Jump to content

dany_76

Użytkownicy
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dokumentami uprawniającymi do wędkowania są: karta wędkarska, legitymacja, wygenerowane zezwolenie
 2. Byłem w środę zapłacić na akacjowa. Na witrynie taśma biało czerwona żeby nie wchodzić i pani powiedziała mi że to ostatni dzień kiedy można zapłacić kartę u nich. Od czwartku miało nie być już możliwości płacenia
 3. Też się nad tym zastanawiam?
 4. nieuchronnie zbliża się nowy rok i konieczność wniesienia opłaty, dlatego mam pytanie do kolegów, które waszym zdaniem koło najlepiej działa w okręgu Rzeszów i warto tam ulokować pieniądze? Zawsze płaciłem na akacjowej i Pani wpisywała koło jakie jej przyszło do głowy. Dzięki za podpowiedź.
 5. Trzeba się przyzwyczaić. Ale fajny
 6. Coś dla poprawienia humoru VID-20191028-WA0001_(convert-video-online.com).mp4
 7. dany_76

  Sklepy wędkarskie

  Pescare pewnie zamknęli. Biznes marnie się kręcił
 8. Dzięki Tak też myślałem. Czyli krok do przodu ale szału nie ma
 9. Czy wg porozumienia zawartego między Rzeszowem a Tarnobrzegu email będzie można łowić na sanie, np w okolicach stalowej woli?
 10. dany_76

  Motoryzacja

  Sorry byłem bardzo zajęty dlatego nie pisałem. Odkręciłem tylko fragment obudowy bo nie chciałem ściągać obudowy filtra powietrza i widać było że z połowy paska wzdłuż pozostały tylko druty. Właśnie był mechanik lawetą po autko i rzucił okiem na pasek i powiedział że pasek nie jest zerwane, a coś musiało spowodować jego zniszczenie i polerowanie. Może jutro rozkręci i da znać co było przyczyną tego nieszczęścia. Jak będę coś wiedział więcej napiszę tak nawet dla informacji i poszerzania swojego doświadczenia motoryzacyjnego
 11. dany_76

  Motoryzacja

  Grzać nie grzałem, może koło 50 km/h, nagle pyk i silnik zgasł. Próbowałem go odpalić raz i dałem sobie spokój. Prawdopodobnie jutro, jak się dogadam z mechanikiem kolegi z pracy to laweta i zobaczymy co w trawie piszczy?
 12. dany_76

  Motoryzacja

  Czy znacie jakiś dobry warsztat w Rzeszowie który nie zedrze zemnie ostatniego grosza za przeglądnięcie skutków zerwania paska rozrządu, czy jest sens remontu czy kupić "nowy"i zrobić podmiankę Niestety, wczoraj w czasie jazdy pasek odmówił posłuszeństwa i 20 tyś. przed planowaną ponowną wymianą "prysł".
 13. Na jakich hakach krecisz te pianeczki /rozmiar, producent /, dzięki
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy