Jump to content

halfdanTheBlack

Użytkownicy
 • Content Count

  129
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  25

halfdanTheBlack last won the day on September 16

halfdanTheBlack had the most liked content!

Community Reputation

684 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czyli można, szkoda że "mądry Polak po szkodzie". Podejrzewam, że to po skardze Pzw Krosno.
 2. Akurat PZW Krosno jest tutaj poszkodowanym a nie sprawcą, jak można wnioskować z Twojego wpisu. Niestety elektrownia za zgodą Wód Polskich i Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska i bez wiedzy PZW dokonała zrzutu płuczącego. Trudno chyba uwierzyć żeby Krosno pozwoliło na zniszczenie tarła w najbardziej dochodowym łowisku (odzyskanie pieniędzy raczej nie wchodzi w rachubę, poza tym ryb z naturalnego tarła nie da się tak na prawdę zastąpić). Zatrważająca jest za to niewiedza, ignorancja i bezmyślność organizacji które mają ochronę środowiska w nazwie. Taki kraj.
 3. Nie rozumiem zdań które piszesz, mimo że maturę z polskiego zdałem.
 4. Może głupi jestem ale nadal nie rozumiem. Bezsensowny wpis.
 5. Czyli przez takie sarkastyczne teksty chcecie dać do zrozumienia, że obowiązek posiadania podbieraka to głupota? Brawo.
 6. Tu nie chodzi o to czy dostanie mandat czy nie, tylko o podejście jakie reprezentuje. Wydawało mi się, że to Forum chce promować postawę godną etycznego wędkarza łowiącego zgodnie z regulaminem. Ktoś wypuszcza ryby, super, bardzo dobrze, na prawdę doceniam, ale przydałoby się jeszcze robić to jak należy. Powinniśmy dbać o nie, bo wiemy sami, że nie ma ich tyle i takich jakie byśmy chcieli. Po co narażać je na uszkodzenia, panierowanie w piachu, utratę śluzu i po co przedłużać niepotrzebnie hol. Ktoś wymyślił ten podbierak w jakimś celu. Kolega ma postawę: nie bo nie. I ch.. Bo śmierdzi. Tak, ryby generalnie śmierdzą. Trzeba jakoś sobie z tym poradzić. Można przewozić podbierak w jakimś worku, po każdym wędkowaniu wyjmować żeby wyschnął, można kupić taki który nie przyjmuje zapachów, można kupić jakiś ekologiczny neutralizator zapachów. Ale nie, jak widać można też mieć "swój regulamin", który dopuszcza brak podbieraka. Słabe to, daje to zły przykład i nie rokuje dobrze na przyszłość. Z drugiej strony przecież mieszkamy w Polsce, gdzie znaki drogowe nie dotyczą połowy kierowców, śmieci wywozi się do lasu, rzeki, ewentualnie pali w piecu. Są tu ludzie którzy twierdzą, że bezpiecznie jeździ się samochodem dopiero po czwartym piwie. I na pytanie dlaczego jeżdżą tak szybko mówią że "przecież nie będę się tłukł do Warszawy 5 godzin" i że "w Niemczech można"...
 7. Jak w temacie, kupię szpulę dedykowaną lub z jakiegoś innego modelu, która podejdzie.
 8. Jedna ryba i kilka brań. Wybaczcie ordynarnego fotoszopa 😆 nie przełożyłem się za bardzo, ale jakoś trzeba było ukryć miejsce.
 9. Na górskim Sanie w Okręgu Przemyśl można łowić na spinning cały rok. Zakaz spinningowania jest na dopływach. Lipienie z dzisiaj 🙂
 10. San w Słonnem trącony i podwyższony. Do niedzieli się nie oczyści. Dziś klenie nieaktywne.
 11. Czyszcząca się woda, rójki w czwartek były i to niezłe. Ja bym jechał.
 12. Mam tylko nadzieję, że Psr i Ssr potraktują sprawę priorytetowo.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy