Jump to content

spinningoman

Użytkownicy
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ej czy wy też macie wrażenie że z rybami z roku na rok jest coraz gorzej?
 2. Bo już tu wyszedłem na jakiegoś kłusola. o tej śwince (zdjęcie w dzien) pisałem na stronie 183. I mówiłem że to świnka ,myślałem że skojarzysz o co chodzi jak śledzisz to forum. A ten w nocy to kleń zapięty na tendera. I tyle mam do powiedzenia.
 3. Łowie na Wisłoce 10 lat głównie klenie jazie i fajnie że bym nie odróżnił klenia od czegoś innego i jeszcze wysyłałbym zdjęcia i wam wkręcał kit. To nie ma sensu. Tablet z fotami mam przeważnie ze sobą. Czapka z daszkiem i dragon millenium trout lub express. Nad rzeką jestem prawie codziennie. Do zobaczenia nad wodą.
 4. Na email i bez twarzy ok? bo nie daje swoich zdjęć do netu. Zwłaszcza że stoje w bokserkach bo trzeba było kawałek za nim przepłynąć (żyłka 0,18)
 5. Ludzie pisałem kiedyś że mi świnka wzieła na małego riperka to cyknołem fote i tyle. Tamtemu gościowi wysłałem fotke świnki złowionej w dzień (przyłów)i klenia z nocy. Chciałem sie podzielić tym żeby ktoś może z tego skorzystał ale jeśli tak macie do tego to wasza sprawa. Byłem 1 maja na szczupakach i siadł taki ze 6 kg foty nie wyśle bo powiecie pewnie że to sum.
 6. Ale troche kapryśne są. Wczoraj np nie widziałem ani jednego. Myśle że to przez pogodę.
 7. Klenie 50+ . Jakbym złowił tylko jednego to bym pomyślał że to przypadek ale widać było że coś rybki goni a na sandacza to nie wyglądało. Fotke moge komuś na maila wysłać bo nie wiem jak się z tableta tu dodaje.
 8. Proponuje przejść sie w nocy ze spinem w okolicach Mielca. I wcale nie mam na myśli ryb w okresie.
 9. Łowił ktoś ostatnio na spina na trójce?
 10. Czy ktoś z forum wybiera się na zawody 1 maja?
 11. Chce wejść w posiadanie tego kijaszka ale nigdzie nie moge znaleźć opini o ugięciu i tym podobnych sprawach. Więc jeśli ktoś miał z nim styczność prosiłbym o napisanie paru słów. Z góry dziękuje.
 12. A dzisiaj dokupiłem jeszcze wędke dragon express spin 275 c.w. 15 do 40 g.
 13. Przeczyszcza się woda już?
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy