Jump to content

longin

Użytkownicy
 • Posts

  59
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

longin last won the day on April 9 2020

longin had the most liked content!

Reputation

82 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. O!! Z tego co wiem to klasyk! Ja jestem na początku drogi "muszkarza" , dopiero się uczę i kompletuję sprzęt!
 2. Witam! Kupinem sobie taki kołowrotek muchowy. Ghost Traper.
 3. Kupiłem sobie nową wędkę: Bolonka Frangente X-Treme 600 Trabucco.
 4. Jezu! Kolejny płaskoziemiec! Może byś się przeszedł na oddział COVIDOWY jako wolontariusz, możesz się nie ubierać ochronnie jak nie wierzysz. To być może zmienisz zdanie!
 5. Witajcie! Dziś zostałem zaszczepiony! Za trzy tygodnie jeszcze jedna dawka i po sprawie! I Polska, a w szczególności Skandynawia stoi dla mnie otworem! Czuję się dobrze. Nic mnie nie boli! Jest ok!! P.S. Tym wszystkim niedowiarkom i tym nie wierzącym w epidemię, jednak polecam skorzystanie z dobrodziejstwa współczesnej medycyny i zaszczepienie się przeciwko COVID-19!
 6. Witam! Spóźniony prezent pod choinkę w końcu dotarł!
 7. Witam! Takie spławiki elektryczne wypatrzyłem w internecie. Przydadzą się na nocną zasiadkę na leszcza!
 8. Witam! Poszukuję dobrych [sic! ] woblerów tzw."łamańce", na głowacicę. Czy ktoś robi takowe, lub wie gdzie można kupić. Interesują mnie takie, wykonane "hand made".
 9. Myślę, że najprościej to ortopeda, i ew.blokada. Trudno lecząca się przypadłość!
 10. Mam nadzieję, że Szwecja wyjdzie, więc trochę uzupełnień!
 11. Ja bym optował, że to golec zwyczajny (Salvelinus alpinus). Tym bardziej, że w Polsce kilkakrotnie usiłowano zarybiać nim nasze wody. Ostatni raz gdzieś około 2000 roku.
 12. Witam! Czasem używam tej, na górnej Odrze. Nie mogę narzekać. Potrafi być bardzo skuteczna. http://zanetygrabowski.pl/
 13. Witam! Czy ktoś może mi podpowiedzieć, gdzie kupię manetek zewnętrzną do zmiany biegów do silnika Mercury 5. Taką jak na załączonym zdjęciu.
 14. longin

  Brzana Karpacka

  Myślę, że nie jest to Brzanka karpacka (barbus Waleckii), owa mityczna rybka, tylko brzanka karpacka (barbus carpathicus). Potocznie i zwyczajowo zwany brzanką. Gatunek określony przez polskiego ustawodawcę jako Barbus peloponnesius (B. carpathicus, B. meridionalis). Trochę to zawiłe, ale są to dwa różne gatunki! Choć ze zdjęcia trudno rozpoznać. Wydaje się,że nie ma zbyt wielu plamek
 15. Witajcie. Po głosowaniach w sejmie czy robić służbie zdrowia testy czy nie, na CVID-19. Oczywiście nie!!! Zostaję się nam chyba wszystkim, a szczególnie białemu personelowi tylko pomodlić! Ilość dodatnich nosicieli bez objawowych jest olbrzymia. Przenosząc personel medyczny, bez badań, awaryjnie z jednego szpitala do drugiego, naraża się tylko na rozprzestrzenianie epidemii. Tak,że jutrzejsze wyprawy na ryby, w granicach rozsądku! Nie wszyscy w jednym miejscu! W sieci znalazłem taki mem: Wypada paść na kolana i gorąco się modlić!
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy