Jump to content

Feo

Użytkownicy
 • Content Count

  75
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jest dużo ale coś tam się zawsze znajdzie.
 2. Szukać plytszej wody, od strony autostrady koło wyspy jest od 10-15 m, także ciezko coś na takiej głębokości złowić
 3. No dokładnie, to chyba nie jest to co na filmiku ;-)
 4. Ze 2 okonie na spinning. Próba złowienia karpia, po 3 dniach nęcenia jedynie kilka płotek. Efekty sondowania zbiornika: średnia głębokość 60 cm i zero ryby większej na echosondzie
 5. Ja niedawno na jedynce przez 5 h jedno branie, i to spięte:-/ kapryśne te ryby coś się zrobiły. Z ciekawostek to udało mi się wyciągnąć szczupaka który uderzył w koszyk do metody podczas zwijania:-P
 6. I jeszcze teraz haczyki bezzadziorowe. Szkoda tylko że teoretycznie łowić można dopiero od szóstej rano. Od około 8:30 ostatnim razem całkowicie przestały brać karpie, zaczęły leszcze i karasie.
 7. Feo

  Kamionka

  Z ciekawostek - dziś kontrola PSR na kamionce i cierpiszu. Szkoda ze w takiej porze, że na tych 2 zbiornikach łącznie był jeden wędkarz, ale zawsze to jakiś pozytyw.
 8. Byłem dzisiaj na jedynce sprawdzić czy jest tak źle jak mówicie i się przyjemnie rozczarowałem:-D od 5:30 przez 5 h na brzegu 11 rybek: 3 liny i 8 karpii, większość małych, ale wymiarowych, dwa przyzwoite 3,5 i 4 kg, pięć ryb spiętych, w tym jedna "na oko" mogła mieć 4kg+, ze 2 brania niezacięte. Przez krótką chwilę nie mogłem wyrobić na 2 wędki :-) więc nie jest jeszcze najgorzej na tej Werynii.
 9. No ja z miesiąc temu byłem, to piękny lin i parę kroczków, też bez szału. Chociaż dzisiaj taka pogoda, "duszno i porno", raczej niesprzyjająca.
 10. http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/1407/wiadomosci/170611/pliki/spinning.pdf Z plakatu wynika chyba że zawody otwarte. Ale jakbyś się czegoś dowiedział dasz znać? Dziękuję :-)
 11. W sumie czemu nie, można się przejść, popatrzeć jak lepsi łowią i się czegoś nauczyć ;-)
 12. Bez jakiś wcześniejszych zapisów?
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy