Jump to content

gpel

Użytkownicy
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Muszę niestety odświeżyć stary temat bo przedziurawiłem wodery firmy PROS. Gdzie kupię w Rzeszowie lub Krośnie, klej Stormsure?
 2. Nie wiedziałem, jestem zdziwiony. Jakie to wody?
 3. W Lesku zero brań na spinning. Na muszkę ktoś ciągnął lipienie.
 4. gpel

  Tabor

  Niestety znowu zauważyłem ścieki. Tym razem z kolektora, który płynie z oczyszczalni. Zadzwoniłem tam, po czym miły pan powiedziedział, że ... popatrzy. Na razie jest chłodno i wody nie brakuje, ale w lecie taki "incydent" wykończy tę rzekę.
 5. gpel

  Tabor

  Zgłosiłem sprawę wczoraj do Urzędu Gminy Rymanów. Dzisiaj dzwonił do mnie pracownik o dokładne namiary tego "incydentu". Mówił, że widzi pianę na powierzchni tego dopływu.
 6. gpel

  Tabor

  Raczej nie oczyszczalnia. Z oczyszczalni jest betonowy wylot, a to był potoczek 30 metrów wyżej, koło płyt betonowych na rzece. Przykry i zniechęcający widok, jak wobler oblepiony jest kawałkami papieru toaletowago. Mieli tam podjechać z oczyszczalni. Facet mówił, że może być sytuacja, że rura zatkana i studzienką wywala i dalej dostaje się do potoku. Wyobraźcie sobie taką sytuację, że jest lato i przyducha. W tamtym roku tak płynęły pstrągi.
 7. gpel

  Tabor

  Brodziłem dzisiaj w górę rzeki Tabor i zauważyłem płynące ścieki. Doszedłem do miejsca gdzie wpływały ścieki i czuć było okropny zapach. Zaznaczyłem na mapce i wysłałem do oczyszczalni Rymanów. Czy ktoś wie co to za potoczek?
 8. Wreszcie czysta woda i da się połowić. Chudzielec 36 cm.
 9. Czy da się łowić na Sanie przy wodzie 200 cm w Lesku?
 10. Kupiłem okulary Solano polaryzacyjne FL 20026B. Mają zwężające się końcówki na uszy. Czy macie jakiś patent, aby sznurek (smycz) nie zsuwał się z końcówek, czy muszę wypalić otworki i wtedy będzie pewność 100%, że ich nie zgubię?
 11. Pierwsze pstrągi jeszcze w zimowej scenerii. Na zdjęciu 35 cm bardzo wychudzony.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy