Jump to content

Grześ

Użytkownicy
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam wszystkich forumowiczów. Potrzebuję pomocy w transporcie statywu kupionego do kolegi @manitu. Miałby ktoś możliwość odbioru paczki w Krośnie i przewiezieniu jej do Rzeszowa? Z góry dziękuję. Czteropak za fatygę.
 2. Witam. Poproszę o rezerwację. Gdzie można obejrzeć silnik?
 3. Jako ciekawostkę dodam że przeglądając dzisiaj prasę wędkarską zobaczyłem opis zbiornika w Wędkarskim Świecie 12/2011. Autor: Mateusz Porada;)
 4. a teraz specjalnie [email protected]: -------------------------------------------------------------------------- Henio, lat 11, postanowił za zaoszczędzone kieszonkowe kupić sobie szynszylę. Stoi w sklepie zoologicznym przed klatką z szynszylami i dzwoni do taty: - Tata? - Tak. - Tatusiu, mam taką sprawę... - O co chodzi? - Wiesz, jak wygląda szynszyla? - Wiem. - Podoba ci się? - Tak. - A co byś zrobił, jakbym ją przyniósł do domu? - Czapkę. ------------------------------------------------------
 5. Kilka nowych dowcipów, wyszperane na innym forum:D -------------------------------- Dzwoni facet do firmy reklamującej odchudzanie i po krótkiej rozmowie zamawia pakiet o nazwie "5 kilo w 5 dni". Następnego dnia dzwonek do drzwi. Przed drzwiami stoi cudowna blondyneczka, około 20 lat i oprócz sportowego obuwia i tabliczki zawieszonej na szyi nie ma nic na sobie. Dziewczyna przedstawiła się jako pracownica wspomnianej firmy i programu "5 kilo w 5 dni". Na tabliczce napis: "Mam na imię Kasia. Jak mnie złapiesz będę Twoja!". Facet rzuca się bez namysłu w pościg za blondynką. Po paru kilometrach i
 6. A rykowisko? Nikt nie pamięta o rykowisku:confused: Świetny zlot:)
 7. Postaram się zajrzec jutro po południu wracając z pracy, na chwilę, żeby zobaczyc jak wam idzie:)
 8. Proszę o dopisanie do listy uczestników. Na pewno będę w niedzielę od rana, (przy sprzyjających warunkach-sobota wieczór). Będę dysponował łódką, niestety napęd ręczny:p.
 9. Poproszę o 2 szt. Odbiorę osobiście na Wilczej 18-go:)
 10. Popływałem rankiem za sandaczem, też nie zanotowałem brań
 11. Grześ

  Umawialnia

  @rapala, w sobotę będziesz rano na Wilczej? Też przydałaby się mi nauka kogutowania. Dysponuję łódką
 12. Rano sporo wędkarzy na brzegu, od strony lasu tylko kilka wolnych miejsc-do zwodowania. Oprócz mnie na wodzie jeszcze dwa pontony-spinningiści. U mnie efekty nie były porażające-krótki szczupak i sandacz-wszystko na woblerka. Ale jestem bardzo zadowolony z pierwszego wypadu na łódkę w tym roku:)
 13. Dzięki @rapala za wskazówki:) Z tego brzegu dzisiaj zwodowałem łódź-znalazłem jeszcze wolne stanowisko z dobrym dojazdem.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy