Jump to content

czleq

Użytkownicy
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

32 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. czleq

  Wisłok

  Po zatruciu może być ciężko teraz, ale z kolegą poniżej Czarnej łapaliśmy nie brzydkie klenie jeszcze w tym roku. A jeśli to kogoś zainteresuje to w Wisłoku w Terliczce (niedaleko kładki) widziałem pod brzegiem karpia ok 2-3kg, pewnie z zalewu
 2. czleq

  Wisłok

  Skoro ich nie było to ideolo
 3. czleq

  Wisłok

  wreszcie woda ideolo.
 4. Lepszy w trawie niż na stole w kuchni.
 5. czleq

  Wisłok

  Tego samego dnia jak kolega wyżej napisał, że padły ryby w Trzebownisku to robiłem spory odcinek w Łukawcu (poniżej Trzebowniska) i nie widziałem ani jednej śniętej ryby. Ręka rękę myje.
 6. czleq

  Wisłok

  Od dzisiaj puszczają mocniej ale jak wczoraj sprawdzałem na stanie rzek to właśnie stany bodajże 2 albo 3 razy w ostatnim czasie wynosiły po 20 cm. Akurat od dziś od 04:00 puszczają mocno, akurat jeśli woda zatruta to przepcha dalej, woda pobrana dziś rano to znowu winnych nie będzie bo przecież w wodzie nic nie ma.
 7. czleq

  Wisłok

  Zarówno mój jak i kolegi @GrenĐi dalej pływają i rosną.
 8. czleq

  Lipie

  Ale po co zarybiać stawy rybami o wadze 200 - 300 gram, skoro te ryby nawet się nie trą w naszych polskich warunkach? Przecież to jest zarybianie typowo pod dziaderków co łapią kroczki i liczą, ze się załapią na takie co można w łeb bić - zamiast zarybić rzeki gatunkami które od zawsze były w naszym ekosystemie.....
 9. czleq

  Lipie

  Z tego co piszecie wynika, że nawet jeśli mam staw pod domem ale nie jest ogrodzony to może wpaść PSR i dać mi mandat jeśli np łowię na 4 wędki? Serio? Na prywatnym terenie na jakich podstawach prawnych mogą mi dać mandat? Jeśli policja przyjeżdża do was bez nakazu na działkę i np łapie na fotoradar to możecie ich wyprosić z działki a jeśli nie słuchają to wezwać policję bo to jest naruszenie z ich strony (np kiedyś było głośno o http://supernowosci24.pl/inspektorzy-itd-lamia-prawo-w-celu-napelniania-skarbonki-rostowskiego/). PSR ma większe uprawnienia od policji? To nie chodzi tylko o wody PZW? Przecież takie Ranczo u Jeziorka nie jest całe ogrodzone a jakby tam PSR wpadła to każdy by ich wyśmiał.
 10. czleq

  Wisłok

  Wczoraj byłem przed jakiś kilometr, może dwa przed czarną, woda podniesiona jeszcze z 40 cm, czyści się pomału. Dwa okonie, jaź, kleń i ukleja na spinning jakoś w póltorej godziny, można łowić jak najbardziej.
 11. czleq

  Stobnica

  Byłem dziś pierwszy raz na Stobnicy. Niestety woda strasznie brudna po deszczach i podniesione pewnie minimum 40-50 cm. Strasznie urokliwa rzeczka. Niestety, chyba przez deszcze i podniesioną wodę, nie udało się złowić prawie nic. Ale rzeczka bardzo ładna i na pewno tam wrócę jeszcze nie raz, może nawet za tydzień..... Tylko jak idzie się rzeczką i widzi takie obrazki jak na zdjęciu, mając w głowie, że należy ona do rzek Krainy Pstrąga i Lipienia to naprawdę człowiekowi się smutno robi. Wysypisko Stobnica. Bardzo przykry widok.
 12. czleq

  Wisłok

  Ja łowiłem pewnie ze dwa razy, mały kleń i w sumie tyle, kilka ataków już prawie pod nogami - widać było, że same malutkie klenie.
 13. A to nie jest tak, że jeśli nie przekroczysz kwoty wolnej od podatku (3091 zł) nie musisz rejestrować działalności? Regiopraca
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy