Jump to content

gpel

Użytkownicy
 • Content Count

  66
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

91 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jednak wymieniłem S1 na S2, który jest bardziej miękki.
 2. Dzięki za odpowiedzi. Kupiłem Alluxa S1 do 5g, 183 cm. Wahałem się między S2 i S1. S2 jest jest bardziej miękka i tutaj nie jestem pewien wyboru . Do każdej wędki trzeba się jednak przyzwyczaić. Miałem w ręce również fajną wędkę Sakura. Jednak 2x droższa od Alluxa.
 3. Czym się różnią niższe modele, bo Twój to ok. 350 PLN chyba?
 4. Uwielbiam małe rzeczki to i ryby małe. Łowię na małe woblery max 3,5 cm. Jaką charakterystykę ma ta wędka? To nie jest jest wklejka? Bo nie chce wklejki. Ja znalazłem takie dwie. Znasz je? Shimano-foremaster-trout-area-spinning-1-95m Daiwa Silver Creek UL Spoon 1.90m 0.5-5g
 5. Czy znacie wędki Allux z serii S1, S2, S3, S5? Potrzebuję delikatnego kija 0-5g ok. 190 cm. Budżet do 250-280 zł. Będzie mi służył na małych rzeczkach i potokach przy łowieniu pstrągów i kleni. Niestety Savage Parabellum CC po 4 latach łowienia złamał się.
 6. Ogólnie słabo, silny wiatr, ale jeden siadł 😉
 7. Dawno nie widziałem takiego stanu. Najgorsze jest to, że Solina nie ma dużej rezerwy. Jeszcze niedawno mówiono w mediach, że czeka nas znowu susza.
 8. Takie zwierzątko spotkałem w wodzie podczas brodzenia.
 9. Nie wiem, ale dziwnym trafem te działania PZW to często odwrotny skutek mają. Podam przykład rzeki Wisłoka i Lubatówki. Odcinek no kill w Besku. Kiedyś tam były pstrągi, moze nie okazy, ale można było połowić, a teraz pustynia. Lubatówka, kiedyś rzeka nizinna na której łowiłem pstrągi, a od kilku lat górska i z każdym rokiem coraz gorzej. Jak była nizinna to wedkarze nad wodą bywali, a teraz od września miesiarze mają raj teraz dla siebie albo mieli, bo tam już pusto. Mogę jeszcze podać kilka małych rzek, gdzie jest tak samo. Owszem, coroczne susze zrobiły swoje, ale musi być je
 10. Chyba im się nie znudziło, bo nigdzie go nie ma. Ostatnie lata to katastrofa. Poważnie się zastanawiam, czy opłacać wody górskie, bo po co? Porzucać spinningiem to sobie mogę rownież na wodzie nizinnej. Jeszcze z innej strony. Od lat zastanawiam się dlaczego wędkarze spinningiści są dyskryminowani? odcinek specjalny tylko dla muszkarzy.
 11. Ja takich rzek nie znam. Jest coraz gorzej. Nasze rzeki to bezrybie, a ten rok dobitnie to pokazuje.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy