Jump to content

dany_76

Użytkownicy
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Trzeba się przyzwyczaić. Ale fajny
 2. Coś dla poprawienia humoru VID-20191028-WA0001_(convert-video-online.com).mp4
 3. dany_76

  Sklepy wędkarskie

  Pescare pewnie zamknęli. Biznes marnie się kręcił
 4. Okuma LS 6K. na weekendzie próba 😄
 5. Dzięki Tak też myślałem. Czyli krok do przodu ale szału nie ma
 6. Czy wg porozumienia zawartego między Rzeszowem a Tarnobrzegu email będzie można łowić na sanie, np w okolicach stalowej woli?
 7. dany_76

  Motoryzacja

  Sorry byłem bardzo zajęty dlatego nie pisałem. Odkręciłem tylko fragment obudowy bo nie chciałem ściągać obudowy filtra powietrza i widać było że z połowy paska wzdłuż pozostały tylko druty. Właśnie był mechanik lawetą po autko i rzucił okiem na pasek i powiedział że pasek nie jest zerwane, a coś musiało spowodować jego zniszczenie i polerowanie. Może jutro rozkręci i da znać co było przyczyną tego nieszczęścia. Jak będę coś wiedział więcej napiszę tak nawet dla informacji i poszerzania swojego doświadczenia motoryzacyjnego
 8. dany_76

  Motoryzacja

  Grzać nie grzałem, może koło 50 km/h, nagle pyk i silnik zgasł. Próbowałem go odpalić raz i dałem sobie spokój. Prawdopodobnie jutro, jak się dogadam z mechanikiem kolegi z pracy to laweta i zobaczymy co w trawie piszczy?
 9. dany_76

  Motoryzacja

  Czy znacie jakiś dobry warsztat w Rzeszowie który nie zedrze zemnie ostatniego grosza za przeglądnięcie skutków zerwania paska rozrządu, czy jest sens remontu czy kupić "nowy"i zrobić podmiankę Niestety, wczoraj w czasie jazdy pasek odmówił posłuszeństwa i 20 tyś. przed planowaną ponowną wymianą "prysł".
 10. Na jakich hakach krecisz te pianeczki /rozmiar, producent /, dzięki
 11. Podpisuję się pod tym co zostało napisane nt. pseudo wędkarzy.
 12. Sam do siebie odpisuję Parę godzinek nad Sanem. Brało tylko na feederka: brzana (48) i chyba jelec (spory) ale nie jestem pewny:confused: plus małe kleniki Czy ktoś jest w stanie potwierdzić mi tego jelca, lub co to jest za rybka? Wszystkie rybki wróciły do wody
 13. dany_76

  Sklepy wędkarskie

  szanowni forumowicze, pytanko, czy znacie jakieś sklepy wędkarskie z dobrymi cenami w usa - wysyłkowe, niekoniecznie do polski, może być na teren usa? najbardziej interesują mnie przynęty, akcesoria wędkarskie.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy