Jump to content

jacob1993

Użytkownicy
 • Posts

  192
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

jacob1993 last won the day on November 24 2019

jacob1993 had the most liked content!

Reputation

241 Excellent

Recent Profile Visitors

1,458 profile views
 1. Z jakiś muskarzem się ustaw nawet na jakieś karpie czy streamera stawowego . Na trawie nie ma co od razu nad wodę ruszaj.
 2. Suche jak na lipienia na San plus nimfki na lekkich główkach w stylu Red taga brazki itp.
 3. Nie ma ryb niech spuszcza wodę odmula . Zarybia nie tylko karpiem i amurem ale też drapieżnikiem linem leszczem itp To może oplace PZW Rzeszów w 2030 roku.
 4. Niech kupią staw nr3 na własność i tam zarybia .nie wiem ile lat jesteś członkiem pzw ale oni zmarnowali wszystko stracili Poręby rzochowskie staw nr 4i 5 w rzemieniu .nie odzyskali pieniędzy oraz nie odbudowali rybostanu na stawie nr3. Wszystkie lepsze wody są to wody jak komercja gdzie ciągle są przyduchy . Nie widzę sensu opłacania Rzeszowa jak chce jechać na karpia mam masę komercji .Oprócz tego nie mają żadnych porozumień .to jest tak nie wydolny okręg że powinien. zostać zlikwidowany i podzielony przez okręgi sąsiednie .
 5. I od nowa zasypać dół karpiem 3 lata i znowu tragedia że przyducha. I ryby zdechły .stały schemat rzemienia .
 6. Szczupaki pewnie wszystkie padly . Problemem rzemienia jest to że jest to żyzny zbiornik potorfowy . Nie nadaje on się do zarybiania w nieskończoność karpiem . I sypania tonami zanęty . Lepsza wodę pod taką Ala komercję była by na przykład żwirownie w meciszowie . Ja z powodu braku miejsc gdzie mogę łowić duże ryby drapieżne PZW Rzeszów w tym roku odpuściłem .
 7. Ciekawy przylow przy szczupakowaniu .
 8. Od jakiegoś czasu nie feederuje na rzemieniu . Co to dla cb maliny karpie 3-5kg czy te skarlowacialy leszcze . Moim zdaniem temp wody robi robotę . Karpie raczej będą trzymać się środka . Spróbuj inne przynęty . Czerwony robal na włosie kawałki mielonki . Lub wyprany ringers . Często jest tak że karpie na przelowionych wodach mają okresy że zupełnie nie żerują .
 9. Ogólnie słabo tam ilościowo z drapieżnikiem . Najprędzej karpia za dupę zlowisz . Ja odpuszczam tam spinning w tym roku do bardzo później jesieni lub w ogóle .
 10. Dlatego zawody to nic dobrego . Osobiście sporadycznie nastawiam się na okonie .a jak już je łowię to no wodach o statusie no kill lub tam gdzie występują w mniejszej ilości ale większe . Faktem jest że złowiony okoń odprowadzi stado .dla tego w przypadku łowienia z lodu puszczam je do innej dziury a z brzegu kilkanaście metrów dalej . Myślę że używając klikacza mógłby mieć wynik kilkukrotnie słabszy . Okoniom podejrzewam że nic nie jest , jednak powinien je wypuścić przy zmianie miejscówki .a nie zakończeniu łowienia .
 11. Wypuszczony okoń odprowadzi całe stado .bardzo dobrze że je trzyma w siacie do zakończenia łowienia . Tak zrobi lepszy wynik ilościowy . Niestety miesiarze również czytają forum .
 12. One się chyba tylko głębokością szpili różnią .
 13. Używałem pół sezonu na besti Abu mam wersję 30lb Sporo mniej chropowata od power pro . Jednak do łowienia przynętami 50-100g Za cienka na ten sezon przewinolem na Shimano do ciut lżejszego lowienia . Zastanawiam się jaka grubość brać pod wiślanego bolenia .
 14. Osobiście nie szedł bym w shimaniaki niżej nasci.lepiej daiwe jakas w tych pieniądzach . Lub może okumke sam na bolenie używam okuma jaw 40 nawój 85cm kołowrotek tani jak barszcz . Póki co sezon boleniowania i stukania główkami do 25g wytrzymał .
 15. Wie ktoś czy łowisko czynne . Chciałbym zarezerwować miejsce z buda na niedziele ale nie mogę się z nimi skontaktować .
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy