Jump to content

zionek77

Użytkownicy
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

31 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Odnośnie tej platformy na wodzie, właściciel tego ostatniego domku (nowo wybudowanego) postawił coś takiego jako platformę pod wędki :-)
 2. Poleci ktoś jakiś sklep Rzeszów lub Kraków, z szerokim wyborem woderów, aby można było je przymierzyć ?
 3. link do nagrania https://1drv.ms/v/s!AizNLMh1HNmvkD2yMloyv7D4QNO9
 4. Witam Dzisiaj łowiąc na odcinku Wybrzeże-Dubiecko zauważyłem sporo (10-15) kleni z białymi plamami, niektóre miały cełe głowy białe - duże osobniki 40 cm i większe. Ryby wyraźnie ołabione, można do nich podejść. Było też kilka 5-6 śniętych płynących przy powierzchni. Czy to jakaś choroba? Mam filmik nagrany telefonem, przy chwili wolnego mogęgdzieś wrzucić jeżeli trzeba.
 5. Miętusowcem nie jestem ale raczej woda zimna musi być. Ja co roku łowię po 3-4 sztuki ale .. na spining i jest to raczej przyłów. W bardzo dawnych czasach łowiłem z gruntu te ryby ale początek łowienia to koniec października jak już w nocy blisko 0 st. było. Dawno już miętusa nie spotkałem na Sanie, raczej na dopływach jak np. rzeka Wisznia.
 6. Gratulacje, ja dzisiaj w Dynowie zero brań przez 3 godziny. Jak daleko Panie od dynowa? W ktorą stronę nie chcę wiedzieć
 7. Woda na sanie kryształ. Dzisiaj w okolicach Dubiecka zaciąłem jakiegoś potwora (żyłka 0,18, wobler boleniowy 7 cm) po 2 minutach z kołowrotka zniknęło ok. 100 m żyłki. Nadrabiałem idąc za rybą. 30 minut walki i niestety urwana żyłka. Ryby nie widziałem w żadnym momencie nie była bliżej niż 40-50 m. Siła niesamowita, sum to raczej nie był - miałem już kilka na wędce i zdecydowanie inny odjazd ryby. Woda głębokości do 120 cm. Ciągły napór raz w lewo raz w prawo. Albo jakaś olbrzymia brzana albo ... nie wiem co głowacica? tej ryby jeszcze nie miałem na wędce.
 8. Zdjęcia robione 19:08, jeden z wędkarzy pokazał mi tą sytuację. A łowiło w tamtym miejscu jeszcze dwóch innych ale stwierdzili że mięso się rozłoży i ryby będą miały co jeść.
 9. Taka sytuacja u ujścia Lebenki ! Łba nie ma. Wie ktoś gdzie takie coś zgłosić?
 10. rano mętna była, jutro powinna być w sam raz
 11. Witam Wybieram się dzisiaj na tę rzeczkę. Łowił ktoś z Was tam? Jest tam jakaś Rybka?
 12. Okolice Dynowa woda trochę mętna ale do łowienia.
 13. Wie ktoś jaki kolor wody powyżej Dynowa dzisiaj ?
 14. Wszędzie tam połowisz. Szczegóły dzwoń to opowiem
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy