Jump to content

Wilu

Użytkownicy
 • Posts

  135
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Wilu last won the day on November 21 2020

Wilu had the most liked content!

Reputation

152 Excellent

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Co ci się znowu nie podoba? Odmulać źle, nie odmulać też źle co za kraj i ludzie…
 2. Dopóki będziecie płacić na tych darmozjadów, dopóty będą wam wciskać taką ciemnotę.
 3. Polecam. Ja już sobie dałem spokój z wędkowaniem w tym PRLowskim gównie PZW
 4. Lucek, z tym to trochę przesadzasz, bo kładła jest tam potrzebna właśnie z racji braku miejsca na przejazd rowerem przez most + zakaz jazdy rowerem na nim. Nikt ci się boleniem niestety nie przejmie, oprócz kilku wędkarzy.
 5. Ty piszesz o wszyskich, a ja pisze o Orinoko, to się dogadaliśmy
 6. Dziękuje, bardzo mi miło, chociaż za takiego się nie uważam i wielkiej filozofii w tym nie ma, a jak widać wielu się w tym doszukuje. Kiedyś były kocyki dla ryb które leżą na ziemi, teraz jest moralność w wyciąganiu ryb z wody za grzbiet czy inne części ciała niż pysk, tak jakby rybę to obchodziło gdzie jej ktoś hak wbije. Wielki regulamin szlachetności wędkarza, może dekalog napiszecie co? @Orinoko będzie ci teraz wstyd przed rodziną co nie? bo przecież dopuściłeś się takiej wielkiej hańby dla wędkarza, sumienia chłopie nie masz... kogoś pieczę dupka, nagle wielkie moralności i propagowanie poprawnych zachowań nad wodą. Serio rzygać się chce patrząc na niektóre wypowiedzi, zawiść zazdrość, aby innemu było gorzej... tak się właśnie zabija pasję w tym zasranym wędkarstwie
 7. Pierd**** i czepianie się jakby to miało na prawdę jakiś wpływ na cokolwiek. Złapał za mordę czy za siusiaka, ryba wyciśnięta wody i cieszy go tak samo. Szacunek chłopu za to ze wypuszcza ryby, co byś mógł je wyciągnąć z wody tak jak ci twoje sumienie, religia czy kodeks nakazuje.
 8. https://esanok.pl/2020/wyznaczony-okresowy-obreb-ochronny-mezczyzna-lowil-w-najlepsze-foto-00e2mp.html
 9. Tak cza robić i będzie co łowić IMG_0433.MOV
 10. Bo dzwoniłem na PSR, który obiecał że się pojawi.
 11. Nie czytasz. Nie musisz stawiać strażnika, wystarczy że jak ktoś zgłosi sytuację to się zjawią. POWTARZAM! zgłaszałem kilkukrotnie sytuację i nikt się nie pojawił. Jesteś w stanie dać na tę sytuację sensowne rozwiązanie? Skoro nie ma ich nad wodą, nawet na yebaym weekendzie kiedy jest w zatrzęsienie ludzi, to kiedy oni się zjawiają nad łowiskiem? Jeszcze kilka lat temu byłem kontrolowany praktycznie kilka razy w miesiącu.
 12. Dzwoniłem kilka razy na PSR i nikt nie przyjechał. Ktoś jest od tego żeby tę patologię pilnować, bo ktoś płaci składki rok w roku na ten cały kurwidołek, a nie za to żeby sobie gumną czy woblerem do martwej wody rzucić. Płacisz za administrację i zarządzanie wodami! Ja mogę w przyszłym roku nie kupować karty, bo kontroli w tym roku nie miałem ani jednej
 13. Wilu

  Lipie

  Od śledzenia tego procederu powinny być inne służby, których nie widziałem w tym roku ani razu
 14. Wilu

  Lipie

  to się nazywa wolność wyboru
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy