Jump to content

elte

Użytkownicy
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

elte last won the day on December 23 2018

elte had the most liked content!

Community Reputation

22 Excellent

Recent Profile Visitors

729 profile views
 1. Panowie jak z braniami na solinie? Dzieje się coś?
 2. Wie ktoś jak wygląda Wisłok w okolicach Krosna? Można łowić?
 3. Porozumienie z Rzeszowem chyba tylko na jakąś część Wisłoka i Wisłoki jest. Krosno dostaje Stobnice i zbiornik Blizne. Żeby łowić w okręgu Krosno musisz opłacić zezwolenie Chyba że się coś zmieniło.
 4. Tam co chwilę jakieś dzbany pływają na silniku spalinowym. Siedzi sobie człowiek w spokoju i ciszy, a tu mu taki buc zakłóca ciszę i robi falę. Wystarczy że Policja, WOPR itp. korzystają ze spalinówek.
 5. Gdzie ty tam widzisz miejsce nastawione na turystykę wędkarską? Przecież tam jest zero jakiejkolwiek infrastruktury. Na całym zalewie są chyba tylko 2 miejsca gdzie można legalnie podjechać autem nad wodę żeby się wypakować czy zwodować łódkę, w tym jedno przez pół sezonu jest bez wody. Reszta miejsc albo plaże i zakaz wjazdu, albo wydzierżawione i zagrodzone.
 6. Panowie z PSR wzięli się chyba ostro do roboty. W ciągu 2 dni wędkowania byłem sprawdzany 2 razy. Wcześniej kontrolę na Solinie miałem jakieś 5 lat temu. Miejmy nadzieję, że idzie do lepszego.
 7. Ile razy jestem na Solinie tyle razy nie mogę uwierzyć ile ryby jest wyciągane z wody. Gdzieniegdzie już nawet sieci stawiają. PSR coś tam niby robi, ale ostatnio siedziałem 5 dni i żadnej kontroli. Po tym co za każdym razem widzę to dziwię się, że jeszcze można tam coś złowić. Jakby wyplenić tę zarazę czyli tych wszystkich kłusoli chociaż o połowę to Solina byłaby chyba najbardziej rybną wodą w Polsce. Ale najlepiej zwalić wszystko na suma.
 8. A w czym problem wprowadzając C&R jednocześnie podnieść kary? Jeżeli taki typ wiedziałby że może dostać np. 5000 zł jak zostanie przyłapany, to myślę, że zastanowiłby się dobrze 10 razy czy warto.
 9. No szkoda, ale kiedyś ta granica musi zostać przekroczona. Może dla tych co zabierają ryby, czy dziadków na emeryturze to dużej różnicy nie robi, bo posiedzą więcej, albo zabiorą więcej. A tak jak dla mnie co nie zabiera ani jednej ryby w ciągu roku, a czasu w pewnych okresach też nie ma na tyle żeby nawet i raz na tydzień iść połowić , to granica właśnie została przekroczona. Może w końcu te dziady z PZW bo inaczej ich nie mogę nazwać pomyślą o tych ludziach co nie zabierają ryb? Dlaczego mam płacić na takich samych zasadach co napełniacze lodówek? Dlatego wolę zapłacić na komercji, wiedząc ż
 10. No to decyzja zapadła, znowu podwyżki, nizinne o 20 zł ?! , niektóre łowiska też do góry. W tym roku nie opłacam, trzeba się przestawić w 100% na komercje.
 11. Wie ktoś czy zmieniły się składki w okręgu krośnieńskim? Na stronie PZW nie widzę żadnych informacji o składkach na 2019, a inne okręgi już robią opłaty.
 12. W sumie fakt, nie wziąłem pod uwagę, że można coś próbować robić nie mając do tego odpowiedniego sprzętu. I składam coś od czasu do czasu, tyle że do takich rzeczy specjalnie kupiłem komputer żeby się nie denerwować. I masz rację, lepiej robić na tym co się ma niż nic nie robić. Powodzenia.
 13. Ale to jakieś nowe ryby? Czy urosły? Ze 2 lata już tam w sumie nie łowię to mogło się coś zmienić. Jeszcze mi powiedz że faktycznie pływa tam ten 23+
 14. Sam napisałeś, że jeszcze sporo pracy przed tobą, ja ci tylko sugeruję żeby zacząć od programu do montażu, wybrać jeden i się tego trzymać a jakość na pewno będzie z każdym filmem coraz lepsza. Jak będziesz co film skakał po programach i uczył się co chwilę innego to efekty mogą być słabe. Jak nie chcesz płacić to jest trochę darmowych programów, które na pewno nie zasłaniają połowy ekranu swoimi napisami, wystarczy poszukać.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy