Jump to content

tomipasuje

Użytkownicy
 • Posts

  124
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

tomipasuje last won the day on August 10

tomipasuje had the most liked content!

Reputation

56 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z cyklu PZW to nie pępek świata. Natchniony niedawnymi pytaniami niektórych kolegów dotyczącymi tego czy Kruszgeo poinformowało okręg PZW w Rzeszowie, że na Lipiu na zbiorniku nr 2 wywozi urobek, postanowiłem dziś zadać przekorne pytanie, "Czy MON poinformowało PZW o manewrach"? 😜 https://nowiny24.pl/w-radomyslu-nad-sanem-pancerniacy-przeprawiali-sie-przez-san-zobacz-efektowne-zdjecia/ar/c1-15028922
 2. Maffinka wie co mówi. Nie skarży się, nie płacze tyło łowi i ma efekty.
 3. Problem polega na tym, że to nie Kruszgeo prosiło PZW o dzierżawę tylko odwrotnie. W tym miejscu jest normalna, czy na kopalnia gdzie prowadzona jest normalna produkcja. Z racji tego, że dołek wypełniony jest wodą, PZW postanowiło go zagospodarować. Ten sam pomysł wykorzystali w Czarnej Sędziszowskiej, na nowo powstałym łowisku "piątka"w Stobiernej, w Łętowni itd. Skoro zatem Kruszgeo prowadzi tam swoją normalną działalność produkcyjną, to nie rozumiem o czym ma informować PZW?
 4. Osobiście polecam kosz Mojżesza
 5. Tusk przyjechał, ryby odpłynęły.
 6. Może to flisacy byli? Po nocce mogło Ci się wydawać, że to ktoś inny.
 7. Kończąc temat mandatów za brak wpisu. "Ogrom przypadków" zacytowanych tu na forum, zdaje się potwierdzać, że to temat yeti. Pozdrawiam wszystkich.
 8. Też byłem świadkiem takiej sytuacji.
 9. Oczywiście mam na myśli brak wpisu daty połowu, nie mówimy o nie wpisywaniu złowionych ryb.
 10. No dobra, bo kolejny raz pojawia się temat yeti czyli mandat za brak wpisu. Prosta prośba kto dostał kiedykolwiek taki mandat i gdzie? Ciekawe ile będzie takich przypadków, mocno mnie to ciekawi. Zgłaszamy. Czas start.
 11. Ok. Skoro chcesz dalej brnąć w tą pokrętną polemikę. Być może posługujesz się kalendarzem "Majów" i stąd twierdzenie, że wszystko co po maju, też jest majem. Sam nie wiem ale wolę się nie zagłębiać...... Miłego dnia.
 12. Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie jest czerwiec.
 13. Aaaaa, no to gra. Bo już myślałem, że kolega Robin coś przespał.
 14. A jakiż to okres obecnie ma sum?
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy