Jump to content

MilanND

Użytkownicy
 • Content Count

  719
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

MilanND last won the day on January 15 2019

MilanND had the most liked content!

Community Reputation

298 Excellent

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. MilanND

  Wisła

  Pele, czyli warto jechać czy nie warto?
 2. MilanND

  Łęg

  Teraz bardzo sporadycznie, kiedyś dość często, żeby nie powiedzieć, że była to podstawowa woda kleniowa
 3. MilanND

  Brzana Karpacka

  Podobną rybę ok 20 cm widziałem w tym roku na Wiśle. Stała na kamieniu na przelanej końcówce opaski. Sytuacja miała miejsce w nocy przy świetle latarki. Ot pomyślałem wtedy, że to mała nie wybarwiona jeszcze brzana w kolorze camo, teraz sam się zastanawiam.
 4. MilanND

  Wisła

  Piękny , Gratuluję kabana
 5. MilanND

  Wisła

  Parking cały więc jest ok
 6. MilanND

  PZW - absurdy.

  Czytam te narzekania i zastanawiam się o co wam chodzi??? Wszystko jest napisane gdzie jaka woda, do kogo należy, w internecie można znaleźć wszelkie info odnośnie opłat. Wystarczy zadać sobie jedno ważne pytanie... gdzie chcę łowić??? Opłacić stosowny okręg i cieszyć się z wędkarstwa a nie narzekać, że nie ma za darmo. Nic nie ma i nie będzie za darmo, niestety ale MY Polacy nie dorośliśmy do czegoś takiego jak wspólne dobro. P.S. Nie bronię PZW, dziwi mnie jedynie ludzkie podejście typu ,,należy mi się". Ave PZW TBG i inne ościenne okręgi. Wesołych świąt :)
 7. Pamiętaj, że wraz ze składką No kill doszły także dość restrykcyjne, zapisy pozwalające zabierać z wody mniej ryb. Myślę, że bardziej tym ograniczą pozyskanie mięsa, bo tak jak napisałeś ten kto zabierał nie zrezygnował z walenia pałą. Skorzystali na tym tylko CI co nie beretują.
 8. Ja również idę tą drogą. Zbiorniki zapłacone co prawda mam ale to tak bardziej na czarną godzinę. Wisła w całej rozciągłości i ,,górskie" na tapecie.
 9. @woojooSkładka członkowska się nie zmienia bez względu na wody, na których chcesz wędkować. W twoim przypadku to 160 + 90 zł. W tym momencie muszę pochwalić PZW TBG za porozumienia. W moim odczuciu są to najlepsze ustalenia dla TBG od wielu, wielu lat. Wody innych okręgów, które zamierzam odwiedzać i tak mam dodatkowo płatne. Nie mniej brawa dla TBG za działania, pomimo faktu, że jestem przeciwnikiem porozumień to tutaj czapki z głów inni wędkarze będą mieli sporo zadowolenia.
 10. @kriko O.TBG nigdy się nie spieszył z porozumieniami. wszyscy mieli pozamykane przed nowym rokiem tylko TBG wiecznie narzekał na innych. Ludzie się wnerwiali, bo nie wiedzieli za co płacą. Co do wód Tbg to prawda jest potencjał ale sam karp i japoniec to trochę mało jak na możliwości przerobowe członków okręgu. Niestety ale tak będzie dopóki w PZW będzie liczył się członek każdy jeden, a nie jakość tychże członków. Dziwna sytuacja, że od roku na zbiornikach wymiar sandacza i szczupca to 60 cm a i tak w tym sezonie ciężko będzie o ryby 50+. Poprostu te szczupaczki wpuszczane co roku nie rosną i ,,z każdym dniem biorą gorzej ". Wędkarze jadą po staremu i udają, że nic się nie zmieniło. Niestety, można wiele narzekać na okręg, bo jeszcze wiele jest do poprawy (moim zdaniem) ale bez chęci samych wędkarzy i przestrzegania zasad zawartych w RAPR nie wiele się zmieni.
 11. Kiedyś w moim byłym kole ludzie zaczęli się buntować na taką ,,dobrowolną opłatę", która była wbijana wszystkim bez wyjątku i w związku z tym została przegłosowana na zebraniu walnym. Dodam, że ta forma dofinansowania koła została jednogłośnie zatwierdzona w wysokości 15 zł przez zgromadzonych.
 12. Zawsze byli na końcu i zawsze narzekali, że to przez inne okręgi. Widać nic się nie zmieniło :D
 13. Moje info donosi, że składka wzrasta o 5 zł i w tym roku trzeba zapłacić 310 zł.
 14. Na tej wodzie robotę zrobili ludzie z Klimontowa. Regulamin jest fajny, do tego niemal co dzień kontrole, baaa czasem po 2 razy na dobę... to daje efekty. Brawo dla Panów zaangażowanych w pilnowanie tego zbiornika. Byłem raz w tym roku, coś złowiłem Reszta wód w okręgu jest pozostawiona sama sobie i stąd mamy obraz PZW jaki znamy z życia moczykija Także ta woda wygląda jak wygląda nie tyle kosztem innych wód co dzięki pracy i trudu strażników miejscowego koła.
 15. Pan kempingowy pływał już w zeszłym tygodniu :)
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy