Skocz do zawartości

Roooocky

Aktywni
 • Zawartość

  49
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Roooocky w Rankingu w dniu 20 Październik

Roooocky posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

46 Excellent

1 obserwujący

O Roooocky

Ostatnie wizyty

233 wyświetleń profilu
 1. Zbiornik Torki

  Ok, dzięki koledzy za info. Pytałem, bo kolega namawiał mnie na wypad szczupakowo-okoniowy nad tą wodę, ale teraz już wiem, że nie ma to większego sensu.
 2. Zbiornik Torki

  Dzięki za info. Właśnie myślałem nad tym, żeby spróbować tam szczęścia za okoniem i szczupakiem. Wiesz może jak tam jest z rybostanem tych drapieżników?
 3. Zbiornik Torki

  Torki czy Hurko?
 4. Składki Okręgowe i Porozumienia

  "Okręg PZW w Zamościu od przyszłego sezonu wprowadza oddzielną, niższą o 50% opłatę dla wędkarzy, którzy nie zabierają ryb." https://www.youtube.com/watch?v=2KKqetSn7SE Ciekawe, czy się przyjmie na stałe. Może i u nas coś takiego w przyszłości wprowadzą.
 5. Składki Okręgowe i Porozumienia

  W Przemyślu też powinni wprowadzić odcinek no kill na Sanie i byłoby idealnie. Póki co jest tylko zakaz wędkowania między mostami przez kilka miesięcy.
 6. Kuying Teton TTC662L TTS662L

  Możesz podać linka do ali do tej wędki w wersji spinningowej? Mam tu na myśli sprzedawcę od którego kupowałeś. Dziękuję.
 7. Będzie dalej pękać. Spróbuj nawiercić małym wiertłem dwa końce pęknięcia, tak, żeby dalej nie pękało (podobnie robi się z klejeniem pęknięcia szyby w samochodzie). Następnie całość należy zawulkanizować.
 8. Składki Okręgowe i Porozumienia

  Dzięki za info Wiecie może jeszcze od którego grudnia można opłacić składkę na kolejny rok, tak, żeby móc wędkować od 1 stycznia?
 9. Składki Okręgowe i Porozumienia

  Może ktoś z szanownych kolegów rozwieje moje wątpliwości. Kilka dni temu odbyło się posiedzenie zarządu kręgu PZW Przemyśl. W jednym z punktów obrad pojawił się taki zapis: Może mi ktoś z Was wyjaśnić, czy nadal będzie można wędkować na Solinie i na Myczkowcach mając opłaconą adekwatną składkę w okręgu przemyskim (nizinna i górska)? Pytam, bo jakby nie patrzeć, to oba te zalewy są chyba zbiornikami.
 10. W zależności od umiejscowienia dziury, dobrym sposobem może też być zaklejenie klejem na gorąco, a następnie wulkanizacja zestawem do łatania dętek, takim jaki pokazał kolega Leszek. Najlepiej będzie to zrobić z dwóch stron buta.
 11. Wodoodporna torba spinningowa

  Ok, dzięki za info. Biorę tę torbę
 12. Wodoodporna torba spinningowa

  Chyba zakupię tę torbę, bo znalazłem ją dostępną w kilku sklepach . Powiedz mi jeszcze, czy podczas deszczu zewnętrzne kieszenie są mokre w środku?
 13. Składki Okręgowe i Porozumienia

  W końcu się coś ruszyło. Moim zdaniem powinni wprowadzić jeszcze limit ilościowy na karpia i byłoby idealnie. Teraz pozostaje tylko pilnować mięsiarzy.
×