Skocz do zawartości

Lubomir

Aktywni
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

10 Good
 1. Mega zestaw Feeder i inne

  Jestem zainteresowany wędką Konger Patrol z kołowrotkiem Jaxon Red Carp.
 2. Staw "cukrownia" w Ostrowie koło Ropczyc

  Mam pytanko czy to łowisko jeszcze żyje? Jeździłem tam jako dziecko. Ma ktoś ewentualnie zdjęcia tego stawu z czasów świetności?
 3. Tworzenie gum

  Spróbuję popełnić formę na początek a później wydrukować coś z gumy.
 4. Tworzenie gum

  Do plastidolu to się nie nadaje. Do drukarki tylko specjalnie przygotowany materiał.
 5. Tworzenie gum

  Alternatywą może być wydruk 3D z zastosowaniem elastycznego wypełniacza - coś w rodzaju gumy. Sam się jeszcze tym nie bawiłem choć posiadam drukarkę 3D. Przykładowe projekty z "internetów" http://www.thingiverse.com/thing:159251 http://www.thingiverse.com/thing:857520. To ostatnie chyba tylko z formy drukowanej jest. Muszę spróbować, może akurat uda się coś fajnego popełnić.
 6. Daiwa Sweepfire

  Mam ten kijaszek już i próbowałem wędkować co nie co ale niestety bez żadnych efektów. Zakładałem twistery, woblerki, blaszki i zupełnie nic. Większość z nich potraciłem w zaczepach. Próbuję spinningu w dół od mostu Lwowskiego na Wisłoku.
 7. Daiwa Sweepfire

  Dzięki za odpowiedzi. Też myślę, że ten kijaszek na dobry początek wystarczy. Rzecz jasna, że nie nastawiam się od razu na wielką rybę. W miarę nabierania doświadczenia nabędę na pewno bardziej dedykowany sprzęt. A tak w ogóle to jaka jest akcja tej wędki?
 8. Daiwa Sweepfire

  Będę wędkował na rzece, głównie Wisłok i San. Rybki to klenie, okonie, szczupaki oraz ewentualnie na pstrągowych wodach.
 9. Cześć. Mam na oku wędeczkę Daiwa Sweepfire Jigger 2.7 5-25g. Użytkował ją ktoś może? Jestem początkujący, może lepiej na początek kupić coś innego? Nie mam rozeznania, nie wiem nawet jaka jest akcja tej wędki ale spotkałem się dobrymi opiniami tej wędki.
 10. PRZYWITAJ SIĘ

  Witam wszystkich. Jestem początkującym wędkarzem a raczej będę, bo zaczynam od tego sezonu:). Miło gościć na tym forum.
×