Jump to content

Piotr Rabczak

Użytkownicy
 • Content Count

  228
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  29

Piotr Rabczak last won the day on June 14

Piotr Rabczak had the most liked content!

Community Reputation

545 Excellent

2 Followers

Recent Profile Visitors

1,298 profile views
 1. Ja popołudniu dojechałem tylko do Boguchwały w okolice kładki i się wróciłem jak zobaczyłem jaka przejrzystość. Najnowsze info może mieć @Mareckii bo wieczorem atakował swoje miejscówki.
 2. Kupiłem dwie butelki tego zajzajera w sklepie internetowym i jedną dałem mamie bo jeździ zbierać borówki. Mama miała już jakiś wynalazek ze sklepu osiedlowego więc miała porównanie do czegoś innego. Niestety nie jest zadowolona z MUGGA bo zapach środka jak mówi jest bardziej intensywny a i komary siadały na rękach, ale zaznacza że jakby padały. Za to złapała trzy kleszcze więc już ma podejrzenie że zapach tego środka je przyciąga, bo przy stosowaniu innego środka miała tylko jednego. Z mamą nie wygrasz A ja jeszcze nie testowałem.
 3. Dzięki za info. Na pogodynce stany niskie a jutro dzień wolny więc choćby poćwiczyć rzuty to w domu nie da wędkarzowi siedzieć.
 4. Jakby ktoś przejeżdżał w okolicy Wisłoka ( Zarzecze, Babica, Strzyżów ) to niech napisze jak z przejrzystością. W niedzielę byłem na przejażdżce to Wisłok i Stobnica nie nadawały się do łowienia.
 5. Ze dwa tygodnie przed tymi opadami i wysoką wodą Kleń się grupował i pewnie tarł na górnym Wisłoku, ale zapewne poszło to na marne bo ulało i woda się ochłodziła. Może teraz coś będzie z tej nowej ikry. Lucjan nie wiem gdzie łowisz ale jak bym w tamtym tygodniu zrobił zdjęcia mojej zarąbistej miejscówki grubo poniżej Rzeszowa to byś powiedział że to tereny Czarnobyla. Śmieci, smród, woda w kolorze gnojowicy i zero ryb większych niż 5 cm.
 6. Dokładnie tak jak pisze @stig , na do datek miejscowi obczaili że teraz to świetne kąpielisko na upały, a i pieska można wykąpać . Ten drobny kamyk to ani na tarlisko, ani na miejscówki dla Pstrąga się raczej nie nadaje.
 7. Dokładnie kolega @luk_hna robi bardzo łowne muszki o ciekawych wzorach.
 8. Uzupełnienie muszek na Klenia i Bolenia made in @luk_hna Do brodzenia Savage Gear Sneaker. Szklak po pierwszych testach utwierdza mnie że to dobry kierunek. Nowa linka polecana mi swego czasu przez @ryba7 fajnie współgra z tym kijkiem
 9. Czy to te wiosenne waleczne klenie dały mu radę, czy może wada fabryczna ?. Trzeci sezon użytkowania Twin Powera made in Japan i kołowrotek zaczął wydawać dziwne odgłosy podczas zwijania przynęty, czuć było lekki opór jakby żyłka o coś obcierała. Miałem wysyłać na serwis Shimano ale Pan w sklepie o jakimś ptasim pseudonimie powiedział że Przemek z Dębicy zrobi ci to lepiej niż w serwisie. Kołowrotek przesmarowany, wymienione łożysko w rolce i kręci jak nowy. Polecam.
 10. To choć byś wstawił Lucjan w linku na jakie to blaszki brało albo pokazał na filmie bo nie sztuka zamówić kontener żelastwa jak ceny wywozu odpadów w Rzeszowie co chwilę w górę 😂
 11. Nie aktualne. Można zamknąć temat
 12. Oj tam, nie wyrzuci Cię bo wędkę masz ode mnie w prezencie. Nie chodzi mi o kasę. Szanuję wędkarzy którzy propagują zasadę C&R, z takimi wędkuję i z takimi chcę mieć kontakt. Angażujesz się propagowanie wędkarstwa i na naszym Forum jesteś aktywny, więc jak i mucha lata Ci koło nosa to próbuj. Temat do zamknięcia.
 13. Sprzedam linkę muchową Cortland 444 DT4F. Używaną w sezonie 2017 - 2018 około 10 - 15 razy do nauki. Oryginalnie zakończona pętelką z jednej strony, z drugiej amatorsko zarobiona żeby tylko przywiązać podkład. Linka w stanie bardzo dobrym, wymaga chyba tylko umycia i przesmarowania. Cena 120 zł. Odbiór osobisty Rzeszów.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy