Skocz do zawartości

MilanND

Aktywni
 • Zawartość

  697
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  8

Ostatnia wygrana MilanND w Rankingu w dniu 24 Maj

MilanND posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

254 Excellent

O MilanND

 • Urodziny 13.02.1987
 1. Marku, jak zwykle genialna robota. Patrząc na takie cuda aż mnie nosi na powrót do strugania.
 2. Roztocze

  Siksa, co do lipków z Roztocza nie wypowiadam się, bo jest to dla mnie całkiem obcy temat. Opłata ,, No Kill" zapewne spowoduje większą aktywność wędkarzy na wodach ZO Zamość o czym więcej niż pewne przekonamy się i w tym wątku. Czy to dobre czy nie... osobiście widzę, głęboki sens trzymania swoich miejsc w tajemnicy i ogólnego ,,nic nie łowienia" Nie mniej lubię oglądać i gratulować pięknych połowów kolegów z forum.
 3. Roztocze

  Wątek zdominował Oktawian i bardzo dobrze, bo takie fotki chce się oglądać nawet jak nie ma na nich ryb. Myślę, że działania Zamościa sprawiły że w przyszłym roku będzie więcej wrzutek nie tylko Oktawiana.
 4. Składki Okręgowe i Porozumienia

  W TBG betonik wciąż mocno związany. Stara gwardia tak mocno przyrosła do stołeczków, że po nieudanych wyborach w nielicznych kołach i odsunięciu od działania (kasy?) ,,dziadki" chcą zakładać nowe koło Zarybienia w tym roku bardziej mi się podobają niż w zeszłych latach. Mniej karpia więcej lina i karasia złocistego, czekamy na drapieżniki. Z kolegami chcielibyśmy pomóc przy zarybianiu wód górskich ale okręg nie wie kiedy będą mieli ryby i zasłaniają się rożnymi godzinami zarybień dlatego ... resztę dopiszcie sobie sami. Są ludzie chętni do pomocy aby własnymi rękoma dopomóc działaczom ale nie ma chęci współpracy. Dlaczego? Papier wszystko przyjmie? P.S. PZW O. Zamość dzień dobry macie nowego członka
 5. Górny San - od źródła do m. Przemyśl

  Jeżeli chcesz brodzić w wodzie to śmiało. Z brzegu też ujdzie ale osobiście tylko na podniesionej wodzie próbowałbym kiedy pstrągi chętniej siedzą pod brzegiem. Szkoda się ograniczać bo rynienki na środku są fajne i dają rybki.
 6. Dolny San - od m. Przemyśl do ujścia

  Pięknie połowione Rafał. Konkret rybki i konkretne gratulacje za rozpracowanie systemu i wyniki
 7. Górny San - od źródła do m. Przemyśl

  Masakra !!!Tojest to. Gratki.
 8. Wisła

  Lucek, miałem wczoraj rano jechać, bo woda idealna się wydawała patrząc na monitorze. Niestety po 2,5 godz. snu raczej mi się nie chciało podnosić z łóżka. Trochę Żałuję, bo widać że bolki były aktywne. U mnie za to niedzielny bolo z jeszcze mocno wysokiej wody.
 9. Wisła

  Najwcześniej pewnie w niedziele będę mógł splądrować mętne wody Wisły
 10. Wisła

  Już dziś rokuje jakieś nadzieje ale czy utrzyma spadający trend??? Oby królowa chociaż na weekendzie, była dostępna.
 11. Wisła

  Ja wziąłem sobie cały tydzień urlopu specjalnie na tą okazję...
 12. Rzeka Mrowla

  Patrząc na nasze ministerstwo ochrony środowiska to ten dramat szybko się nie skończy...
 13. Wisła

  Lucek, widzę, że nie tylko ja nie potrafię doczekać się wiślanego błotka i chlapiących się boleni
 14. Rzeka Mrowla

  Koszenie łąk praktykowane jest w celu ochrony m.in. Orlika Krzykliwego który to właśnie takich siedlisk potrzebuje. Tym bardziej, że jest to obszar natura 200o podejrzewam, że to o niego chodzi. Na podkarpaciu mamy mocną populację tego ptaka. Można śmiało powiedzieć, że jesteśmy nawet liderami w kategorii występowania tego drapieżnika. Ciekawostką jest fakt, że ptak ten poluje zazwyczaj poruszając się na piechotę. W przeciwieństwie do pozostałych drapoli nie atakuje z powietrza, nie pada na ofiarę lecz musi się ochodzić/biegać aby coś upolować. Drugim gatunkiem może być Derkacz za który rolnicy także mają dotacje, zastanawia mnie tylko termin koszenia łąk bo to też jest ściśle obwarowane, podobnie jak sam sposób w jaki się zaleca kosić łąki. Miejmy nadzieję, że to właśnie o te ptaszki chodzi a nie kolejne katastrofy ekologiczne dla nadrzecznego życia.
 15. Wisła

  Lucek, po ostatnich opadach woda poszła w górę ale widzę, że już opadła ... 12cm . Przynajmniej 1,5 metra za wysoka jak dla mnie. Przy 200 cm dało się już dość przyjemnie łowić w zeszłym roku, a dziś woda 405 cm na tą chwilę. będzie 250 cm ruszam na zwiad boleniowy ale nie wiem czy dojście do miejscówek będzie możliwe.
×