Jump to content

Piotr Rabczak

Użytkownicy
 • Content Count

  218
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  28

Piotr Rabczak last won the day on April 22

Piotr Rabczak had the most liked content!

Community Reputation

522 Excellent

2 Followers

Recent Profile Visitors

1,259 profile views
 1. Nie aktualne. Można zamknąć temat
 2. Oj tam, nie wyrzuci Cię bo wędkę masz ode mnie w prezencie. Nie chodzi mi o kasę. Szanuję wędkarzy którzy propagują zasadę C&R, z takimi wędkuję i z takimi chcę mieć kontakt. Angażujesz się propagowanie wędkarstwa i na naszym Forum jesteś aktywny, więc jak i mucha lata Ci koło nosa to próbuj. Temat do zamknięcia.
 3. Sprzedam linkę muchową Cortland 444 DT4F. Używaną w sezonie 2017 - 2018 około 10 - 15 razy do nauki. Oryginalnie zakończona pętelką z jednej strony, z drugiej amatorsko zarobiona żeby tylko przywiązać podkład. Linka w stanie bardzo dobrym, wymaga chyba tylko umycia i przesmarowania. Cena 120 zł. Odbiór osobisty Rzeszów.
 4. Sprzedam wędkę muchową Team Dragon w czterech częściach, długości 275 cm klasa #4. Akcja fast, waga 103 gr. Używana w sezonie 2017-2018 około 10 - 15 razy do nauki i pierwszego kontaktu z muchówką. Przybrudzony pokrowiec i korek. Cena 150 zł. Odbiór osobisty Rzeszów.
 5. Laptop wczoraj kupiony więc można zamknąć temat.
 6. Kupię sprawny laptop dla niepełnosprawnego szwagra w niewielkich pieniądzach. Laptop tylko do przeglądania internetu i podłączenia dysku zewnętrznego. Ufam w uczciwość wędkarzy bardziej niż ogłoszeniom na portalach.
 7. Świąteczne Klenie
 8. Dzięki Piotrze. Zaznaczam że jest to ryba z Rzeszowskiego Zalewu bo trochę przerzuciłem internet w tym temacie. Pierwszy taki żółty w życiu
 9. Każdy marzy żeby złowić złotą rybkę, mi się dziś udało, tylko wypuszczając zapomniałem o życzeniu.
 10. Gratulacje Bartek. Zarąbiste zdjęcie.
 11. PRAWA I OBOWIĄZKI WĘDKUJĄCEGO W WODACH PZW OKRĘG W RZESZOWIE: "Brak zwrotu rejestru bez względu na jego przyczynę (zgubienie, zniszczenie itp.) zobowiązuje wędkarza do wpłaty składki na zagospodarowanie i ochronę wód w wysokości 10 zł." Więc nie ma co liczyć że ktoś te wszystkie rejestry sprawdza i wklepuje w statystyki.
 12. Olej system i jedź na ryby, jak pokażesz opłacone składki z tego roku to w najgorszym przypadku każą ci przestać wędkować. Co najmniej do połowy stycznia nie ma mowy o mandacie.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy