Skocz do zawartości

Feo

Aktywni
 • Zawartość

  54
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

11 Good
 1. Stawy w Weryni

  Już się coś na jedynce rusza, dziś piękny lin 45 cm, 1, 6 kg, i kilka małych karpików, widocznie z zarybienia. I dodatkowo kontrola z SSR, zwracali mocno uwagę na posiadanie maty karpiowej i podbieraka, należy pamiętać że każdy powinien mieć swoją, a także na wypełnianie rejestru nowym(starym) sposobem
 2. Łowisko Dąbrówki

  Nie takie zapomniane skoro zostało zarybione i dopiero w zeszłym roku wróciło do wykazu wód PZW. A że kontroli nie ma nawet na większych i poważniejszych łowiskach to nie ma co oczekiwać, ze w takiej w zasadzie większej kałuży na uboczu małe karpiki przeżyją na tyle żeby zdążyć urosnąć:/
 3. Łowisko Dąbrówki

  Jak w zeszłym roku byłem to brały małe płotki i mnóstwo karpików ok 25 cm, czyli łowisko zarybione. Skoro jednak piszesz o sieciach kłusowniczych to mogło z tego niewiele zostać.
 4. Stawy w Weryni

  Teraz w niedzielę byłem no i niestety naciąłem się na zawody karpiowe:/ No to wylądowałem na dwójce, skończyło się na jednym karpiku, jednym zerwanym zestawie i jednym braniu w 4h. Bez szału, ale jakiś kontakt z rybą był.
 5. Ważna legitymacja studencka nad wodą.

  Okej, dziękuję za informacje;)
 6. Witam wszystkich. Mam pytanie do osób zorientowanych w tematach związanych z kontrolami nad wodą. Jako, że jestem studentem poniżej 24 roku życia, przysługuje mi ulga odnośnie składki. W przepisach istnieje zapis, że ulga obejmuje cały rok kalendarzowy w którym kończy się dany wiek. Czyli jeżeli kończę 24 lata we wrześniu to mogę łowić spokojnie cały rok na ulgach? To wydaje mi się jasne. Ale jak wygląda sprawa z ważnością dokumentu uprawniającego do ulgi? Musi być ważna w danym roku w momencie opłacania składek? Przykładowo, jeżeli ważność legitymacji studenckiej kończy mi się 31 marca (jestem w dalszym ciągu studentem, tylko nie miałem możliwości podbić legitymacji) i mam już opłacone składki to w momencie kontroli po 31 marca jest wszystko ok (wystarczy, że okażę legitymacja studencką która była ważna w tym roku) czy w momencie połowu muszę mieć ważną legitymację? Z góry dziękują za udzielone informacje.
 7. Oprócz karpii to przede wszystkim jesiotry.. Raz mi jakiś karaś siadł. Amur też się znajdzie. Tutaj trochę zdjęć: https://www.facebook.com/lowisko.czarnasedziszowska/?fref=ts
 8. Lipie

  Tydzień temu jak byłem w sobote o 5 to były może ze 3 wolne stanowiska, a kontaktu z rybą żaaaadnego.
 9. Stawy w Weryni

  Ja byłem w środę po południu od 16-20:30. Jeden karp 56 cm, 2,85 kg. 2 spięcia (podobnej wielkości podejrzewam). Kolega jeden odjazd (zerwany). Było trochę puknięć, ale ostrożne te ryby były. Generalnie szału nie było, ale dało się coś złowić. Raczej owocowe smaki, chociaż na śmierdziuchy też coś tam pukało.
 10. Stawy w Weryni

  Jak na 3 byłem ostatnio z miesiąc temu było to zatrzęsienie kroczka- cieżko coś innego było złowić.
 11. Lipie

  Czyli suabo. Dobra, niech sobie w spokoju rosną te szczupaczki;)
 12. Lipie

  Panowie, a jak wygląda sprawa z drapieżnikiem na Lipiu II? Jest sens wybierać się na nockę z trupkiem? Czy tylko te kroczki tam pływają?
 13. Lipie

  No oczywiście że dobrze, ze zarybiają, jednak trochę to zarybianie już bokiem wychodzi..
 14. Lipie

  Wczoraj jak byłem za 5 h 3 niewymiarowe karpiki. No chyba wszędzie zarybili tym kroczkiem, no już po prostu żygać się tym chce, nie przychodzi mi już do głowy miejsce gdzie można by pojechać i złowić coś innego niż karpie o wymiarach 25-35 cm. No po prostu plaga... A, no i przy brzegu było widać jak się coś za drobnicą uganiało (prawdopodobnie szczupak) niestety nic spiningowego ze sobą nie miałem żeby się przesiąść z gruntówki.
 15. Stawy Rzemień

  No rok temu w zezwoleniu był zapis że tylko zanęty naturalne, teraz tego zapisu nie ma. No wydaje mi się że wazniejszym dokumentem jest zezwolenie na rok 2016.Zależy też jaka data na tym regulaminie jest.
×