Jump to content

Feo

Użytkownicy
 • Content Count

  75
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Feo

  Stawy w Weryni

  Jest dużo ale coś tam się zawsze znajdzie.
 2. Szukać plytszej wody, od strony autostrady koło wyspy jest od 10-15 m, także ciezko coś na takiej głębokości złowić
 3. No dokładnie, to chyba nie jest to co na filmiku ;-)
 4. Ze 2 okonie na spinning. Próba złowienia karpia, po 3 dniach nęcenia jedynie kilka płotek. Efekty sondowania zbiornika: średnia głębokość 60 cm i zero ryby większej na echosondzie
 5. Feo

  Stawy w Weryni

  Ja niedawno na jedynce przez 5 h jedno branie, i to spięte:-/ kapryśne te ryby coś się zrobiły. Z ciekawostek to udało mi się wyciągnąć szczupaka który uderzył w koszyk do metody podczas zwijania:-P
 6. I jeszcze teraz haczyki bezzadziorowe. Szkoda tylko że teoretycznie łowić można dopiero od szóstej rano. Od około 8:30 ostatnim razem całkowicie przestały brać karpie, zaczęły leszcze i karasie.
 7. Stawy cyranowskie w Mielcu, bardzo w porządku
 8. Feo

  Kamionka

  Z ciekawostek - dziś kontrola PSR na kamionce i cierpiszu. Szkoda ze w takiej porze, że na tych 2 zbiornikach łącznie był jeden wędkarz, ale zawsze to jakiś pozytyw.
 9. Raczej martwy przepis.
 10. Feo

  Stawy w Weryni

  Byłem dzisiaj na jedynce sprawdzić czy jest tak źle jak mówicie i się przyjemnie rozczarowałem:-D od 5:30 przez 5 h na brzegu 11 rybek: 3 liny i 8 karpii, większość małych, ale wymiarowych, dwa przyzwoite 3,5 i 4 kg, pięć ryb spiętych, w tym jedna "na oko" mogła mieć 4kg+, ze 2 brania niezacięte. Przez krótką chwilę nie mogłem wyrobić na 2 wędki :-) więc nie jest jeszcze najgorzej na tej Werynii.
 11. Feo

  Stawy w Weryni

  No ja z miesiąc temu byłem, to piękny lin i parę kroczków, też bez szału. Chociaż dzisiaj taka pogoda, "duszno i porno", raczej niesprzyjająca.
 12. http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/1407/wiadomosci/170611/pliki/spinning.pdf Z plakatu wynika chyba że zawody otwarte. Ale jakbyś się czegoś dowiedział dasz znać? Dziękuję :-)
 13. W sumie czemu nie, można się przejść, popatrzeć jak lepsi łowią i się czegoś nauczyć ;-)
 14. Bez jakiś wcześniejszych zapisów?
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy