Jump to content

Feo

Użytkownicy
 • Content Count

  75
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Feo

 1. Feo

  Stawy w Weryni

  Jest dużo ale coś tam się zawsze znajdzie.
 2. Szukać plytszej wody, od strony autostrady koło wyspy jest od 10-15 m, także ciezko coś na takiej głębokości złowić
 3. No dokładnie, to chyba nie jest to co na filmiku ;-)
 4. Ze 2 okonie na spinning. Próba złowienia karpia, po 3 dniach nęcenia jedynie kilka płotek. Efekty sondowania zbiornika: średnia głębokość 60 cm i zero ryby większej na echosondzie
 5. Feo

  Stawy w Weryni

  Ja niedawno na jedynce przez 5 h jedno branie, i to spięte:-/ kapryśne te ryby coś się zrobiły. Z ciekawostek to udało mi się wyciągnąć szczupaka który uderzył w koszyk do metody podczas zwijania:-P
 6. I jeszcze teraz haczyki bezzadziorowe. Szkoda tylko że teoretycznie łowić można dopiero od szóstej rano. Od około 8:30 ostatnim razem całkowicie przestały brać karpie, zaczęły leszcze i karasie.
 7. Stawy cyranowskie w Mielcu, bardzo w porządku
 8. Feo

  Kamionka

  Z ciekawostek - dziś kontrola PSR na kamionce i cierpiszu. Szkoda ze w takiej porze, że na tych 2 zbiornikach łącznie był jeden wędkarz, ale zawsze to jakiś pozytyw.
 9. Raczej martwy przepis.
 10. Feo

  Stawy w Weryni

  Byłem dzisiaj na jedynce sprawdzić czy jest tak źle jak mówicie i się przyjemnie rozczarowałem:-D od 5:30 przez 5 h na brzegu 11 rybek: 3 liny i 8 karpii, większość małych, ale wymiarowych, dwa przyzwoite 3,5 i 4 kg, pięć ryb spiętych, w tym jedna "na oko" mogła mieć 4kg+, ze 2 brania niezacięte. Przez krótką chwilę nie mogłem wyrobić na 2 wędki :-) więc nie jest jeszcze najgorzej na tej Werynii.
 11. Feo

  Stawy w Weryni

  No ja z miesiąc temu byłem, to piękny lin i parę kroczków, też bez szału. Chociaż dzisiaj taka pogoda, "duszno i porno", raczej niesprzyjająca.
 12. http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/1407/wiadomosci/170611/pliki/spinning.pdf Z plakatu wynika chyba że zawody otwarte. Ale jakbyś się czegoś dowiedział dasz znać? Dziękuję :-)
 13. W sumie czemu nie, można się przejść, popatrzeć jak lepsi łowią i się czegoś nauczyć ;-)
 14. Bez jakiś wcześniejszych zapisów?
 15. Byłem dzisiaj z godzinkę na Wisłoce w Mielcu, koło kładki, jakieś rybki się tłukły, z tym że nie potrafiłem rozpoznać co. Może ktoś bardziej doświadczony wie czego można się tam spodziewać? Kleń, boleń? Ze 2 lata temu uwiesił mi się jeden szczupaczek, ale z tego co słyszę ogólnie to nie warto się tam na szczupaka nastawiac?
 16. O czyli trzeba się będzie wybrać z rosówkami:-D
 17. Dzieje się coś na Trzcianie, warto się wybrać?
 18. Feo

  Stawy w Weryni

  Też jestem ciekawy :-D
 19. Feo

  Stawy w Weryni

  Już się coś na jedynce rusza, dziś piękny lin 45 cm, 1, 6 kg, i kilka małych karpików, widocznie z zarybienia. I dodatkowo kontrola z SSR, zwracali mocno uwagę na posiadanie maty karpiowej i podbieraka, należy pamiętać że każdy powinien mieć swoją, a także na wypełnianie rejestru nowym(starym) sposobem
 20. Nie takie zapomniane skoro zostało zarybione i dopiero w zeszłym roku wróciło do wykazu wód PZW. A że kontroli nie ma nawet na większych i poważniejszych łowiskach to nie ma co oczekiwać, ze w takiej w zasadzie większej kałuży na uboczu małe karpiki przeżyją na tyle żeby zdążyć urosnąć:/
 21. Jak w zeszłym roku byłem to brały małe płotki i mnóstwo karpików ok 25 cm, czyli łowisko zarybione. Skoro jednak piszesz o sieciach kłusowniczych to mogło z tego niewiele zostać.
 22. Feo

  Stawy w Weryni

  Teraz w niedzielę byłem no i niestety naciąłem się na zawody karpiowe:/ No to wylądowałem na dwójce, skończyło się na jednym karpiku, jednym zerwanym zestawie i jednym braniu w 4h. Bez szału, ale jakiś kontakt z rybą był.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy