Jump to content

Bastian

Użytkownicy
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sklep Wędkarski Jazgarz Łańcut ul.Danielewicza 19
 2. To ja wkleję brakującą część . 1.Rzeka Wisłok – Obwód rybacki Nr 2 (od mostu drogowego w m. Bzianka do ujścia rzeki Stobnica). 2.Rzeka Wisłoka – Obwód rybacki nr 2 (od ujścia Jasiołki do ujścia Jodłówki). Nijak to wygląda na przykładzie wieloletniej współpracy np. Przemyśla z Krosnem.
 3. Rzeszów nie ma żadnych porozumień jak zwykle. http://www.pzw.org.pl/home/mapa_porozumien/45 A powinni się uczyć np.od Lublina.
 4. Z tego co się nie oficjalnie dowiedziałem to ponoć można już opłacić w sklepie Jazgarz w Łańcucie.
 5. Bastian

  Brawo panowie

  Przeczytałem cały wątek na forum. Najlepsze ze "Wg. późniejszej informacji z koła, która ukazała się na stronie PZW" odbył się podział ryb na poszczególne zbiorniki które miały zostać zarybione. Z informacji światków został dokonany na .... "ZŁOMOWISKU" hahhaa... dobre.
 6. Witam ! Jak w temacie, chętnie odkupię Feeder Mikado X-plode 390/120.
 7. Wygrzebałem w necie Ustawa o rybactwie śródlądowym – listopad 2013 Art. 23. 8) wstępu i wjazdu: a) do pomieszczeń magazynowych i miejsc składowania ryb oraz na tereny obrębów hodowlanych, b) na tereny pozostające w administracji urzędów morskich, na tereny lasów, zakładów przemysłowych, ośrodków turystyczno-wypoczynkowych, gospodarstw rolnych w zakresie niezbędnym do prowadzenia kontroli na wodach przyległych do tych terenów, c) na wały przeciwpowodziowe, śluzy, tamy, na teren elektrowni, młynów i tartaków wodnych, przepompowni oraz innych urządzeń piętrzących wodę, z wyjątkiem terenów i obiektów Sił Zbrojnych, Straży Granicznej i Policji oraz innych szczególnego przeznaczenia chronionych tajemnicą państwową, W 2017 roku natrzepali kasy na zbiornikach po autostradowych, bo nikt nie posiadał karty wędkarskiej, lub nie wiedział ze musi ja przy sobie posiadać.
 8. Karpie to tam były kiedyś, jak coś zostało to już pewnie na palcach u jednej ręki można policzyć, nie biorę pod uwagę zarybienia. A weekend to młodzież której zbiorniki służą jako kąpielisko (głośna muzyka, browar, panienki) i tak potrafią nawet do 2 w nocy, a rano ukazywały się na brzegu sterty śmieci i miejscami butelki po piwie lub szkło które z nich zostało. W głównej mierze piszę o zbiorniku NO-KILL. Teraz ma się to zmienić, już są częste kontrole, nawet 2 razy dziennie, za parę lat powinny być widoczne efekty NO-KILL.
 9. Tydzień temu robiliśmy test na otwartej przestrzeni "prologic firestarter pro" nad wodą i ku mojemu zdziwieniu kolega miał zasięg ok 200 metrów na wszystkich 3 sygnalizatorach a producent deklaruje 100, a co do "monster fisch MF-109C" mogę tylko napisać ze znajomy jest zadowolony i użytkuje je już ok.2lat.
 10. Wczoraj zakupiłem dla siebie zestaw Prologica 3+1 w promocji za 316zł z wysyłką, kolega ma i mogę polecić, jak również inny z moich znajomych ma MonsterFish MF-109C i też bardzo chwali. Ja mam Chińskie w tej samej obudowie co MF-109C i powiem że jedyna rzeczą jaka mi się nie podoba to gniazdo na swingiera jest za blisko śruby mocującej przez co miałem problem, ale od czego są drukarki 3D i nowe uchwyciki pod swingiery zrobiły swoje . https://www.fishing-mart.com.pl/pl2/prologic-zestaw-sygnalizatorow-firestarter-pro/s/14868 https://monsterfishing.pl/zestaw-mf-109c-41-p-25.html
 11. U mnie było identycznie plus e-mail po każdym zalogowaniu ale wyczyściłem pliki cookie tak jak kolega rafaello napisał i jest OK. Po otwarciu strony loguje automatycznie i nie ma już powiadomień e-mail z tego samego urządzenia. Pozdrawiam !
 12. Po każdym zalogowaniu z tego samego komputera o identycznym IP przychodzi e-mail z powiadomieniem. Czyli jak się zaloguje z 1 urządzenia 20x to dostanę tyle e-mail.
 13. Witam ! Podobno w Łańcucie ktoś robi bardzo dobre łódki na kadłubie katamarana.
 14. Też miałem problem z odbiorem(również antena siatkowa) przez wiatraki które postawili w okolicy Łańcuta, polecam antene ax-1000 najlepiej gotowy zestaw z filtrem LTE na allegro jest ich dużo, jak kupiłem zestaw z rozdzielaczem na 3tv i po problemie, na plus 4 nowe kanały, na antenie siatkowej nie mozna ich odbierać, oraz brak zakłóceń z telefonu komórkowego. Stara antena na emeryturze.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy