Jump to content

jacob1993

Użytkownicy
 • Posts

  194
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Everything posted by jacob1993

 1. Głównie kapie 2-3kg podobno duże amury też wystepuja
 2. Pięknie widziałem zdjęcia z przed kilku lat z okoniami 45+ napewno są tam duże ryby jednak trudno je znaleźć . Trafiają się może jeszcze tam sandacze ?
 3. Z jakiś muskarzem się ustaw nawet na jakieś karpie czy streamera stawowego . Na trawie nie ma co od razu nad wodę ruszaj.
 4. Suche jak na lipienia na San plus nimfki na lekkich główkach w stylu Red taga brazki itp.
 5. Nie ma ryb niech spuszcza wodę odmula . Zarybia nie tylko karpiem i amurem ale też drapieżnikiem linem leszczem itp To może oplace PZW Rzeszów w 2030 roku.
 6. Niech kupią staw nr3 na własność i tam zarybia .nie wiem ile lat jesteś członkiem pzw ale oni zmarnowali wszystko stracili Poręby rzochowskie staw nr 4i 5 w rzemieniu .nie odzyskali pieniędzy oraz nie odbudowali rybostanu na stawie nr3. Wszystkie lepsze wody są to wody jak komercja gdzie ciągle są przyduchy . Nie widzę sensu opłacania Rzeszowa jak chce jechać na karpia mam masę komercji .Oprócz tego nie mają żadnych porozumień .to jest tak nie wydolny okręg że powinien. zostać zlikwidowany i podzielony przez okręgi sąsiednie .
 7. I od nowa zasypać dół karpiem 3 lata i znowu tragedia że przyducha. I ryby zdechły .stały schemat rzemienia .
 8. Szczupaki pewnie wszystkie padly . Problemem rzemienia jest to że jest to żyzny zbiornik potorfowy . Nie nadaje on się do zarybiania w nieskończoność karpiem . I sypania tonami zanęty . Lepsza wodę pod taką Ala komercję była by na przykład żwirownie w meciszowie . Ja z powodu braku miejsc gdzie mogę łowić duże ryby drapieżne PZW Rzeszów w tym roku odpuściłem .
 9. Ciekawy przylow przy szczupakowaniu .
 10. Od jakiegoś czasu nie feederuje na rzemieniu . Co to dla cb maliny karpie 3-5kg czy te skarlowacialy leszcze . Moim zdaniem temp wody robi robotę . Karpie raczej będą trzymać się środka . Spróbuj inne przynęty . Czerwony robal na włosie kawałki mielonki . Lub wyprany ringers . Często jest tak że karpie na przelowionych wodach mają okresy że zupełnie nie żerują .
 11. Ogólnie słabo tam ilościowo z drapieżnikiem . Najprędzej karpia za dupę zlowisz . Ja odpuszczam tam spinning w tym roku do bardzo później jesieni lub w ogóle .
 12. Dlatego zawody to nic dobrego . Osobiście sporadycznie nastawiam się na okonie .a jak już je łowię to no wodach o statusie no kill lub tam gdzie występują w mniejszej ilości ale większe . Faktem jest że złowiony okoń odprowadzi stado .dla tego w przypadku łowienia z lodu puszczam je do innej dziury a z brzegu kilkanaście metrów dalej . Myślę że używając klikacza mógłby mieć wynik kilkukrotnie słabszy . Okoniom podejrzewam że nic nie jest , jednak powinien je wypuścić przy zmianie miejscówki .a nie zakończeniu łowienia .
 13. Wypuszczony okoń odprowadzi całe stado .bardzo dobrze że je trzyma w siacie do zakończenia łowienia . Tak zrobi lepszy wynik ilościowy . Niestety miesiarze również czytają forum .
 14. One się chyba tylko głębokością szpili różnią .
 15. Używałem pół sezonu na besti Abu mam wersję 30lb Sporo mniej chropowata od power pro . Jednak do łowienia przynętami 50-100g Za cienka na ten sezon przewinolem na Shimano do ciut lżejszego lowienia . Zastanawiam się jaka grubość brać pod wiślanego bolenia .
 16. Osobiście nie szedł bym w shimaniaki niżej nasci.lepiej daiwe jakas w tych pieniądzach . Lub może okumke sam na bolenie używam okuma jaw 40 nawój 85cm kołowrotek tani jak barszcz . Póki co sezon boleniowania i stukania główkami do 25g wytrzymał .
 17. Wie ktoś czy łowisko czynne . Chciałbym zarezerwować miejsce z buda na niedziele ale nie mogę się z nimi skontaktować .
 18. A i bardzo ważne jaki multik byście nie kupili . Kupcie gruba linkę do przynęt 10-30 Coś koło power pro 15lb 4 sploty . Do cięższych przynęt jeszcze grubiej . To nie spinning tu grubość linki nie zaszkodzi . Do przynęt ponad 100g 40lb power pro nie będzie przesada .
 19. Polecam zacząć ciężej cast np do 50 60 lub więcej g . Jaki masz budżet na multik ? Mnie zachwycił na razie rzucanie na sucho . Shimano Curado dc .
 20. Piękne rybki . Spróbuj większych przynęt . Nawet ponad 20cm
 21. Taki Wiślany kolorek z opadu na sandacza a w toni lub zwijanie express na bolenia .
 22. Dół zasypany karpiem to jest dopiero wór śmieci . PZW Rzeszów nie mam nic ciekawego poza tym dla tego nie ma porozumień . A patologia to jest płacenie 3 okręgów które nie są wędkarskim eldorado .
 23. Savage ma spoko torby sam uzywam 3 sezon . Ma pudelko i kilka szaszetek w zestawie .pod wieksze mam westin w 3 vertical bag moze i pod mniejsze przynety maja cos fajnego . Design i jakosc na najwyzszym poziomie jak to u westina
 24. Dla mnie odkryciem sezonu sa przypony savage z materialu carbon 49 . Ta sama linka co w przynetach z serii line thru . Jest bardzo miekka .
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy