Jump to content

Irecki

Użytkownicy
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Irecki last won the day on June 28 2016

Irecki had the most liked content!

Community Reputation

32 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Travetine mam w rozmiarze 45 i 55 , gdyby nie fakt że wywoze zestawy na znaczne odległości to bym innych nie przypinal do wedki. Okuma spokojnie daje rady przy rybkach ok 10kg , przy większych nie miałem okazji testować. Pracują u mnie już cztery lata .
 2. Liny są , ale żeby złapać trzeba trafić wich dzień, jest też trochę karasia.
 3. Wystarczy mieć oplacony Rzeszów , w tej chwili nie na już znaku kierującego na stawy , podgladnij sobie na googlach , jadąc od Dębicy na drodze mielec-debica pierwsza w prawo za restauracja Panama. Jak skrecasz to już asfaltem do końca . Tylko nie wjezdzaj za szlaban bo mogą cię zamknąć
 4. Podobno toczy się sprawa w sądzie(mówili tak na zebraniu 2 lata temu) już kilka lat o to ogrodzenie , jak natura 2000 to ogrodzenie chyba zaburza naturę, na jesien "czyścili" rzeczkę i raczej szybko sie po tym zabiegu nie odbije .
 5. A kto jest nowym prezesem? , bo niestety nie mogłem w niedzielę być na zebraniu, przez szkołę.
 6. Witam . http://allegro.pl/show_item.php?item=6612673257 Sprzedam komplet kół . Mam również na sprzedaż opony Matador 185/70 r14 w cenie 100 za sztukę ( produkcja 44 tydz. 2013)
 7. Facebook -> wędkarski Mielec tam są zdjęcia z odlowow
 8. Szczerze , lepiej im będzie na 3 , na 2 zero trzciny czy czegokolwiek, łapane tam amury były tak chudziutkie że aż żal się ich robiło , karpie troszkę lepiej, choć nie za wiele:)
 9. Jak by ktoś o odmiennych poglądach chciał startować na tych wyborach to z chęcią spróbuję zmobilizować kilku kolegów żeby poprzeć. Nie wiem czy są jakieś wymagania na to stanowisko , oprócz poparcia, ale wydaje mi się że ta osoba powinna mieć trochę wolnego czasu i chęć do działania . wydaje mi się że ktoś młody i z głową mógłby dużo dobrego zrobić dla naszego koła ,a nie tylko mówić co by można po czym niszczyć kolejne zbiorniki, których już nie odzyskamy.
 10. Super , zniszczą 4?? Tam jest rezerwat i chyba ot tak sobie wody spuścić nie mogą ?
 11. Witam , mam do sprzedania taki bagażnik, dla użytkowników serwisu wyślę za free, cena dla użytkowników to 170 zł . Bagażnik nowy , w opakowaniu. Nigdy nie był montowany. http://allegro.pl/show_item.php?item=6541509238
 12. To siedlisko ptactwa , wczoraj widziałem tam zimorodka , latają też kilkutysueczne stada szpakow , kaczki i sporo ptaków drapieżnych . Bardzo miło się na to patrzy , można zauważyć walki o terytorium ptaków drapieżnych , szczura wodnego , bobra , zaskrońca , padalca , i wiele pospolitszych gatunków , szkoda by to niszczyć .
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy