Jump to content

rapala

TEAM
 • Posts

  3,354
 • Joined

 • Days Won

  13

rapala last won the day on October 5 2018

rapala had the most liked content!

Reputation

316 Excellent

Recent Profile Visitors

5,411 profile views
 1. Zdrowych , Radosnych Świat Bożego Narodzenia .
 2. https://www.fishing.org.pl/topic/351-kamionka/
 3. Your-Facebook-Video-fbdown.net.mp4
 4. rapala

  Domowe wyroby

  Tego roku trzeba było nieco uzupełnić braki 15 l wino z czerwonych winogron 10 l wino z pigwy + dzika róża 8 l wino z tarniny (eksperymentalnie) 5 l nalewka z derenia 3 l nalewka z pigwowca
 5. http://oswiecim112.pl/cialo-wedkarza-odnalezione-w-namiocie-nad-wisla-zdjecia/
 6. Wybory samorządowe już niebawem
 7. Tymczasem na Wilczej ...
 8. Nie wiem czy byłeś w Radawie ale to fajne miejsce do wypoczynku typowo rodzinnego ,bogata infrastruktura z dobrym zapleczem gastronomicznym ,zalew z fajnym kompieliskiem i czystą wodą ( rowerki ,kajaki ...) a kilkaset metrów obok płynie Lubaczówka . http://www.radawa.pl/gowir.php
 9. Możesz przyjrzeć się tej ofercie http://lesna-zagroda.pl/strona/index/id/335 Nie wiem czy jest możliwość rozstawienia namiotu ale zadzwoń i popytaj .
 10. CHUB OUTKAST COMPACT 10FT 3.00LB fajne kije za rozsądną kasę o przyjemnej akcji .Zakupione do wywózki ,bardzo dobrze sprawują się podczas holowania ryb z pontonu .
 11. Myślę,że połowa ceny sklepowej to poziom od którego warto zacząć negocjować cenę . Tak sobie dzisiaj zerknąłem na olx i to co mi wpadło w oczy to : Lowrance x125 z osprzętem - 670zł oraz x 135 bez osprzetu - 600zł .Myślę że jest tu jeszcze po dobrej stówce do urwania . Jak to bywa z zakupem używanego sprzętu elektronicznego ,pasowało by go przed zakupem sprawdzić albo postarać się o pisemną gwarancję rozruchową .Jeżeli sprzedajacy jest pewien ,że oferowany sprzęt jest w pełni sprawny ,taką gwarancję bez większego problemu powinien wystawić ...Podane wyżej dwie echosondy mają już kilka lat ale są to sprawdzone i chwalone przez wedkarzy modele .Co do Mark5x (bez PRO) to miałem kiedys okazję kilkakrotnie pływać z tą sondą i powiem szczerze ze na mojej Eagle 480 wszystko było bardziej czytelne a zmiana ustawień zamykała sie jedynie na dostosowaniu mocy sygnału oraz kontrastu ekranu ewentualnie zmianie zakresu głębokości . Ale to tylko moje zdanie i nie trzeba sie z tym zgadzać .
 12. rapala

  Motoryzacja

  Może ktoś z Was polecić w Rzeszowie lub okolicy dobry serwis gdzie solidnie odgrzybią klimatyzację w samochodzie ?
 13. Jutro rozpoczynamy sezon sandaczowy ...
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy