Jump to content

Piotr Rabczak

Użytkownicy
 • Content Count

  229
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  29

Piotr Rabczak last won the day on June 14

Piotr Rabczak had the most liked content!

Community Reputation

546 Excellent

2 Followers

Recent Profile Visitors

1,364 profile views
 1. Dzięki za info @Sasanek bo też myślałem o Zalewie przed pracą.
 2. W zasadzie na maszcie nie powinno być dodatkowych anten o mniejszej mocy dla użytkowników którym Play udostępnia sygnał, ale ja ekspertem w tej dziedzinie nie jestem, natomiast odnośnie przesyłu danych ( internet ) Play i nie tylko on w 'roamingu" może ograniczać szybkość przesyłania danych nawet jak ci wyświetla na ikonce LTE faworyzując swoich abonentów.
 3. Nie koniecznie to wina sieci. Ja mam na nowym telefonie o jedną kreskę lepszy zasięg niż na poprzednim miałem w miejscu gdzie ciężko było otworzyć stronę na telefonie a rozmowy rwało. A teraz nawet właśnie z tego zakątka piszę ten post. Może zamień karty w telefonach na testy. Mnie znowu irytuje że gdy słucham muzyki na słuchawkach bluetooth a telefon mam w kieszeni spodni to co jakiś czas przerywa, stary też tak miał. Ciekawe czy na słuchawkach z bluetooth 5.0 było by lepiej.
 4. Mam nadzieję że to nie przez moje wpisy poszedłeś w dodatkowe koszta, bo będę miał wyrzuty gdyż to raczej nie małe pieniądze. Nikt inny nie potwierdza takiego problemu z tymi postami więc może to zbyt pochopne decyzje.
 5. Chrome na telefonie i laptopie. Sprawdzę w wolnej chwili ustawienia ale możliwe że to co przeczytam na laptopie nie synchronizuje mi się z telefonem i widzę jako nie przeczytane.
 6. Po kliknięciu w co nowego pokazuje mi nie tylko ostatniego nie przeczytanego posta z tematu ale i czasem dwa, trzy jako nie przeczytane choć czytałem. Możliwe że jeśli otworzę wcześniejsze powiadomienie o poście z danego tematu niż ostatnie to przy nowym poście pokazuje wcześniejsze już przeczytane ale nie otwarte z okienka "co nowego". Czy jakoś tak. Trochę to myli bo się wydaje że ruch w temacie a to jeden post wystawiony.
 7. Ja popołudniu dojechałem tylko do Boguchwały w okolice kładki i się wróciłem jak zobaczyłem jaka przejrzystość. Najnowsze info może mieć @Mareckii bo wieczorem atakował swoje miejscówki.
 8. Kupiłem dwie butelki tego zajzajera w sklepie internetowym i jedną dałem mamie bo jeździ zbierać borówki. Mama miała już jakiś wynalazek ze sklepu osiedlowego więc miała porównanie do czegoś innego. Niestety nie jest zadowolona z MUGGA bo zapach środka jak mówi jest bardziej intensywny a i komary siadały na rękach, ale zaznacza że jakby padały. Za to złapała trzy kleszcze więc już ma podejrzenie że zapach tego środka je przyciąga, bo przy stosowaniu innego środka miała tylko jednego. Z mamą nie wygrasz A ja jeszcze nie testowałem.
 9. Dzięki za info. Na pogodynce stany niskie a jutro dzień wolny więc choćby poćwiczyć rzuty to w domu nie da wędkarzowi siedzieć.
 10. Jakby ktoś przejeżdżał w okolicy Wisłoka ( Zarzecze, Babica, Strzyżów ) to niech napisze jak z przejrzystością. W niedzielę byłem na przejażdżce to Wisłok i Stobnica nie nadawały się do łowienia.
 11. Ze dwa tygodnie przed tymi opadami i wysoką wodą Kleń się grupował i pewnie tarł na górnym Wisłoku, ale zapewne poszło to na marne bo ulało i woda się ochłodziła. Może teraz coś będzie z tej nowej ikry. Lucjan nie wiem gdzie łowisz ale jak bym w tamtym tygodniu zrobił zdjęcia mojej zarąbistej miejscówki grubo poniżej Rzeszowa to byś powiedział że to tereny Czarnobyla. Śmieci, smród, woda w kolorze gnojowicy i zero ryb większych niż 5 cm.
 12. Dokładnie tak jak pisze @stig , na do datek miejscowi obczaili że teraz to świetne kąpielisko na upały, a i pieska można wykąpać . Ten drobny kamyk to ani na tarlisko, ani na miejscówki dla Pstrąga się raczej nie nadaje.
 13. Dokładnie kolega @luk_hna robi bardzo łowne muszki o ciekawych wzorach.
 14. Uzupełnienie muszek na Klenia i Bolenia made in @luk_hna Do brodzenia Savage Gear Sneaker. Szklak po pierwszych testach utwierdza mnie że to dobry kierunek. Nowa linka polecana mi swego czasu przez @ryba7 fajnie współgra z tym kijkiem
 15. Czy to te wiosenne waleczne klenie dały mu radę, czy może wada fabryczna ?. Trzeci sezon użytkowania Twin Powera made in Japan i kołowrotek zaczął wydawać dziwne odgłosy podczas zwijania przynęty, czuć było lekki opór jakby żyłka o coś obcierała. Miałem wysyłać na serwis Shimano ale Pan w sklepie o jakimś ptasim pseudonimie powiedział że Przemek z Dębicy zrobi ci to lepiej niż w serwisie. Kołowrotek przesmarowany, wymienione łożysko w rolce i kręci jak nowy. Polecam.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy