Jump to content

Piotr Rabczak

Użytkownicy
 • Content Count

  235
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  29

Piotr Rabczak last won the day on June 14 2019

Piotr Rabczak had the most liked content!

Community Reputation

550 Excellent

2 Followers

Recent Profile Visitors

1,472 profile views
 1. Po co ja to żonie pokazywałem Trzeba było pokazać jakiejś obcej
 2. He he Nie wierzę że to napisałeś Piotrze . A tak z ciekawości, ile schodzi czasu załodze karetki ubranie się w te przeciwwirusowe kombinezony ?
 3. Takie z dzisiaj ogłoszenie na Rzeszowiaku http://www.rzeszowiak.pl/zatrudnie-pracownika-do-sklepu-wedkarskiego-w-rzeszowiewymagana-znajomosc-11834174
 4. Oczywiście że miałem na myśli Japońską rozmiarówkę. Wezmę Intecha i Favoritkę plecionkę bo w jednym sklepie, no i zapewne coś jeszcze
 5. Pewnie spróbuję zacząć łowić plecionką bo akurat mam zapasową szpulę wolną. Rozmiar #4 lub #5 wyłącznie pod Okonka 4 sploty to raczej pewny będzie wybór, tylko jaką do tego grubość fluorocarbonu dobrać? Patrzyć na grubość czy raczej na wytrzymałość?. Plecionka w tym rozmiarze ma wytrzymałość 3 i 3,5 kg a fluo 0,20 ma 2,6 tylko że chyba to było by dziwne połączenie. Intuicyjnie wiązał bym 0,14 / 0,16 ale może ktoś z forum doradzi.
 6. Nie mogę się już doczekać tego lodu https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-lod-zawalil-sie-pod-samochodami-okolo-30-aut-wpadlo-do-wody,nId,4245171
 7. Wesołych Świąt i pobicia swoich rekordów wędkarskich w Nowym 2020 Roku
 8. Widzieliście w sobotę te tłumy na Lisiej Górze ? Jak na zawodach wędkarskich. Trzeba pisać że woda brudna i nie bierze to może się kilku zniechęci
 9. Dzięki za info @Sasanek bo też myślałem o Zalewie przed pracą.
 10. W zasadzie na maszcie nie powinno być dodatkowych anten o mniejszej mocy dla użytkowników którym Play udostępnia sygnał, ale ja ekspertem w tej dziedzinie nie jestem, natomiast odnośnie przesyłu danych ( internet ) Play i nie tylko on w 'roamingu" może ograniczać szybkość przesyłania danych nawet jak ci wyświetla na ikonce LTE faworyzując swoich abonentów.
 11. Nie koniecznie to wina sieci. Ja mam na nowym telefonie o jedną kreskę lepszy zasięg niż na poprzednim miałem w miejscu gdzie ciężko było otworzyć stronę na telefonie a rozmowy rwało. A teraz nawet właśnie z tego zakątka piszę ten post. Może zamień karty w telefonach na testy. Mnie znowu irytuje że gdy słucham muzyki na słuchawkach bluetooth a telefon mam w kieszeni spodni to co jakiś czas przerywa, stary też tak miał. Ciekawe czy na słuchawkach z bluetooth 5.0 było by lepiej.
 12. Mam nadzieję że to nie przez moje wpisy poszedłeś w dodatkowe koszta, bo będę miał wyrzuty gdyż to raczej nie małe pieniądze. Nikt inny nie potwierdza takiego problemu z tymi postami więc może to zbyt pochopne decyzje.
 13. Chrome na telefonie i laptopie. Sprawdzę w wolnej chwili ustawienia ale możliwe że to co przeczytam na laptopie nie synchronizuje mi się z telefonem i widzę jako nie przeczytane.
 14. Po kliknięciu w co nowego pokazuje mi nie tylko ostatniego nie przeczytanego posta z tematu ale i czasem dwa, trzy jako nie przeczytane choć czytałem. Możliwe że jeśli otworzę wcześniejsze powiadomienie o poście z danego tematu niż ostatnie to przy nowym poście pokazuje wcześniejsze już przeczytane ale nie otwarte z okienka "co nowego". Czy jakoś tak. Trochę to myli bo się wydaje że ruch w temacie a to jeden post wystawiony.
 15. Ja popołudniu dojechałem tylko do Boguchwały w okolice kładki i się wróciłem jak zobaczyłem jaka przejrzystość. Najnowsze info może mieć @Mareckii bo wieczorem atakował swoje miejscówki.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy