Jump to content

czuczu7

Użytkownicy
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

czuczu7 last won the day on February 7

czuczu7 had the most liked content!

Community Reputation

28 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sorki za wrzucenie do worka ze wszystkimi Większość budzi się właśnie z początkiem sezonu, a później narzekają że trzeba czekać miesiąc na serwis. Ale mimo wszystko serwis godny polecenia z doświadczenia i z opinii na necie. A szklana kula się przyda np czy warto jechać na ryby
 2. F.H.U Farmer w Jasionce. Ale kolega się obudził z serwisem. Pewnie z 2 tygodnie trzeba będzie czekać. Oby nie :). Takie rzeczy to się robi w zimie najlepiej.
 3. ostre tarło było pewnie
 4. Standard. Popadało troche w sobote i od razu przyducha
 5. Pytanie zasadnicze. Czy karpie "sazany" w rzekach mogą się naturalnie rozmnażać?
 6. jakaś śrucina może załatwić sprawę?
 7. Mam do was takie pytanko. Czy w woblerach, które posiadają 2 kotwice, wywalenie tej pierwszej znacząco wpływa na pracę / łowność przynęty? Bo czasami aż żal ryby jak druga kotwica się wbija gdzieś w okolice pyska nie mówiąc już o uszkodzeniu oka rybie.
 8. No faktycznie Żeby każdy był zadowolony Każdy powiat powinien być okręgiem
 9. Co do ilości i jakości wody w stosunku do ilości wędkarzy macie rację. Ościenne okręgi podpisały by porozumienia z Rzeszowem ale jest jeden warunek. Właśnie z w/w powodu Rzeszów musiał by zapłacić za każdego wędkarza (wcale się nie dziwię). Rzeszów nie chce płacić innym okręgom ani nie dba o swoje łowiska. I dalej nie ma nic do zaoferowania innym. i kółko się zamyka. Składka ogólnokrajowa jest nierealna. Prędzej liczyłbym na nowy podział okręgów na nowe województwa czyli mielibyśmy podkarpacki okręg wędkarski, nawet niech będzie 100-200zł drożej. Mi to pasuje.
 10. Po ociepleniu domu zostało mi 11,5 m2 styropianu. Swisspor LAMBDA PLUS fasada grafit 0,032 grubość 25 cm, czyli 2,875 metra sześciennego. Może komuś brakuje albo chce sobie coś docieplić to chętnie odsprzedam. Cena 160zł/m3. Odbiór osobisty :).
 11. Hmmm... Czyli sprawa wydr i kormoranów zaczyna się wyjaśniać... Na łowiskach nokill takie zwierzaki nie występują
 12. czuczu7

  WWF POLSKA

  Link dla leniwych ;)
 13. Tam sie jakoś da. Nie wiem czy cale 4500 strażników jest odpowiednikiem naszego PSR. Troche danych z WIKI: Według stanu z 2016 Państwowa Straż Rybacka miała 298 etatów strażników terenowych. W 2017 - około 320. Liczba strażników pilnująca naszego wspólnego dobra rzeczywiście jest porażająca...
 14. W Czechach jest fajnie. Kłusowanie jest PRZESTĘPSTWEM. Kontrole są bardzo częste. Z tego co wyczytałem to 35000 ha wody pilnuje 4500 strażników (1 strażnik na niecałe 8 ha wody) . Żeby to zobrazować: na np. Lipiu był by 1 strażnik prawie non stop, a na Wisłoku 1 strażnik na każde 10 km rzeki 24/7. Na Solinie 30 strażników non stop pilnowałby porządku.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy