Jump to content

www2020

Użytkownicy
 • Content Count

  159
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. www2020

  Wisła

  Cześć. A boleń już chodzi, widać ataki?
 2. Wiecie kiedy w styczniu, lutym i o której godzinie są przyjmowane składki w Nowej Dębe siedzibie PZW? Pasuje mi wziąć Tarnobrzeg-Tarnów na Wisłę.
 3. Cześć. Pytanko. Skończyły mi się w zezwoleniu na Okręg Tarnobrzeg rubryki do wypełnienia. Powstaje pytanie co dalej przecież jeszcze 3 miesiące łowienia mi zostało. Zezwolenie na Tarnobrzeg opłaciłem jako dodatkowo do Zezwolenia na Rzeszów. Jakieś propozycje?
 4. Nie ruszył Biorą małe karpiki takie do 25 cm jest ich sporo widać zarybieniowe, większy jeszcze śpi.
 5. Zero lodu można łowić, dziś fajnie brały klenie i płocie.
 6. Jest jeszcze lód w Ostrówku przy moście? Można na spławik?
 7. Witam. Można spiningować w tym roku powyżej kładki w Mielcu, czy jest jakiś zakaz? Nie widzę na PZW jakiś ograniczeń?
 8. Byłem dziś w Ostrówku przy moście pływa już narybek długości 1,5 do 2 cm. Co to za narybek może być? Tarło musiało odbyć się w styczniu. Wie ktoś?
 9. Ten rejestr jest głupi na maxa!!! Już się cieszyłem że ten śmieszny rejestr nie będę wpisywał wejścia na łowisko, ale nie - musi być . Wychodzi na to że w weekendzie kłusowałem 2 dni bo nie wypełniłem tego rejestru. ps. Dzięki za info Sasanek
 10. www2020

  Nasze zdjęcia

  Te wilczki to rejony Nowej Dęby? Widać że zwierz lubi tą drogę.
 11. Każdy konserwant spełnia swoje zadanie, zadna różnica jakiej firmy.
 12. Witam Państwa. Polujecie coś na drapieżnika? Są efekty, jak z sandaczem, szczupakiem? Jestem ciekaw czy coś po spuszczeniu całkowicie wody w 2013 roku pojawił się jakiś drapieżnik? Dzięki za odpowiedź z góry.
 13. Hybel kto bogatemu zabroni? Stać go to kupuje nówki z wyższej półki. Trend jest taki że sąsiad postawił nowy płot to ja też " muszę", przecież trzeba się pokazać ☺.
 14. Pytanko mam. Czy PZW Tarnobrzeg został postawiony przed sąd za niegospodarność rybami podczas spuszczenia wody na jesień w 2013 roku?
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy