Jump to content

jacob1993

Użytkownicy
 • Content Count

  184
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

jacob1993 last won the day on November 24 2019

jacob1993 had the most liked content!

Community Reputation

225 Excellent

Recent Profile Visitors

1,231 profile views
 1. Ogólnie słabo tam ilościowo z drapieżnikiem . Najprędzej karpia za dupę zlowisz . Ja odpuszczam tam spinning w tym roku do bardzo później jesieni lub w ogóle .
 2. Dlatego zawody to nic dobrego . Osobiście sporadycznie nastawiam się na okonie .a jak już je łowię to no wodach o statusie no kill lub tam gdzie występują w mniejszej ilości ale większe . Faktem jest że złowiony okoń odprowadzi stado .dla tego w przypadku łowienia z lodu puszczam je do innej dziury a z brzegu kilkanaście metrów dalej . Myślę że używając klikacza mógłby mieć wynik kilkukrotnie słabszy . Okoniom podejrzewam że nic nie jest , jednak powinien je wypuścić przy zmianie miejscówki .a nie zakończeniu łowienia .
 3. Wypuszczony okoń odprowadzi całe stado .bardzo dobrze że je trzyma w siacie do zakończenia łowienia . Tak zrobi lepszy wynik ilościowy . Niestety miesiarze również czytają forum .
 4. One się chyba tylko głębokością szpili różnią .
 5. Używałem pół sezonu na besti Abu mam wersję 30lb Sporo mniej chropowata od power pro . Jednak do łowienia przynętami 50-100g Za cienka na ten sezon przewinolem na Shimano do ciut lżejszego lowienia . Zastanawiam się jaka grubość brać pod wiślanego bolenia .
 6. Osobiście nie szedł bym w shimaniaki niżej nasci.lepiej daiwe jakas w tych pieniądzach . Lub może okumke sam na bolenie używam okuma jaw 40 nawój 85cm kołowrotek tani jak barszcz . Póki co sezon boleniowania i stukania główkami do 25g wytrzymał .
 7. Wie ktoś czy łowisko czynne . Chciałbym zarezerwować miejsce z buda na niedziele ale nie mogę się z nimi skontaktować .
 8. A i bardzo ważne jaki multik byście nie kupili . Kupcie gruba linkę do przynęt 10-30 Coś koło power pro 15lb 4 sploty . Do cięższych przynęt jeszcze grubiej . To nie spinning tu grubość linki nie zaszkodzi . Do przynęt ponad 100g 40lb power pro nie będzie przesada .
 9. Polecam zacząć ciężej cast np do 50 60 lub więcej g . Jaki masz budżet na multik ? Mnie zachwycił na razie rzucanie na sucho . Shimano Curado dc .
 10. Piękne rybki . Spróbuj większych przynęt . Nawet ponad 20cm
 11. Taki Wiślany kolorek z opadu na sandacza a w toni lub zwijanie express na bolenia .
 12. Dół zasypany karpiem to jest dopiero wór śmieci . PZW Rzeszów nie mam nic ciekawego poza tym dla tego nie ma porozumień . A patologia to jest płacenie 3 okręgów które nie są wędkarskim eldorado .
 13. Savage ma spoko torby sam uzywam 3 sezon . Ma pudelko i kilka szaszetek w zestawie .pod wieksze mam westin w 3 vertical bag moze i pod mniejsze przynety maja cos fajnego . Design i jakosc na najwyzszym poziomie jak to u westina
 14. Dla mnie odkryciem sezonu sa przypony savage z materialu carbon 49 . Ta sama linka co w przynetach z serii line thru . Jest bardzo miekka .
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy