Jump to content

halfdanTheBlack

Użytkownicy
 • Content Count

  124
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  25

halfdanTheBlack last won the day on September 16

halfdanTheBlack had the most liked content!

Community Reputation

672 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak w temacie, kupię szpulę dedykowaną lub z jakiegoś innego modelu, która podejdzie.
 2. Jedna ryba i kilka brań. Wybaczcie ordynarnego fotoszopa 😆 nie przełożyłem się za bardzo, ale jakoś trzeba było ukryć miejsce.
 3. Na górskim Sanie w Okręgu Przemyśl można łowić na spinning cały rok. Zakaz spinningowania jest na dopływach. Lipienie z dzisiaj 🙂
 4. San w Słonnem trącony i podwyższony. Do niedzieli się nie oczyści. Dziś klenie nieaktywne.
 5. Czyszcząca się woda, rójki w czwartek były i to niezłe. Ja bym jechał.
 6. Mam tylko nadzieję, że Psr i Ssr potraktują sprawę priorytetowo.
 7. Wypad na 2 godziny łowienia. 2 brzany w podbieraku, większej miarka pokazała 73cm 😊
 8. Mogę polecić z czystym sumieniem spodniobuty z Decathlonu Caperlan WDS-1, których sam używam. Miękkie, wygodne, wytrzymała guma, która jeśli się jednak przebije jest łatwa do naprawy. No i oczywiście dobry serwis Decathlona. Podobno lepsze są WDS-5, myślałem kiedyś o ich zakupie i ciężko znaleźć o nich złą opinię. Ale tak na prawdę polecam oddychacze. Caperlana użytkuję w zimniejsze miesiące, jak szkoda mi śpiochów na krzaki, itp. W taka pogodę nie założyłbym gumy, żeby nie wiem co.. Wiem, że cena za zestaw śpiochy plus buty wydaje się spora, ale przy odrobinie wytrwałości i szczęścia w szukaniu można za dobre pieniądze ubrać się w używki. Niedawno pomagałem w zakupie koledze. Za śpiochy Taimena i buty Trapera zapłacił razem 350zł. Stan praktycznie sklepowy. Według niego najlepiej wydane pieniądze na sprzęt wędkarski ever
 9. Według mnie w O. Krosno jakiś bardzo dociekliwy może się przyczepić bo dalej jest to jakiś indykator (chociaż ja nie widzę różnicy w działaniu tego przyponu i np. końcówki linki muchowej, której ruch przy braniu jest dobrze widoczny), w W innych okręgach, które mają tylko zapisy Rapr możesz spokojnie łowić.
 10. Na stronie PZW Krosno. Tam zamieszczają informacje o zamknięciu odcinka. Można jeszcze trafić na zawody towarzyskie albo jakiegoś koła, wtedy możesz łowić wszędzie, ale może się okazać, że na twojej ulubionej miejscówce jest ścisk. Niestety informacje o takich zawodach ciężko znaleźć.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy