Jump to content

Bastian

Użytkownicy
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Duży zbiornik jest bardzo zarośnięty i należy pod PZW Przemyśl. http://www.pzw.org.pl/43/wiadomosci/203350/61/dlugo_oczekiwana_wiadomosc_dla_wielu_dlugo_wyczekiwany_regulamin
 2. Bastian

  Co to za woda?

  Woda nie wiem czyja, wędkować tam nie miałem przyjemności, ale przejeżdżałem obok pewnej ładnej niedzieli i widziałem jak państwowa tam czesała.
 3. Z racji ze mam niedaleko, również byłem w niedziele zerknąć i niestety od strony autostrady jest duży śmietnik, reklamówki butelki itd. który wiatr targa gdzie popadnie. Tak jak piszesz wędkarze zostawiają śmieci po sobie, ale problem zaczyna się dopiero jak robi się ciepło. Napisano Lipiec 24, 2018 "A weekend to młodzież której zbiorniki służą jako kąpielisko (głośna muzyka, browar, panienki) i tak potrafią nawet do 2 w nocy, a rano ukazywały się na brzegu sterty śmieci i miejscami butelki po piwie lub szkło które z nich zostało."
 4. A sam fotel w jakiej cenie i gdzie można odebrać ?
 5. Okuma 8 K 5 lat gwarancji, hamulec 18kg Troszkę większy gabarytowo, ale kołowrotek na lata.
 6. Sklep Wędkarski Jazgarz Łańcut ul.Danielewicza 19
 7. To ja wkleję brakującą część . 1.Rzeka Wisłok – Obwód rybacki Nr 2 (od mostu drogowego w m. Bzianka do ujścia rzeki Stobnica). 2.Rzeka Wisłoka – Obwód rybacki nr 2 (od ujścia Jasiołki do ujścia Jodłówki). Nijak to wygląda na przykładzie wieloletniej współpracy np. Przemyśla z Krosnem.
 8. Rzeszów nie ma żadnych porozumień jak zwykle. http://www.pzw.org.pl/home/mapa_porozumien/45 A powinni się uczyć np.od Lublina.
 9. Z tego co się nie oficjalnie dowiedziałem to ponoć można już opłacić w sklepie Jazgarz w Łańcucie.
 10. Bastian

  Brawo panowie

  Przeczytałem cały wątek na forum. Najlepsze ze "Wg. późniejszej informacji z koła, która ukazała się na stronie PZW" odbył się podział ryb na poszczególne zbiorniki które miały zostać zarybione. Z informacji światków został dokonany na .... "ZŁOMOWISKU" hahhaa... dobre.
 11. Wygrzebałem w necie Ustawa o rybactwie śródlądowym – listopad 2013 Art. 23. 8) wstępu i wjazdu: a) do pomieszczeń magazynowych i miejsc składowania ryb oraz na tereny obrębów hodowlanych, b) na tereny pozostające w administracji urzędów morskich, na tereny lasów, zakładów przemysłowych, ośrodków turystyczno-wypoczynkowych, gospodarstw rolnych w zakresie niezbędnym do prowadzenia kontroli na wodach przyległych do tych terenów, c) na wały przeciwpowodziowe, śluzy, tamy, na teren elektrowni, młynów i tartaków wodnych, przepompowni oraz innych urządzeń piętrzących wodę, z wyjątkiem terenów i obiektów Sił Zbrojnych, Straży Granicznej i Policji oraz innych szczególnego przeznaczenia chronionych tajemnicą państwową, W 2017 roku natrzepali kasy na zbiornikach po autostradowych, bo nikt nie posiadał karty wędkarskiej, lub nie wiedział ze musi ja przy sobie posiadać.
 12. Karpie to tam były kiedyś, jak coś zostało to już pewnie na palcach u jednej ręki można policzyć, nie biorę pod uwagę zarybienia. A weekend to młodzież której zbiorniki służą jako kąpielisko (głośna muzyka, browar, panienki) i tak potrafią nawet do 2 w nocy, a rano ukazywały się na brzegu sterty śmieci i miejscami butelki po piwie lub szkło które z nich zostało. W głównej mierze piszę o zbiorniku NO-KILL. Teraz ma się to zmienić, już są częste kontrole, nawet 2 razy dziennie, za parę lat powinny być widoczne efekty NO-KILL.
 13. Tydzień temu robiliśmy test na otwartej przestrzeni "prologic firestarter pro" nad wodą i ku mojemu zdziwieniu kolega miał zasięg ok 200 metrów na wszystkich 3 sygnalizatorach a producent deklaruje 100, a co do "monster fisch MF-109C" mogę tylko napisać ze znajomy jest zadowolony i użytkuje je już ok.2lat.
 14. Wczoraj zakupiłem dla siebie zestaw Prologica 3+1 w promocji za 316zł z wysyłką, kolega ma i mogę polecić, jak również inny z moich znajomych ma MonsterFish MF-109C i też bardzo chwali. Ja mam Chińskie w tej samej obudowie co MF-109C i powiem że jedyna rzeczą jaka mi się nie podoba to gniazdo na swingiera jest za blisko śruby mocującej przez co miałem problem, ale od czego są drukarki 3D i nowe uchwyciki pod swingiery zrobiły swoje . https://www.fishing-mart.com.pl/pl2/prologic-zestaw-sygnalizatorow-firestarter-pro/s/14868 https://monsterfishing.pl/zestaw-mf-109c-41-p-25.html
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy