Jump to content

gpel

Użytkownicy
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

36 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Taka młoda w barwach godowych?
 2. 5.00 rano 😀 Dwie godziny później już był upał i można się było zbierać.
 3. Muszę niestety odświeżyć stary temat bo przedziurawiłem wodery firmy PROS. Gdzie kupię w Rzeszowie lub Krośnie, klej Stormsure?
 4. Nie wiedziałem, jestem zdziwiony. Jakie to wody?
 5. W Lesku zero brań na spinning. Na muszkę ktoś ciągnął lipienie.
 6. gpel

  Tabor

  Niestety znowu zauważyłem ścieki. Tym razem z kolektora, który płynie z oczyszczalni. Zadzwoniłem tam, po czym miły pan powiedziedział, że ... popatrzy. Na razie jest chłodno i wody nie brakuje, ale w lecie taki "incydent" wykończy tę rzekę.
 7. gpel

  Tabor

  Zgłosiłem sprawę wczoraj do Urzędu Gminy Rymanów. Dzisiaj dzwonił do mnie pracownik o dokładne namiary tego "incydentu". Mówił, że widzi pianę na powierzchni tego dopływu.
 8. gpel

  Tabor

  Raczej nie oczyszczalnia. Z oczyszczalni jest betonowy wylot, a to był potoczek 30 metrów wyżej, koło płyt betonowych na rzece. Przykry i zniechęcający widok, jak wobler oblepiony jest kawałkami papieru toaletowago. Mieli tam podjechać z oczyszczalni. Facet mówił, że może być sytuacja, że rura zatkana i studzienką wywala i dalej dostaje się do potoku. Wyobraźcie sobie taką sytuację, że jest lato i przyducha. W tamtym roku tak płynęły pstrągi.
 9. gpel

  Tabor

  Brodziłem dzisiaj w górę rzeki Tabor i zauważyłem płynące ścieki. Doszedłem do miejsca gdzie wpływały ścieki i czuć było okropny zapach. Zaznaczyłem na mapce i wysłałem do oczyszczalni Rymanów. Czy ktoś wie co to za potoczek?
 10. Wreszcie czysta woda i da się połowić. Chudzielec 36 cm.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy