Jump to content

leszek73

Użytkownicy
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Excellent

Recent Profile Visitors

414 profile views
 1. leszek73

  Lipie

  Kto o zdrowych zmysłach robi zawody na zbiorniku gdzie jest ryba chora i osłabiona,,,dalej sypiecie ostro i co złapaliście wielkie G... raptem kilka ryb.
 2. https://nowiny24.pl/lod-zalamal-sie-pod-wedkarzem-w-czarnej-sedziszowskiej-kolo-ropczyc-44latek-wpadl-do-wody/ar/13898250#wiadomosci
 3. leszek73

  Lipie

  Krótko i węzłowato na Lipiu 1 są ryby dzięki gosciom z carp pubu,,wiecie dlaczego bo ścigają to tałatajstwo zwane wedkarzmi,, inaczej były by ryby ale w siatkach i na patelniach że o zamrażarkach nie wspomnę...zostawic ten zbiornik bez opieki a po 2-3 latach duże ryby na komercji średnie na patelni a karaski płotki i okonie na haczyku...koniec kropka po temacie..
 4. Domek1995 zgadza się,tam była zasada co na haku to w siatce...Jeśli chodzi o no-kill w zeszłym roku wyciągnęli tam karpia + - 8kg tylko tu jest problem,na wprost między wysepkami jest wypłycenie i zielska,trawska i innej maści roślinnośc,,właśnie w tym zielsku karp ma tarło,jeździli tam okoliczni mieszkańcy hak 12 biały robak i łapali narybek do oczek wodnych ale w zielsko nie polecam kłaść zestawu bo karpik w trawie i pewna spinka...jak pisałem wcześniej między wyspami wypłycenie,,stojąc na drodze między stawami w lewo od wysepek na środku zbiornika 11 metrów (odległość od brzegu 3 metry głębokość 5metrów) i spada bardzo szybko 6-7-8 do 11metrów,,mam na myśli zbiornik no-kill,,,jeśli chodzi o pozostałe dwa to chodziłem tylko ze spinem ale miejscowi mówili że głębokości podobne ale głowy nie daję bo nie sprawdzałem...połamania :)
 5. leszek73

  Lipie

  Co ciekawego na Lipiu,dzieje się coś ?
 6. leszek73

  Lipie

  Jutro się rozluźni część ludzi do pracy albo i nie ha ha
 7. leszek73

  Lipie

  Lipie bardzo oblepione karpiarzami,ktoś coś?
 8. Kolego Ethical a ja słyszałem że kolejne lata 2-3 też zarezerwowane... wygląda to tak..dzwonisz pytasz czy 2-3 wolna pani odpowiada że zajęta..jedziesz i okazuje się że na 2-3 nikogo nie ma ale to ich łowisko i ich zasady..reasumując ryba tam jest i to ładna ale siada z 2-3 rzucając pod mnicha no i jeszcze na 6 jak się uda,więc po co dzwonić i pytać o rezerwację jak 2-3 ciągle zajęta.
 9. Wczoraj popołudniu w bachórzu była czysta,delikatne glony ale to było wczoraj trochę deszczu w górze rzeki i po zawodach,,chyba na tyle nie padało.
 10. leszek73

  Lipie

  Kolego wczoraj brały jak oszalałe aż jednego kija poskładałem (na kolanie) ciągłe odjazdy ha ha....Na poważnie rozmawiałem ze znajomymi i wczoraj nigdzie cudów nie było,,może ktoś napisze czy dzisiaj ryba współpracowała to czegoś się dowiesz...14-17 09 zawody
 11. leszek73

  Lipie

  Między 4-5 znalazłem okulary nie przeciwsłoneczne była tam od środy starszy pan z tego co mówił jest z Baranówki lub okolic,po dłuższej przerwie dalej zaczyna przygodę z wędkowaniem,,,ciemny opel kombi z przyczepką kempin..jak ktoś coś pisać szkoda kilka stów na nowe..
 12. Kolego jeśli płaciłeś w Krośnie powinieneś dostać rejestr połowu na Przemyśl
 13. Kolego jedż do Bachórza za torami jest droga jedziesz obok stadionu dalej jest kort tenisowy objedziesz kort od prawej o ile rolnicy już porobili i dojedziesz do sanu ,,nad sanem są schody i po prawej od schodów masz tabliczke wody górskie wiec sie nie pomylisz,,,lu jadąc dalej miasz piekarnie skręcasz obok oczyszczalni jest droga ze szwelów kolejowych później normalna utwardzona i dojedziesz nią nad sam san...miejscówek jest od groma tylko większośc robi z tego dziwne tajemnice,,ale jak to mówią znajomi jak ktoś uja łapie to nawet czerwonego ze słoiczkiem chowa przed innymi żeby nie widzieli na co łowi ha ha..,połamania tylko nie na kolanie bo wiecej nie podpowiem
 14. Na 8,9,10 też jest woda i mam tu na myśli wodę do łowienia a nie 40-60cm.. tylko te stanowiska są wolne...zarezerwować 2-3 to jak złowić 20+ ha ha
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy