Jump to content

tomipasuje

Użytkownicy
 • Posts

  124
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by tomipasuje

 1. Z cyklu PZW to nie pępek świata. Natchniony niedawnymi pytaniami niektórych kolegów dotyczącymi tego czy Kruszgeo poinformowało okręg PZW w Rzeszowie, że na Lipiu na zbiorniku nr 2 wywozi urobek, postanowiłem dziś zadać przekorne pytanie, "Czy MON poinformowało PZW o manewrach"? 😜 https://nowiny24.pl/w-radomyslu-nad-sanem-pancerniacy-przeprawiali-sie-przez-san-zobacz-efektowne-zdjecia/ar/c1-15028922
 2. Maffinka wie co mówi. Nie skarży się, nie płacze tyło łowi i ma efekty.
 3. Problem polega na tym, że to nie Kruszgeo prosiło PZW o dzierżawę tylko odwrotnie. W tym miejscu jest normalna, czy na kopalnia gdzie prowadzona jest normalna produkcja. Z racji tego, że dołek wypełniony jest wodą, PZW postanowiło go zagospodarować. Ten sam pomysł wykorzystali w Czarnej Sędziszowskiej, na nowo powstałym łowisku "piątka"w Stobiernej, w Łętowni itd. Skoro zatem Kruszgeo prowadzi tam swoją normalną działalność produkcyjną, to nie rozumiem o czym ma informować PZW?
 4. Osobiście polecam kosz Mojżesza
 5. Tusk przyjechał, ryby odpłynęły.
 6. Może to flisacy byli? Po nocce mogło Ci się wydawać, że to ktoś inny.
 7. Kończąc temat mandatów za brak wpisu. "Ogrom przypadków" zacytowanych tu na forum, zdaje się potwierdzać, że to temat yeti. Pozdrawiam wszystkich.
 8. Też byłem świadkiem takiej sytuacji.
 9. Oczywiście mam na myśli brak wpisu daty połowu, nie mówimy o nie wpisywaniu złowionych ryb.
 10. No dobra, bo kolejny raz pojawia się temat yeti czyli mandat za brak wpisu. Prosta prośba kto dostał kiedykolwiek taki mandat i gdzie? Ciekawe ile będzie takich przypadków, mocno mnie to ciekawi. Zgłaszamy. Czas start.
 11. Ok. Skoro chcesz dalej brnąć w tą pokrętną polemikę. Być może posługujesz się kalendarzem "Majów" i stąd twierdzenie, że wszystko co po maju, też jest majem. Sam nie wiem ale wolę się nie zagłębiać...... Miłego dnia.
 12. Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie jest czerwiec.
 13. Aaaaa, no to gra. Bo już myślałem, że kolega Robin coś przespał.
 14. A jakiż to okres obecnie ma sum?
 15. W moich pomysłach nie było ani kszty złośliwości a jedynie odpowiedź na twoją propozycję nadania imienia owej legendarnej rybie, więc podzieliłem się pomysłami jakie mi przyszły do głowy tak na zimno a były moim zdaniem odpowiednie dla osobnika, który z takim uporem Cię odwiedza. Trolowanie jest mi obce (chyba). Pozdrawiam.
 16. Ok. No to może "natręt" albo "akwizytor".
 17. Niestety w starostwie nic nie załatwi, bo kartę można wyrobić dopiero po ukończeniu 14 lat. Być może koledze "Spin" chodziło o zezwolenie dla dziecka.
 18. Proponuję "upierdliwiec".
 19. No to trzeba wyrobić sobie dostęp do danych "tajne" i dopiero można zamieszczać posty. Ale tak, masz rację. Trawa ewidentnie charakterystyczna. Mogłeś ją zamazać bo zdradza wszystko. Nie czepiam się, tak tylko...
 20. Znam tą wodę doskonale. Niepotrzebnie zrobiłeś zdjęcie trawy. Teraz wszystko się wydało. Już można się pożegnać z rybami. Mięsiarze pewnie je wywożą. Masakra.
 21. To proste. WINA TUSKA!!!!
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy