Jump to content

Szymon prej

Użytkownicy
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutral

Recent Profile Visitors

206 profile views
 1. No witam mam parę pytań odnosnie tej wody czy wgl tam coś pływa ciekawego jakie jest dno, głębokość dużo mułu zaczepów roślinnosci ktos coś wie ?
 2. O też to widziałem wylatywało prosto z ogrodniczego tego na baranówce 4
 3. A jeszcze zapomniałem dodać, że u jeziorka tego dnia masowo po powierzchni dryfowały zdechłe liny tak 15-25 cm i karpie pływały przy powierzchni. Mówie bo sam jestem ciekawy o co chodzi.
 4. No Ranczo nad Jeziorkiem szkoda aż było patrzeć
 5. Wiecie co ostatnio byłem na Czarnej Łańcuckiej to Gościu wywoził taką ogromną taczkę zdechłych Karpi niektóre ładne sztuki ale taczka była pełna
 6. czyli 3 częściowy dziękuje za odpowiedz
 7. Cześć takie szybkie pytanie wiem , że jest tu dużo specjalistów więc pytam. Ostatnio założyłem sobie plecionkę na kołowrotek , ale z racji, że nie chce tracić całkowitej amortyzacji tak jak jest to przy plecionce chce założyć przypon strzałowy żeby była jakaś amortyzacja, lecz nie wiem jak dokładnie zestaw leci dalej. Chodzi mi o to czy jak przywiąze juz do żyłki głownej(plecionka) przypon strzałowy to od razu do końcówki strzalowki przywiązuje haczyk czy dopiero robie sobie przypon z plecionki i przywiązuje do strzałówki tworząc taki jakby odcinek amortyzacyjny?
 8. Cześć jest ktos kto miał kontakt z pelletem marki Jaxon (ja mam 2 mm) halibut i miód Ktoś coś ?
 9. ah dzięki za odp połamania kija
 10. Patrze tak sobie na te wpisy wszystkie i tak trochę mam mieszane uczucia czy jechać na to lipie ze spławikiem bo jak się tam o miejsca bija to w sumie nie wiem bo mam 17 lat dopiero co zaczynam jeszcze komuś coś nie spasuje i się mi dostanie. Jest ktoś kto mi powie czy można tam sobie spokojnie jechać zarzucić jedna na gruncik druga na spławik czy tam naprawdę taka napięta atmosfera ?
 11. szczypaki są na samym początku stawu gdzie schodzi się na pierwsze stanowisko.Często je tam widuje. Są też w sadzawce tam jest też dużo małych okoni. Na które polują te szczypaki
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy