Jump to content

pawelll_89

Użytkownicy
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Good

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja zaczynam łowić pstrągi na wielopolce pierwszego lutego, wtedy są najlepsze efekty, jak trawa urośnie i nie da się podejść po cichu, to puszczam z nurtem wobler kilkadziesiąt metrów, ale takich miejsc jest tylko kilka.
 2. W tym tygodniu będzie ciężko, błoto i jeszcze woda wysoka, cholernie brudna, i płyną rożne prezenty- odcinek górski.
 3. Wydłubać na pewno idzie, ja obławiam swoje wieloletnie odcinki i niestety słabe efekty, a sposoby miałem praktycznie pewne na pstrąga. W rzeczce tarliskowej niestety bobry narobiły tam i niestety pstrąg już tam nie pójdzie, a były lata że można było sitkiem małe pstrągi nabierać.
 4. Ja mieszkam 100 metrów od Wielopolki w Łączkach, niestety od kilku lat wracam o suchym kiju z nad wielopolki, czasem mały klenik, pstrąga nie widziałem od trzech lat kiedy to połapałem ich dużą ilość w sezonie, niestety kolejnych lat pewnie nie dożyły, a obchodzę się z nimi bardzo delikatnie, bo uwielbiam piękno tych ryb.
 5. Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Rybackiej w Rzeszowie Jerzy Jakubiec ul. Jana Styki 3 35-006 Rzeszów tel: (17) 862-68-48 fax: (17) 850-20-74 e-mail: [email protected]
 6. Z tego co wiem można łowić, a wydobycie będzie wzdłuż tej drogi od wagi.
 7. Mi się wydaje że za bardzo zaostrzona od strony głowy na potokowca.
 8. Tarnobrzeg prawie cały wschód ma, niestety nie ma Rzeszowa, bo bym opłacił w Tarnobrzegu.
 9. Do tego cała masa porozumień w PZW Rzeszów...
 10. http://www.pzw.org.pl/rzeszow/wiadomosci/180255/63/wysokosc_skladek_i_oplat_wedkarskich_w_2019_roku 290 bez trollingu
 11. https://www.google.pl/maps/@49.8645023,21.7997907,302m/data=!3m1!1e3
 12. No stali bywalce już dyżur żywcowy zaczęli, opowieści jakie to oni metrówki ciągnęli na topie, z tego co się orientuje boleniem nie była zarybiana, tak samo jak sandaczem, a trafia się jedno i drugie.
 13. Ok dzięki, a dojazd jest koło budynków Pola Golfowego, czy na skróty miedzy stawy od razu?
 14. Jak efekty? Mam zamiar się wybrać w ładny listopadowy dzionek.
 15. Od kozodrzy próbuj w dół, ewentualnie witkowice, przez miasto kiedyś były ładne płocie na wysokości sanktuarium na ul. Najświętszej Maryi Panny.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy