Jump to content

Piotr Rabczak

Użytkownicy
 • Content Count

  233
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  29

Piotr Rabczak last won the day on June 14 2019

Piotr Rabczak had the most liked content!

Community Reputation

549 Excellent

2 Followers

Recent Profile Visitors

1,443 profile views
 1. Oczywiście że miałem na myśli Japońską rozmiarówkę. Wezmę Intecha i Favoritkę plecionkę bo w jednym sklepie, no i zapewne coś jeszcze
 2. Pewnie spróbuję zacząć łowić plecionką bo akurat mam zapasową szpulę wolną. Rozmiar #4 lub #5 wyłącznie pod Okonka 4 sploty to raczej pewny będzie wybór, tylko jaką do tego grubość fluorocarbonu dobrać? Patrzyć na grubość czy raczej na wytrzymałość?. Plecionka w tym rozmiarze ma wytrzymałość 3 i 3,5 kg a fluo 0,20 ma 2,6 tylko że chyba to było by dziwne połączenie. Intuicyjnie wiązał bym 0,14 / 0,16 ale może ktoś z forum doradzi.
 3. Nie mogę się już doczekać tego lodu https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-lod-zawalil-sie-pod-samochodami-okolo-30-aut-wpadlo-do-wody,nId,4245171
 4. Wesołych Świąt i pobicia swoich rekordów wędkarskich w Nowym 2020 Roku
 5. Widzieliście w sobotę te tłumy na Lisiej Górze ? Jak na zawodach wędkarskich. Trzeba pisać że woda brudna i nie bierze to może się kilku zniechęci
 6. Dzięki za info @Sasanek bo też myślałem o Zalewie przed pracą.
 7. W zasadzie na maszcie nie powinno być dodatkowych anten o mniejszej mocy dla użytkowników którym Play udostępnia sygnał, ale ja ekspertem w tej dziedzinie nie jestem, natomiast odnośnie przesyłu danych ( internet ) Play i nie tylko on w 'roamingu" może ograniczać szybkość przesyłania danych nawet jak ci wyświetla na ikonce LTE faworyzując swoich abonentów.
 8. Nie koniecznie to wina sieci. Ja mam na nowym telefonie o jedną kreskę lepszy zasięg niż na poprzednim miałem w miejscu gdzie ciężko było otworzyć stronę na telefonie a rozmowy rwało. A teraz nawet właśnie z tego zakątka piszę ten post. Może zamień karty w telefonach na testy. Mnie znowu irytuje że gdy słucham muzyki na słuchawkach bluetooth a telefon mam w kieszeni spodni to co jakiś czas przerywa, stary też tak miał. Ciekawe czy na słuchawkach z bluetooth 5.0 było by lepiej.
 9. Mam nadzieję że to nie przez moje wpisy poszedłeś w dodatkowe koszta, bo będę miał wyrzuty gdyż to raczej nie małe pieniądze. Nikt inny nie potwierdza takiego problemu z tymi postami więc może to zbyt pochopne decyzje.
 10. Chrome na telefonie i laptopie. Sprawdzę w wolnej chwili ustawienia ale możliwe że to co przeczytam na laptopie nie synchronizuje mi się z telefonem i widzę jako nie przeczytane.
 11. Po kliknięciu w co nowego pokazuje mi nie tylko ostatniego nie przeczytanego posta z tematu ale i czasem dwa, trzy jako nie przeczytane choć czytałem. Możliwe że jeśli otworzę wcześniejsze powiadomienie o poście z danego tematu niż ostatnie to przy nowym poście pokazuje wcześniejsze już przeczytane ale nie otwarte z okienka "co nowego". Czy jakoś tak. Trochę to myli bo się wydaje że ruch w temacie a to jeden post wystawiony.
 12. Ja popołudniu dojechałem tylko do Boguchwały w okolice kładki i się wróciłem jak zobaczyłem jaka przejrzystość. Najnowsze info może mieć @Mareckii bo wieczorem atakował swoje miejscówki.
 13. Kupiłem dwie butelki tego zajzajera w sklepie internetowym i jedną dałem mamie bo jeździ zbierać borówki. Mama miała już jakiś wynalazek ze sklepu osiedlowego więc miała porównanie do czegoś innego. Niestety nie jest zadowolona z MUGGA bo zapach środka jak mówi jest bardziej intensywny a i komary siadały na rękach, ale zaznacza że jakby padały. Za to złapała trzy kleszcze więc już ma podejrzenie że zapach tego środka je przyciąga, bo przy stosowaniu innego środka miała tylko jednego. Z mamą nie wygrasz A ja jeszcze nie testowałem.
 14. Dzięki za info. Na pogodynce stany niskie a jutro dzień wolny więc choćby poćwiczyć rzuty to w domu nie da wędkarzowi siedzieć.
 15. Jakby ktoś przejeżdżał w okolicy Wisłoka ( Zarzecze, Babica, Strzyżów ) to niech napisze jak z przejrzystością. W niedzielę byłem na przejażdżce to Wisłok i Stobnica nie nadawały się do łowienia.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy