Skocz do zawartości

MilanND

Aktywni
 • Zawartość

  713
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  9

Ostatnia wygrana MilanND w dniu 15 Styczeń

Użytkownicy przyznają MilanND punkty reputacji!

Reputacja

289 Excellent

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. MilanND

  Składki Okręgowe i Porozumienia

  Pamiętaj, że wraz ze składką No kill doszły także dość restrykcyjne, zapisy pozwalające zabierać z wody mniej ryb. Myślę, że bardziej tym ograniczą pozyskanie mięsa, bo tak jak napisałeś ten kto zabierał nie zrezygnował z walenia pałą. Skorzystali na tym tylko CI co nie beretują.
 2. MilanND

  Składki Okręgowe i Porozumienia

  Ja również idę tą drogą. Zbiorniki zapłacone co prawda mam ale to tak bardziej na czarną godzinę. Wisła w całej rozciągłości i ,,górskie" na tapecie.
 3. MilanND

  Składki Okręgowe i Porozumienia

  @woojooSkładka członkowska się nie zmienia bez względu na wody, na których chcesz wędkować. W twoim przypadku to 160 + 90 zł. W tym momencie muszę pochwalić PZW TBG za porozumienia. W moim odczuciu są to najlepsze ustalenia dla TBG od wielu, wielu lat. Wody innych okręgów, które zamierzam odwiedzać i tak mam dodatkowo płatne. Nie mniej brawa dla TBG za działania, pomimo faktu, że jestem przeciwnikiem porozumień to tutaj czapki z głów inni wędkarze będą mieli sporo zadowolenia.
 4. MilanND

  Składki Okręgowe i Porozumienia

  @kriko O.TBG nigdy się nie spieszył z porozumieniami. wszyscy mieli pozamykane przed nowym rokiem tylko TBG wiecznie narzekał na innych. Ludzie się wnerwiali, bo nie wiedzieli za co płacą. Co do wód Tbg to prawda jest potencjał ale sam karp i japoniec to trochę mało jak na możliwości przerobowe członków okręgu. Niestety ale tak będzie dopóki w PZW będzie liczył się członek każdy jeden, a nie jakość tychże członków. Dziwna sytuacja, że od roku na zbiornikach wymiar sandacza i szczupca to 60 cm a i tak w tym sezonie ciężko będzie o ryby 50+. Poprostu te szczupaczki wpuszczane co roku nie rosną i ,,z każdym dniem biorą gorzej ". Wędkarze jadą po staremu i udają, że nic się nie zmieniło. Niestety, można wiele narzekać na okręg, bo jeszcze wiele jest do poprawy (moim zdaniem) ale bez chęci samych wędkarzy i przestrzegania zasad zawartych w RAPR nie wiele się zmieni.
 5. MilanND

  Składki Okręgowe i Porozumienia

  Kiedyś w moim byłym kole ludzie zaczęli się buntować na taką ,,dobrowolną opłatę", która była wbijana wszystkim bez wyjątku i w związku z tym została przegłosowana na zebraniu walnym. Dodam, że ta forma dofinansowania koła została jednogłośnie zatwierdzona w wysokości 15 zł przez zgromadzonych.
 6. MilanND

  Składki Okręgowe i Porozumienia

  Zawsze byli na końcu i zawsze narzekali, że to przez inne okręgi. Widać nic się nie zmieniło :D
 7. MilanND

  Składki Okręgowe i Porozumienia

  Moje info donosi, że składka wzrasta o 5 zł i w tym roku trzeba zapłacić 310 zł.
 8. MilanND

  Zalew Szymanowice k.Klimontowa

  Na tej wodzie robotę zrobili ludzie z Klimontowa. Regulamin jest fajny, do tego niemal co dzień kontrole, baaa czasem po 2 razy na dobę... to daje efekty. Brawo dla Panów zaangażowanych w pilnowanie tego zbiornika. Byłem raz w tym roku, coś złowiłem Reszta wód w okręgu jest pozostawiona sama sobie i stąd mamy obraz PZW jaki znamy z życia moczykija Także ta woda wygląda jak wygląda nie tyle kosztem innych wód co dzięki pracy i trudu strażników miejscowego koła.
 9. MilanND

  Wilcza Wola

  Pan kempingowy pływał już w zeszłym tygodniu :)
 10. MilanND

  Kontrole wędkarskie

  Panowie, sporo krzyku o nic. W TBG od samego początku działania rejestru obowiązywała zasada wpisywania się w rejestr w momencie rozpoczęcia wędkowania. Chyba dla nikogo nie jest to problemem poświęcić minutę na wpis?
 11. MilanND

  Wędkowanie podlodowe

  Byłem na bajorku w ND sprawdzić lód, niema nawet 5 cm. Wszystko wskazuje na to, że w tym sezonie obejdzie się bez dreptania po tafli
 12. MilanND

  Wędkowanie podlodowe

  Panowie, za chwile wybije rok niebytu w tym temacie. Chwalcie się ... można już wejść na lód? Komuś udało się w tym sezonie zimowym pokiwać nad przeręblem? U mnie sprzęt gotowy. Osobiście w srodku się gotuję tak, że nawet dokupilem kolejna wedeczkę tylko czy będzie dane mi użyć nowych zabawek. Jak tam uwas sytuacja???
 13. MilanND

  Nasze zdjęcia

  Tak, wszystkie foteczki zrobiłem w bardzo bliskich okolicach ND.
 14. MilanND

  Nasze zdjęcia

  Kilka pstryków jeszcze ze starego roku
 15. MilanND

  Zalew Rzeszowski

  Ornitolog to też ekolog? Jesli broni swoich interesów tzn Ptasich to chyba tak. Zapewniam was, że osoby związane z podgladaniem i ochroną ptaków regularnie zaglądają nad zalew jak i Wisłok. Znam kilku osobiście i wiem, że niemal codziennie się kręcą w terenie. Niestety ciężko pogodzić interesy wszystkich obecnych.
×

Komunikat

W dniu 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.