Skocz do zawartości

MilanND

Aktywni
 • Zawartość

  704
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  8

Ostatnia wygrana MilanND w dniu 24 Maj 2017

Użytkownicy przyznają MilanND punkty reputacji!

Reputacja

283 Excellent

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. MilanND

  Kontrole wędkarskie

  Panowie, sporo krzyku o nic. W TBG od samego początku działania rejestru obowiązywała zasada wpisywania się w rejestr w momencie rozpoczęcia wędkowania. Chyba dla nikogo nie jest to problemem poświęcić minutę na wpis?
 2. MilanND

  Wędkowanie podlodowe

  Byłem na bajorku w ND sprawdzić lód, niema nawet 5 cm. Wszystko wskazuje na to, że w tym sezonie obejdzie się bez dreptania po tafli
 3. MilanND

  Wędkowanie podlodowe

  Panowie, za chwile wybije rok niebytu w tym temacie. Chwalcie się ... można już wejść na lód? Komuś udało się w tym sezonie zimowym pokiwać nad przeręblem? U mnie sprzęt gotowy. Osobiście w srodku się gotuję tak, że nawet dokupilem kolejna wedeczkę tylko czy będzie dane mi użyć nowych zabawek. Jak tam uwas sytuacja???
 4. MilanND

  Nasze zdjęcia

  Tak, wszystkie foteczki zrobiłem w bardzo bliskich okolicach ND.
 5. MilanND

  Nasze zdjęcia

  Kilka pstryków jeszcze ze starego roku
 6. MilanND

  Zalew Rzeszowski

  Ornitolog to też ekolog? Jesli broni swoich interesów tzn Ptasich to chyba tak. Zapewniam was, że osoby związane z podgladaniem i ochroną ptaków regularnie zaglądają nad zalew jak i Wisłok. Znam kilku osobiście i wiem, że niemal codziennie się kręcą w terenie. Niestety ciężko pogodzić interesy wszystkich obecnych.
 7. MilanND

  Składki Okręgowe i Porozumienia

  Nowy prezes PZW Pan Teodor Rudnik coś wspominał o tym, że będzie można zapłacić kartę wędkarską bez wychodzenia w domu. Dajmy trochę czasu, być może do kolejnego sezonu zostanie wypuszczona jakaś specjalna apka lub będzie możliwość przelewu internetowego.
 8. MilanND

  Wołosaty

  Dokładnie tak jak Tomek85 pisze. Już samo wspomnienie o tej wodzie to duża strata dla jej rybostanu jaki by nie był. Dla takich rzeczek to są dwa miejsca Tanje rzeczki oraz Moje tajne łowisko. PIS END LOF.
 9. MilanND

  Składki Okręgowe i Porozumienia

  haha, To widzę, że nawet mój rodzimy okręg się wyrabia przy O.Rzeszów.
 10. Marku, jak zwykle genialna robota. Patrząc na takie cuda aż mnie nosi na powrót do strugania.
 11. MilanND

  Roztocze

  Siksa, co do lipków z Roztocza nie wypowiadam się, bo jest to dla mnie całkiem obcy temat. Opłata ,, No Kill" zapewne spowoduje większą aktywność wędkarzy na wodach ZO Zamość o czym więcej niż pewne przekonamy się i w tym wątku. Czy to dobre czy nie... osobiście widzę, głęboki sens trzymania swoich miejsc w tajemnicy i ogólnego ,,nic nie łowienia" Nie mniej lubię oglądać i gratulować pięknych połowów kolegów z forum.
 12. MilanND

  Roztocze

  Wątek zdominował Oktawian i bardzo dobrze, bo takie fotki chce się oglądać nawet jak nie ma na nich ryb. Myślę, że działania Zamościa sprawiły że w przyszłym roku będzie więcej wrzutek nie tylko Oktawiana.
 13. MilanND

  Składki Okręgowe i Porozumienia

  W TBG betonik wciąż mocno związany. Stara gwardia tak mocno przyrosła do stołeczków, że po nieudanych wyborach w nielicznych kołach i odsunięciu od działania (kasy?) ,,dziadki" chcą zakładać nowe koło Zarybienia w tym roku bardziej mi się podobają niż w zeszłych latach. Mniej karpia więcej lina i karasia złocistego, czekamy na drapieżniki. Z kolegami chcielibyśmy pomóc przy zarybianiu wód górskich ale okręg nie wie kiedy będą mieli ryby i zasłaniają się rożnymi godzinami zarybień dlatego ... resztę dopiszcie sobie sami. Są ludzie chętni do pomocy aby własnymi rękoma dopomóc działaczom ale nie ma chęci współpracy. Dlaczego? Papier wszystko przyjmie? P.S. PZW O. Zamość dzień dobry macie nowego członka
 14. MilanND

  Górny San - od źródła do m. Przemyśl

  Jeżeli chcesz brodzić w wodzie to śmiało. Z brzegu też ujdzie ale osobiście tylko na podniesionej wodzie próbowałbym kiedy pstrągi chętniej siedzą pod brzegiem. Szkoda się ograniczać bo rynienki na środku są fajne i dają rybki.
 15. MilanND

  Dolny San - od m. Przemyśl do ujścia

  Pięknie połowione Rafał. Konkret rybki i konkretne gratulacje za rozpracowanie systemu i wyniki
×

Komunikat

W dniu 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.