Jump to content

dany_76

Użytkownicy
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Koledzy czy ktoś się orientuje jaka woda w okolicach Dynowa? DIeku za info
 2. Czy temat jeszcze aktualny?
 3. Dokumentami uprawniającymi do wędkowania są: karta wędkarska, legitymacja, wygenerowane zezwolenie
 4. Byłem w środę zapłacić na akacjowa. Na witrynie taśma biało czerwona żeby nie wchodzić i pani powiedziała mi że to ostatni dzień kiedy można zapłacić kartę u nich. Od czwartku miało nie być już możliwości płacenia
 5. Też się nad tym zastanawiam?
 6. nieuchronnie zbliża się nowy rok i konieczność wniesienia opłaty, dlatego mam pytanie do kolegów, które waszym zdaniem koło najlepiej działa w okręgu Rzeszów i warto tam ulokować pieniądze? Zawsze płaciłem na akacjowej i Pani wpisywała koło jakie jej przyszło do głowy. Dzięki za podpowiedź.
 7. Trzeba się przyzwyczaić. Ale fajny
 8. Coś dla poprawienia humoru VID-20191028-WA0001_(convert-video-online.com).mp4
 9. Pescare pewnie zamknęli. Biznes marnie się kręcił
 10. Dzięki Tak też myślałem. Czyli krok do przodu ale szału nie ma
 11. Czy wg porozumienia zawartego między Rzeszowem a Tarnobrzegu email będzie można łowić na sanie, np w okolicach stalowej woli?
 12. dany_76

  Motoryzacja

  Sorry byłem bardzo zajęty dlatego nie pisałem. Odkręciłem tylko fragment obudowy bo nie chciałem ściągać obudowy filtra powietrza i widać było że z połowy paska wzdłuż pozostały tylko druty. Właśnie był mechanik lawetą po autko i rzucił okiem na pasek i powiedział że pasek nie jest zerwane, a coś musiało spowodować jego zniszczenie i polerowanie. Może jutro rozkręci i da znać co było przyczyną tego nieszczęścia. Jak będę coś wiedział więcej napiszę tak nawet dla informacji i poszerzania swojego doświadczenia motoryzacyjnego
 13. dany_76

  Motoryzacja

  Grzać nie grzałem, może koło 50 km/h, nagle pyk i silnik zgasł. Próbowałem go odpalić raz i dałem sobie spokój. Prawdopodobnie jutro, jak się dogadam z mechanikiem kolegi z pracy to laweta i zobaczymy co w trawie piszczy?
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy