Jump to content

ryniio

Użytkownicy
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ryniio last won the day on March 4 2016

ryniio had the most liked content!

Community Reputation

15 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak to o tych samych stawach rozmawiamy dzięki za info
 2. A wyszło jak zawsze brakło czsu:) ale może w Październiku wyjdzie:) Napisz jak wygląda tam i czy jakieś oznaki życia:)
 3. No własnie się tam wybieram muszę poćwiczyć z feederem zobaczymy dzięki za info.
 4. Witam był może ktoś ostatnio czy te stawy maja już jakiegoś właściciela i czy bardzo zarośnięte??
 5. Widzisz Paweł to takie miejsce rybne tylko od wiosny przechodzi tam zamrażalnik 65+ ale to nie na forum a są tam piękne okazy
 6. Oj są klenie wiec i świnka tam będzie Znaczy się ona tam jest miejscówka widzę ze również dopisała
 7. Zbiornik w tym okresie ostro zarośnięty.Łowisko ma swój urok ale w momencie gdy pociągniesz coś w wielkości 50 cm i wykonasz funkcję C&R z pewnością nie usiądziesz w tym miejscu na drugi dzień ktoś kto to zauważy z pewnością wykona telefon z informacją "BIORĄ". oczywiście ryba dominująca to wzdręga, trafiają się karpie,węgorze, szczupak, lin.Górny zbiornik oplata w Gminie Jasienica lub na konto bankowe - dominującą rybą karaś. Zbiornik zarówno dolny i górny warty kilku wizyt "tak po drodze" dla relaksu. A większość osób które tam przebywają to miejscowi 65+.:) bynajmniej takich zaobserwowałem.
 8. ryniio

  Tabor

  Więc będąc członkiem w kole w Haczowie od paru lat słyszy się że Morwawa teoretycznie jest rzeką górska. W tym roku na zebraniu sprawozdawczym zaszczycił nas swoją obecnością:) Pan Konieczny (głowa Okręgu Krośnieńskiego) i tak jak poprzednik stwierdził jest to jeden wielki zamęt a dosłownie w punkcie wykazu - wszystkie dopływy Wisłoka są górskie brakuje słowa "niewymienione" w wykazie. Pan Konieczny kazał zaliczać ja do nizinnych bo jedna rzeka nie może mieć 2 nazw zatwierdzonych prawnie, bo na geoportalu pokazuje ze to niby Morwawa ale faktycznie to Tabor i każdy w jej okolicach tak stwierdzi więc jeżeli jest kontrola i ktoś się będzie mi upierał że mandat - to nie przyjmę mimo iż mam opłacone pełną. Dla mnie to Nizinna Rzeczka przetrzebiona przez zatrucia wód i śmietniki ale coś tam pływa.
 9. ryniio

  Tabor

  Jeszcze woda za zimna ale gdzieniegdzie jeszcze się rybsko przewija do zobaczenia nad wodą:)
 10. http://www.krosnocity.pl/index.php/aktualnosci/fakty/na-sygnale/item/14276-wyciek-oleju-do-lubatowki.html Masakra
 11. ryniio

  Katalogi

  A dziękuje Kolego już widziałem 2 dni temu dodali ale dziękuje za pamięć
 12. ryniio

  Sklepy wędkarskie

  Trzy pudełka ochotki haczykowej po 5 zł w Brzozowie na ten moment są bo dzwoniłem do P.Leszka:) Jak ktoś zainteresowany to rezerwować 134342799 było sporo ale się rozeszło, i te pewnie też znikną lada moment:)
 13. Wędkę posiadam w sklepie wykonanie solidne ciekawy dessing 13 przelotek rozmieszczonych proporcjonalnie na wędzisku ale szczytówka wcale nie różni się grubością od 5-25 sam zastanawiam się nad nią tym bardziej Abramis mikado daje 24 miesiące gwarancji. No ale to moja opinia na sklepie nad wodą z nią nie byłem.
 14. ryniio

  Sklepy wędkarskie

  Ochotka to towar delikatny brak odpowiedniej wiedzy na temat jej przechowywania oraz warunków skutkuje stratami:) a wiadomo że ochotkę jedynie zakłada specyficzna grupa wędkarzy.) W każdym bądź razie na Powstańców w krośnie popytaj lub Leszek Ż. Sklep Wędkarski Brzozów a jeżeli Ci się nie spieszy to jutro coś więcej będę wiedział
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy