Jump to content

halfdanTheBlack

Użytkownicy
 • Content Count

  111
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  21

halfdanTheBlack last won the day on July 22

halfdanTheBlack had the most liked content!

Community Reputation

579 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ręce opadają. Czy my mówimy o tych samych Huwnikach? W gminie Fredropol na Podkarpaciu? Nie chce się denerwować, może to jakiś troll co chce, żeby komuś żyłka pękła.. Jeśli wg nicka urodziłeś się w 2007 roku i masz 12 lat (założę, że tak jest, inaczej mój tekst nie nadawałby się do pokazania w internetach), to i tak do tej pory w podstawówce powinni cię nauczyć czytać ze zrozumieniem. A może właśnie nie.. Posty jednak jakoś piszesz. Napisałem na górze wyraźnie, że Wiar od źródeł (czyli tam gdzie powstaje rzeka) do granicy (na wschodzie, z Ukrainą) to woda górska Okręgu Krosno (a nie woda nizinna Przemyśla bo ci się tak wydaje). To tak na wypadek jakbyś nie przeczytał informatora wody na której chcesz łowić, a taki masz obowiązek. Woda górska, przynęty sztuczne. Żadne robaki, pszenica czy ciasto! To co robisz to kłusownictwo!! Masz kartę wędkarską? Łowisz z kimś? Mieszkasz w okolicy? Zanim następnym razem pójdziesz gdzieś łowić poproś wujka, mamę, starszego brata albo kuzyna, niech cię podwiozą do najbliższego koła wędkarskiego. Tam ci powiedzą jak to się robi zgodnie z przepisami. Ewentualnie poproś kogoś na forum, kto mieszka w okolicy, może ci pomoże. W tej chwili nie jesteś wędkarzem tylko kłusownikiem i łamiesz prawo.
 2. Byłem wczoraj. Woda średnio trącona. Spokojnie do łowienia
 3. To co napisane jest w RAPR pozostawia pole do interpretacji. Nie wolno używać czegoś co w swoim działaniu przypomina kulę wodną. Oczywiście kolejny głupio sformułowany przepis, który wygląda jak napisany z pięćdziesiąt lat temu i który niczego nie tłumaczy. Jeden się przyczepi, inny wzrusza ramionami. Natomiast na przykład w regulaminie Okręgu Krosno jest wyraźnie napisane, że zakazuje się używania jakichkolwiek indykatorów. Tu jest sprawa jasna.
 4. Jak woda po ostatnich opadach? Mocno przybrudzona?
 5. Wiar od źródeł do granicy to woda górska Krosna!
 6. Chyba tylko Wisłok, reszta to dżungla. Ale klenie na Wisłoku to fajna opcja.
 7. Czy ktoś może powiedzieć do którego miejsca San jest czysty? Mam podejrzenia, że za kopnięty stan w okolicach Dynowa odpowiada płukanie żwiru, ale gdzie? Krzemienna? Może ktoś to potwierdzić?
 8. Ostrożnie z permetryną. "Silnie trująca dla owadów, działa w sposób kontaktowy i żołądkowy. Jest wysoce toksyczna dla organizmów wodnych i kotów." Na komary, itp najlepsze co stosowałem to Lifesystems Expedition Plus. Nie wiem czy dostępny w Polsce, kupowałem w UK. Stężenie DEET 95%.
 9. Wątek z Wisłokiem znalazłeś, a z Sanem już nie? Nie dodawaj adminowi niepotrzebnej roboty. Ps Ja tam nie łowię, nie pomogę.
 10. Mucha à la duży goddard. Hak 6.
 11. Szybka piłka przed pracą
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy