Jump to content

blestemat

Użytkownicy
 • Content Count

  78
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Oby tylko rząd nie zmienił nagle zdania, zaraz po wyborach.
 2. Trzciana podupadła karasiem, ale trochę lepiej jest na mniejszym stawie po lewej stronie. Jedynym łowiskiem w których ich liczebność jest jeszcze jako taka jest chyba zalew w Bratkowicach, choć i tak bez szału. Ale trochę jego sytuację ratują wzdręgi i okonie.
 3. Ten salon na Przemysłowej jest już otwarty?
 4. Awaria, ta... co roku o tej samej porze.
 5. mistrzu53 nie pytam o konkretną miejscówkę, ale w Wisłoku czy innym łowisku?
 6. Mi się akurat tak szczeliwie złożyło, że zanim kolega nieco rozjaśnił o co biega przeczytałem inny temat. I tu podrzucam fragment jako wskazówkę. Dalszy komentarz jest zbędny, bo tu chodzi o to by każdy sobie wysnuł własne wnioski. Tak przynajmniej zrozumiałem kolegę.
 7. Teraz rozumiem, dzięki.
 8. "PW" i wszystko jasne w temacie. Ok rozumiem że sprawa może być delikatna, ale jeśli tak to po co takie zagadki pisać publicznie i siać ferment?
 9. Nie jest tak źle, tylko zbiornik się nieustannie ostatnio zmienia i rybki trochę trudno jest znaleźć. Ot wczorajszy wypad wieczorem, 1,5 godzinki nad wodą i kijek przygieły mi okoń 36cm i sandaczyk 60.
 10. Niestety to pewne, właśnie szczegulnie w okresie tarła samce charakteryzują się tym że ich ubarwienie staje się nieco ciemniejsze i niebieskawe. Najmocniej niebieski kolor widać na pokrywach skrzelowych. Wszyscy winią sumy w Trzcianie o recesje występowania karasi a to jednak dużo mniejsza i po stokroć bardziej szkodliwa ryba się przyczyniła do ich zanikania.
 11. Nie wiem czy ktoś to już zauważył ale wczoraj podczas podbierania karpia do podbieraka zagarnołem 3 małe rybki. Były to niestety czebaczki amurskie, tak więc niemal pewne jest że jest ich tam całkiem sporo.
 12. Witam. Złożyłem obietnicę że zabiorę na ryby syna koleżanki, ale nad tą wodą nigdy nie byłem mimo że mieszkam stosunkowo niedaleko. Na jakie rybki się nastawić i jak z grubsza przygotować by chłopak się nie nudził i nie zraził bo to będzie jego pierwszy raz?
 13. blestemat

  Lipie

  https://www.facebook.com/groups/zWedkaPoPodkarpaciu/permalink/282294385852608/?app=fbl Coś w temacie.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy