Jump to content

jacob1993

Użytkownicy
 • Posts

  203
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

jacob1993 last won the day on November 24 2019

jacob1993 had the most liked content!

Reputation

242 Excellent

Recent Profile Visitors

1,594 profile views
 1. Pięknie jeszcze o tej porze roku .
 2. Jaka długość Bolonki stosujesz na taką rzeczkę 4m ?
 3. Slammer słabo pletkę układa jedyna zaleta to niezniszczalność i stopka nie wchodzi we wszystkie uchwyty . a tak to same wady miałem 260 sprzedałem i nie żałuję .
 4. Do kijka do 50g przynęty 15-45g Na innym forum piszą że daiwa BG ciężko kręci . Oprócz gum na ciężkich główkach do30g Czasami jakąś boleniowke w expresie przeciagne .póki co użytkuje bardzo budżetową okume jaw 40 2 sezony i dalej kręci . Ale chciałbym na przyszły sezon coś lepszego .
 5. A jaki rozmiar tego spinfishera polecacie jak 4000 Shimano wypada 3500 czy 4500 ?
 6. Większe szczupaki też się trafiaja takie 80+ ?
 7. A jaki rozmiar spinfishera masz planuje coś lepszego pod Wiśle na przyszły sezon . Wącham się między daiwa BG spinfisherem a shimano stradiciem 4000
 8. Na 1 dużego szczupaka przypada kilku wędkarzy więc nie dziwne że się tam ludzie rzuca po tym wpisie . Jak byś napisał że zlowiles karpia 80cm nikt by się nawet tym nie przejął.
 9. jacob1993

  Koniec PzW

  I tak nie dbają o rzeki i tak dbać nie będą a przynajmniej jedna opłata na cały kraj . A jest cień nadziei że będzie lepiej jakas odnowa populacji brzany czy sandacza . Wody polskie raczej nie będą dbały o rybostan karpia czy amura . A to ze 2021 roku ludzie zabierają nawet krąpie na mielone jest co najmniej smutne .
 10. Głównie kapie 2-3kg podobno duże amury też wystepuja
 11. Pięknie widziałem zdjęcia z przed kilku lat z okoniami 45+ napewno są tam duże ryby jednak trudno je znaleźć . Trafiają się może jeszcze tam sandacze ?
 12. Z jakiś muskarzem się ustaw nawet na jakieś karpie czy streamera stawowego . Na trawie nie ma co od razu nad wodę ruszaj.
 13. Suche jak na lipienia na San plus nimfki na lekkich główkach w stylu Red taga brazki itp.
 14. Nie ma ryb niech spuszcza wodę odmula . Zarybia nie tylko karpiem i amurem ale też drapieżnikiem linem leszczem itp To może oplace PZW Rzeszów w 2030 roku.
 15. Niech kupią staw nr3 na własność i tam zarybia .nie wiem ile lat jesteś członkiem pzw ale oni zmarnowali wszystko stracili Poręby rzochowskie staw nr 4i 5 w rzemieniu .nie odzyskali pieniędzy oraz nie odbudowali rybostanu na stawie nr3. Wszystkie lepsze wody są to wody jak komercja gdzie ciągle są przyduchy . Nie widzę sensu opłacania Rzeszowa jak chce jechać na karpia mam masę komercji .Oprócz tego nie mają żadnych porozumień .to jest tak nie wydolny okręg że powinien. zostać zlikwidowany i podzielony przez okręgi sąsiednie .
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy