Jump to content

Piotr Rabczak

Użytkownicy
 • Content Count

  241
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  30

Piotr Rabczak last won the day on April 25

Piotr Rabczak had the most liked content!

Community Reputation

608 Excellent

2 Followers

Recent Profile Visitors

1,564 profile views
 1. "Organizacja ekologiczna WWF Polska od kilkunastu dni alarmowała, że tsunami wywołane zaplanowanym na piątek zrzutem zniszczy narybek cennych gatunków ryb w Starym Sanie i zrujnuje wiosenny sezon wędkarski." https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-udana-interwencja-rmf-fm-i-ekologow-w-obronie-mlodych-ryb-w-,nId,4535758. Jestem zaskoczony bo mieszkam w bloku, a czasem pukają wolontariusze WWF, ale zamykałem szybciej niż otwierałem z przekonaniem że naciągacze, albo zbierają na jakieś Pandy w Azji. Teraz pewnie będzie inaczej...
 2. Właśnie dwa spotkania miałem na myśli bo piszemy w temacie zlot wiosenny. Ulało fest więc więc proponowana przez @ryba7 Werynia jest jak najbardziej na uwadze w czerwcu tylko że raczej na zasadzie "Umawialnia" niż oficjalny zlot bo chyba nikt z nas nie weźmie teraz odpowiedzialności za zorganizowanie imprezy. Kto chce to przyjedzie. Nigdy tam nie byłem więc była by okazja zobaczyć na co idą nasze składki. Polecam przeglądnąć temat Weryni na forum, a i filmiki są na YT. Ustalmy datę i miejsce zbiórki po wędkowaniu lub też przed i ktoś się może zgłosi co ogarnie grilla, a na grilla jedzonko to może we własnym zakresie.
 3. Rajskie super ale na 29/30 sierpień, Słonne w tym terminie też rewelacja, obie propozycje z noclegiem na główny letni zlot PSW. Teraz ciągle ulewa deszczem i raczej zbiornik z wodą stojącą jako zlocik wiosenny do końca czerwca byłby bardziej uniwersalny do połowów. Raczej nie pośpi teraz nad wodą, ale fajnie było by się spotkać nawet w mniejszym gronie niż na zlocie letnim.
 4. Oj tam. Nie ma się co poddawać. Może ma ktoś większego grilla co da radę przywieźć. Może ktoś ma namiary na łowisko PZW że i na spinning można, a i na muchę może karpia... Zapisy i zrzutka po 10 zł na kiełbaskę i chlebek, albo spontan i bez zapisów grillujemy co kto przywiezie. Jeśli ktoś ma sprzęt do grillowania i ktoś znajdzie się pomysł na miejscówkę to na taki jednodniowy sobotni lub niedzielny wypad Czerwcowy to ja się piszę. Woda raczej stojąca.
 5. Ulubione internetowe radyjko: TECHNOBASE.FM.
 6. Na takim małym stawie 1 rowerek wodny i można się zwijać do domu, no chyba że jakieś dziewczyny toples będą akurat nim pływać . Inwestycja ewidentnie pod kolejne wybory samorządowe.
 7. 5 sztuk Kleni z rana. To chyba wyjazd sezonu.... średniak 50 cm 49 cm
 8. Ma. Ten Kleń w środku ładny . Mój 40+ sprzed dwóch dni.
 9. Oj tam. Niektórzy forumowicze pracują w służbie zdrowia więc miejcie odrobinę wyrozumiałości na ich oburzenie.
 10. Po co ja to żonie pokazywałem Trzeba było pokazać jakiejś obcej
 11. He he Nie wierzę że to napisałeś Piotrze . A tak z ciekawości, ile schodzi czasu załodze karetki ubranie się w te przeciwwirusowe kombinezony ?
 12. Takie z dzisiaj ogłoszenie na Rzeszowiaku http://www.rzeszowiak.pl/zatrudnie-pracownika-do-sklepu-wedkarskiego-w-rzeszowiewymagana-znajomosc-11834174
 13. Oczywiście że miałem na myśli Japońską rozmiarówkę. Wezmę Intecha i Favoritkę plecionkę bo w jednym sklepie, no i zapewne coś jeszcze
 14. Pewnie spróbuję zacząć łowić plecionką bo akurat mam zapasową szpulę wolną. Rozmiar #4 lub #5 wyłącznie pod Okonka 4 sploty to raczej pewny będzie wybór, tylko jaką do tego grubość fluorocarbonu dobrać? Patrzyć na grubość czy raczej na wytrzymałość?. Plecionka w tym rozmiarze ma wytrzymałość 3 i 3,5 kg a fluo 0,20 ma 2,6 tylko że chyba to było by dziwne połączenie. Intuicyjnie wiązał bym 0,14 / 0,16 ale może ktoś z forum doradzi.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy