Jump to content

pyrchlik

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy w zwiazku z taką sytuacją nie powinno się wprowadzić zakazu wędkowania na czas konserwacji ? Czy w ogóle PZW się tym zbiornikiem interesuje ?
 2. Z dojazdem od strony Wisłoki to kiepska sprawa. Do Trzciniaka jeszcze można dojechac skręcając z ostatniego zakrętu na drodze asfaltowej w lewo. Jadąc tą polną drogą dojedziesz prawie do końca Trzciniaka dalej jest przekopane. Tylko jak deszcz popada to można z tamtąd tak łatwo nie wyjechc. Na stawie Europejskim nie widziałem żeby w tym roku ktoś dojerzdżał od strony Wisłoki, też przekopali gdzie się tylko dało.
 3. Koledzy czy ktoś może skomentować plotkę którą słyszałem od jednego z wędkarz że na zbiorniku Grabiny będzie można wędkować tylko do końca roku. Podobno nowy właściciel nie chce na swoim terenie "śmieciarzy" (wędkarzy). Może ma ktoś konkretne informacje.
 4. Suma złowiłem z łódki spiningując na seledynowe kopyto 8cm. Co najlepsze to nie miałem nawet stalki bo nastawiałem się na sandacza a tu niespodzianka ale udało się że nie zażarł głęboko i przynęta wystawała z pyska. Jak go podebrałem haczyk sam wypadł bez odchaczania i był nieźle rozgięty bo nie dawałem rybie zbyt dużo swobody bojąc się że wparuje w jakieś zaczepy. Najważniejsze że się udało. A w którym miejscu kolega widział tego "konara" ?
 5. A to moja zdobycz z niedzielnego wypadu 150 cm , 18kg. Oj była walka.
 6. Na tygodniu jest dużo lepiej, miejscówki możesz sobie wybierać. Na tym zbiorniku jest sporo ciekawych stanowisk niektóre nawet w cieniu.
 7. Co się stało z Dwudniakami i Trzydniakami, dlaczego zamknięte ??
 8. W ostatnim "Obserwatorze" jest fot. metrowego szczupaka 7kg. złowionego w Wisłoce. Widocznie coś tam jeszcze musi pływać.
 9. Byłem w środę na zalewie upatrzyć sobie miejsce na zasiadki, woda przyzwoita, wędkarzy zero ale za to panowie z koła byli z nowymi rybkami. Nie rozmawiałem z nimi ale widziałem jak zarybiali. Mam nadzieję że to łowisko szybko odbuduje się po ostatniej powodzi.
 10. Bardzo ciekawy zbiornik z urozmaiconym dnem. Wpisując w googlemaps Strzegocice daj zdjęcie satelitarne i zobaczysz ukształtowanie dna. Zdjęcia zrobione były w czasie kiedy zapora była uszkodzona i było o jakieś 2-4m mniej wody. Obecnie wszystko wróciło do normy i wszystkie widoczne wysepki i wypłycenia znajdują się pod wodą. Polecam
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy