Jump to content

czuczu7

Użytkownicy
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

czuczu7 last won the day on February 7

czuczu7 had the most liked content!

Community Reputation

30 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie martwcie się Pany. Przyroda sobie poradzi. Jeszcze nikt nie wygrał z rzeką. Kilka wezbrań i dno będzie jak rzeka chce.
 2. https://nowiny24.pl/jest-chetny-do-odmulenia-zalewu-na-wisloku-w-rzeszowie-jesli-umowa-zostanie-podpisana-prace-rusza-w-sierpniu/ar/c1-14152201
 3. http://monitor.pogodynka.pl/#station/hydro/150220030 Nisko - 147 cm tylko nie wiem czy to dużo czy mało http://monitor.pogodynka.pl/#map/22.556,49.8696,8,true,true,2
 4. Sorki za wrzucenie do worka ze wszystkimi Większość budzi się właśnie z początkiem sezonu, a później narzekają że trzeba czekać miesiąc na serwis. Ale mimo wszystko serwis godny polecenia z doświadczenia i z opinii na necie. A szklana kula się przyda np czy warto jechać na ryby
 5. F.H.U Farmer w Jasionce. Ale kolega się obudził z serwisem. Pewnie z 2 tygodnie trzeba będzie czekać. Oby nie :). Takie rzeczy to się robi w zimie najlepiej.
 6. ostre tarło było pewnie
 7. Standard. Popadało troche w sobote i od razu przyducha
 8. Pytanie zasadnicze. Czy karpie "sazany" w rzekach mogą się naturalnie rozmnażać?
 9. jakaś śrucina może załatwić sprawę?
 10. Mam do was takie pytanko. Czy w woblerach, które posiadają 2 kotwice, wywalenie tej pierwszej znacząco wpływa na pracę / łowność przynęty? Bo czasami aż żal ryby jak druga kotwica się wbija gdzieś w okolice pyska nie mówiąc już o uszkodzeniu oka rybie.
 11. No faktycznie Żeby każdy był zadowolony Każdy powiat powinien być okręgiem
 12. Co do ilości i jakości wody w stosunku do ilości wędkarzy macie rację. Ościenne okręgi podpisały by porozumienia z Rzeszowem ale jest jeden warunek. Właśnie z w/w powodu Rzeszów musiał by zapłacić za każdego wędkarza (wcale się nie dziwię). Rzeszów nie chce płacić innym okręgom ani nie dba o swoje łowiska. I dalej nie ma nic do zaoferowania innym. i kółko się zamyka. Składka ogólnokrajowa jest nierealna. Prędzej liczyłbym na nowy podział okręgów na nowe województwa czyli mielibyśmy podkarpacki okręg wędkarski, nawet niech będzie 100-200zł drożej. Mi to pasuje.
 13. Po ociepleniu domu zostało mi 11,5 m2 styropianu. Swisspor LAMBDA PLUS fasada grafit 0,032 grubość 25 cm, czyli 2,875 metra sześciennego. Może komuś brakuje albo chce sobie coś docieplić to chętnie odsprzedam. Cena 160zł/m3. Odbiór osobisty :).
 14. Hmmm... Czyli sprawa wydr i kormoranów zaczyna się wyjaśniać... Na łowiskach nokill takie zwierzaki nie występują
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy