Jump to content

blestemat

Użytkownicy
 • Content Count

  85
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25 Excellent

Recent Profile Visitors

921 profile views
 1. Racja rybki siedzą faktycznie tuż przy brzegu, a bez dodatkowego nęcenia to czy ktoś obok nęcił czy nie raczej ciężko o dobry wynik. Takie są przynajmniej moje obserwacje.
 2. Byłem tam w niedzielę. No i cóż kulki itp. klasycznie z dna nie dawały zbytnio rybek a miałem ich nie małą paletę. Co innego podane tuż pod powierzchnią na zig riga. Rybki wchodziły co chwilę ale i tak sporej wielkości kostka lenczu podana na włosie biła tego typu przynęty na głowę. P.S. Karpie na stawie nr 3 brały mi na suchą muszkę jak szalone.
 3. Witam. Jak wygląda tam aktualnie woda, da się łowić na spinning lub muszkę?
 4. Od dawna muszka za mną chodziła ale jakoś ciągle coś stawało mi na drodze, ale w końcu miesiąc temu zakupiłem kijek i coraz bardziej się wciągam w temat. Przyszła więc pora samemu sobie coś ukręcić i tak powstały w jeszcze spartańskich warunkach bez sprzętu moje pierwsze 4 wynalazki. 😋 Raczej nie ma się czym chwalić, ale krytyka co jest na przyszłość do poprawy będzie mile widziana bo jestem jeszcze zielony w temacie.
 5. Czyli znośnie, jak nikt nie będzie chałasował mi 5m muzyką czy innym rykowiskiem za plecami da się żyć. Dzięki.
 6. Czy jest tam sens podjechać w niedzielne popołudnie. Nie pytam bynajmniej o ryby, choć miło by coś wiedzieć w temacie ale o to jak tam jest z presja wędkarską i osobami przyjeżdżającymi w innych celach. Da się tam znaleźć spokojne stanowisko na którym nikt nie będzie przeszkadzał. Nie byłem tam już ze 2 lata.
 7. Oby tylko rząd nie zmienił nagle zdania, zaraz po wyborach.
 8. Trzciana podupadła karasiem, ale trochę lepiej jest na mniejszym stawie po lewej stronie. Jedynym łowiskiem w których ich liczebność jest jeszcze jako taka jest chyba zalew w Bratkowicach, choć i tak bez szału. Ale trochę jego sytuację ratują wzdręgi i okonie.
 9. Ten salon na Przemysłowej jest już otwarty?
 10. Awaria, ta... co roku o tej samej porze.
 11. mistrzu53 nie pytam o konkretną miejscówkę, ale w Wisłoku czy innym łowisku?
 12. Mi się akurat tak szczeliwie złożyło, że zanim kolega nieco rozjaśnił o co biega przeczytałem inny temat. I tu podrzucam fragment jako wskazówkę. Dalszy komentarz jest zbędny, bo tu chodzi o to by każdy sobie wysnuł własne wnioski. Tak przynajmniej zrozumiałem kolegę.
 13. Teraz rozumiem, dzięki.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy