Jump to content

czuczu7

Użytkownicy
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

czuczu7 last won the day on February 7

czuczu7 had the most liked content!

Community Reputation

31 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Już dawno pisałem, że jak większy deszcz pada to przyducha wali ryby I zawsze w tych samych okolicach. Zanim się zabiorą za zbieranie próbek wody to syf dawno w sanie już płynie rozcieńczony. A ja się głupi dziwię gdzie te klenie 50+, które łowiłem kilka lat temu poniżej tego odcinka. Teraz sie ciesze jak dziecko z trzydziestaka.
 2. Jaki kołowrotek (ciężar) dobrze wyważy wersję 2,7m 3-15g
 3. Wg mnie Obowiązują Cię porozumienia tylko z Rzeszowa. Ale niech się wypowie ktoś bieglejszy w tym temacie bo mogę się mylić.
 4. Nie martwcie się Pany. Przyroda sobie poradzi. Jeszcze nikt nie wygrał z rzeką. Kilka wezbrań i dno będzie jak rzeka chce.
 5. https://nowiny24.pl/jest-chetny-do-odmulenia-zalewu-na-wisloku-w-rzeszowie-jesli-umowa-zostanie-podpisana-prace-rusza-w-sierpniu/ar/c1-14152201
 6. http://monitor.pogodynka.pl/#station/hydro/150220030 Nisko - 147 cm tylko nie wiem czy to dużo czy mało http://monitor.pogodynka.pl/#map/22.556,49.8696,8,true,true,2
 7. Sorki za wrzucenie do worka ze wszystkimi Większość budzi się właśnie z początkiem sezonu, a później narzekają że trzeba czekać miesiąc na serwis. Ale mimo wszystko serwis godny polecenia z doświadczenia i z opinii na necie. A szklana kula się przyda np czy warto jechać na ryby
 8. F.H.U Farmer w Jasionce. Ale kolega się obudził z serwisem. Pewnie z 2 tygodnie trzeba będzie czekać. Oby nie :). Takie rzeczy to się robi w zimie najlepiej.
 9. ostre tarło było pewnie
 10. Standard. Popadało troche w sobote i od razu przyducha
 11. Pytanie zasadnicze. Czy karpie "sazany" w rzekach mogą się naturalnie rozmnażać?
 12. jakaś śrucina może załatwić sprawę?
 13. Mam do was takie pytanko. Czy w woblerach, które posiadają 2 kotwice, wywalenie tej pierwszej znacząco wpływa na pracę / łowność przynęty? Bo czasami aż żal ryby jak druga kotwica się wbija gdzieś w okolice pyska nie mówiąc już o uszkodzeniu oka rybie.
 14. No faktycznie Żeby każdy był zadowolony Każdy powiat powinien być okręgiem
 15. Co do ilości i jakości wody w stosunku do ilości wędkarzy macie rację. Ościenne okręgi podpisały by porozumienia z Rzeszowem ale jest jeden warunek. Właśnie z w/w powodu Rzeszów musiał by zapłacić za każdego wędkarza (wcale się nie dziwię). Rzeszów nie chce płacić innym okręgom ani nie dba o swoje łowiska. I dalej nie ma nic do zaoferowania innym. i kółko się zamyka. Składka ogólnokrajowa jest nierealna. Prędzej liczyłbym na nowy podział okręgów na nowe województwa czyli mielibyśmy podkarpacki okręg wędkarski, nawet niech będzie 100-200zł drożej. Mi to pasuje.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy