Skocz do zawartości

rapala

TEAM
 • Zawartość

  3339
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  9

Ostatnia wygrana rapala w Rankingu w dniu 11 Wrzesień 2017

rapala posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

272 Excellent

O rapala

 • Tytuł
  Moderator

Ostatnie wizyty

3328 wyświetleń profilu
 1. Film, książka itp. ;)

  Nawiązując do ostatnich wydarzeń na Nanga Parbat... Polecam .
 2. Składki Okręgowe i Porozumienia

  Małe sprostowanie do mojego poprzedniego postu ,niestety ale nie jest tak "kolorowo " .Po telefonie wykonanym do pzw o.rzeszowski ,uzyskałem informacje ,żeopis zawarty w tabeli dotyczy WYŁĄCZNIE łowiska no-kill jakie zostało utworzone w obwodzie rybackim Wisłok3 od mostu na drodze powiatowej Nr 1405R w Zarzeczu do ujścia rzeki Gwoźnica. W najbliższym czasie ma być zrobiona korekta ,ponieważ odbierają wiele telefonów z zapytaniem o w/w łowisko no-kill.
 3. Składki Okręgowe i Porozumienia

  http://www.pzw.org.pl/rzeszow/cms/23579/wykaz_wod_pzw_okregu_w_rzeszowie_udostepnionych_do_wedkowania_w_ Dwa nowe odcinki no-kill .O pierwszym (Wisłok od mostu na drodze powiatowej Nr 1405R w Zarzeczu do ujścia rzeki Gwoźnica ) było już wspominane ,drugi - Zbiornik Rzeszów od zapory do cofki zbiornika w m. Zwięczyca – ujęcie wody dla m. Rzeszowa .
 4. Składki Okręgowe i Porozumienia

  http://www.pzw.org.pl/43/wiadomosci/162464/61/komunikat_
 5. Weosłych Świąt

  Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia,poczucie prywatnego i zawodowego spełnienia towarzyszą Wam wszystkim przez cały nadchodzący Nowy 2018 Rok.
 6. Składki Okręgowe i Porozumienia

  http://www.pzw.org.pl/rzeszow/cms/19304/prawa_i_obowiazki_wedkujacego_na_wodach__pzw_okreg_w_rzeszowie_2 ... - Obowiązek posiadania wypychacza i podbieraka przy połowie metodą spinningową i muchową,
 7. Bielizna termo - aktywna.

  Polartec Power Stretch Ultrek albo BRUBECK DRY .
 8. Składki Okręgowe i Porozumienia

  Rozmawiałem dzisiaj z kolegą który jest w zarządzie jednego z rzeszowskich kół i mówił że na 2018 szykują sie spore zmiany w regulaminie połowów o.rzeszowskiego.Jedne na plus inne na minus .Z tych dobrych to prawdopodobnie ma być utworzony kilkukilometrowy odcinek specjalny na Wisłoku od Babicy w dół rzeki . Mają też nastąpić zmiany w wymiarach ochronnych kilku gatunków ryb .O innych jakby to powiedzieć tych " kontrowersyjnych" wolę nie pisać aby nie siać defetyzmu ...Zaznaczam że są to informacje nieoficjalne a na ich weryfikację trzeba będzie jeszcze kilka tyg poczekać . A więc jak to mówią starzy Aborygeni : " Pażyjom - Uwidim"
 9. Nasze (i wasze;) domowe (i nie tylko) zwierzaki :)

  Najnowszy nabytek a raczej z serii "przyszedł i został "
 10. Opony letnie i zimowe

  Z tego co zdążyłem wyczytać w necie to opony te zbierają bdb opinie https://oponafelga.pl/opona/nokian_wr_c3_56853.html .Miał już ktoś z Was do czynienia z tymi zimówkami ?
 11. CO TO - GDZIE TO quiz bez ograniczeń

  Mrowla poniżej zalewu ?
 12. X jubileuszowy zlot PSW 2017

  Sieniawa? Trzeba będzie pomyśleć
 13. Motoryzacja

 14. Na grzyby

  Z porannego ,krótkiego wypadu ...
 15. Zalew Brzóza Królewska

  Marne tłumaczenie Regulamin Amatorskiego Połowu Ryb ... III.Obowiązki wedkującego w wodach PZW 2. Przed przystąpieniem do wędkowania, wędkarz zobowiązany jest do ustalenia, do kogo należy wybrane przez niego łowisko i czy nie obowiązują na nim dodatkowe ograniczenia, poza zawartymi w niniejszym Regulaminie. http://www.pzw.org.pl/rzeszow/wiadomosci/156833/60/zakaz_wedkowania__zbiornik_brzoza_krolewska
×