jak się sprawuje i czy można się umówić na oględziny??
 7. PZW .... https://vod.tvp.pl/video/magazyn-sledczy-anity-gargas,24102019,44699788
 8. Może kogoś zainteresuje wizyta Warmuza na Solinie.
 9. Wahania lustra wody można śledzić na http://pogodynka.pl/hydro/zbiorniki/ ogólnie woda cały czas opada.
 10. Łowiłem z łodzi od strony WZW Jawor...
 11. Byłem w sobotę na spiningu złowilem dwa sandacze ( w granicach 50-55cm). W nocy odwiedziło mnie stado leszczy po dziesiątym leszczyku stwierdziłem, że pora iść spać. Na brzegach masa wedkarzy ( zero kontroli) podejrzewam, że sporo ryby wyjechało.
 12. Ja za prawdziwkami nie biegałem ale zrobiłem ponad 40km wedle wskazówek Endomondo nigdy wcześniej nie sprawdzałem ile km robię ....
 13. Poziom wody możesz sprawdzać na http://pogodynka.pl/hydro/zbiorniki/ Panowie jak wasze wyniki w weekend? U mnie na trasie Polańczyk/Rajskie(most)/Polańczyk padły dwa szczupłe i jeden sandacz.
 14. Ja używam Haswing Protruar 4.0 G drugi sezon. Jedyny minus silnika to wibracje i wyskakująca zrywka ( Identyczna jak w 2HP). Mapka z ostatniego pływania
 15. Witam, Silnik jaki kupiłem to HASWING Protruar G 4.0 pozwala mi płynąc, ze średnią prędkością 7-8km na godzinę ( według wskazań Janosika ) przy wykorzystaniu 80% mocy. Do tego mam zestaw 2 akumulatorów AGM Yuasa Seria NPL o pojemności 100AH plus panele fotowoltaiczne 500W z regulatorem MPTT. Na zestawie jestem w stanie pływać bez ograniczeń przy wykorzystaniu do 50% mocy silnika, prąd poboru równa się prąd ładowania z paneli( w weekend zrobiłem trasę Polańczyk-Zatoka Drewniana-Biała Flota- Teleśnica- Rajskie- Polańczyk ) . Prąd ładowania z paneli w słoneczny dzień to ok 20 amper ( czasam
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy