Skocz do zawartości

marianosum

Użytkownicy
 • Ilość treści

  27
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

15 Good

Ostatnio na profilu byli

540 wyświetleń profilu
 1. Mam do sprzedania Garmin Striker 5dv
 2. Ja w tym sezonie odpuszczam sponsoring TBG.Tu się zarybia tylko karpiem !! Z racji tego że TBG ma porozumienie z Zamościem a łowię generalnie San- Wisła to opłacam sobie no-kill w Zamościu (173pln)
 3. Jak ktoś jeat zainteresowany świetną odzieżą Geoff Anderson to jest aktualnie na promocji kilka pozycji. https://www.geoffanderson.com/shop/9-outlet/
 4. Możesz napisać co było nie tak z ygk-egi metal?? Ciekawy jestem bo leci ta plecionka do mnie z Japonii.
 5. Rzeszów – udostępnia w opcji „zero” wędkarzom Okręgu Tarnobrzeg część obwodu rybackiego Nr 9 rzeki San od mostu drogowego w Krzeszowie do ujścia rzeki Tanew wraz ze zbiornikiem „Struga” w Ulanowie i zbiornikiem zaporowym na rzece Rudna w Rudniku. Na udostępnionym odcinku Sanu obowiązuje osobne zezwolenie. Okręg PZW w Tarnobrzegu udostępnia dla członków PZW w Rzeszowie: 1.Rzeka Wisła- Obwód rybacki nr 6 (od ujścia rzeki Wisłoka do ujścia rzeki San. Dodatkowo kanał elektrowni w Połańcu). Czyli, jeśli jesteś z RZE łowisz bez dodatkowych opłat tylko na powyższym odcinku bez dodatkowych opłat analogicznie jeśli jesteś z TBG łowisz na powyższym odcinku Rzeszowa ,pobierając odpowiedzi rejest dla danego okręgu. Natomiast jeśli chcesz łowić na innym odcinku np.okregu TBG który nie jest wyszczególniony w porozumieniu płacisz składkę na zagospodarowanie i ochronę wód. Jeśli chodzi o składkę członkowską 86pln jeśli już zapłacona jest w innym okręgu na rok 2018 to już drugi raz nie płacisz. Np .zapłaciłeś składkę na TBG członkowską i na ochronę i zagospodarowanie wód a teraz chcesz łowić w RZE wodach nie ujętych w porozumieniu, wpłacasz tylko składkę na ochronę i zagospodarowanie oraz pamiętać o rejestrze danego okręgu.
 6. Jest tak jak co roku. 1.Zbiorniki wszystkie +rzeki=pełna 2.Zbiorniki pozostałe (bez wydzielonych np.Wilcza Wola,Szymanowice etc)+ rzeki=opłata tzw "rzeki"
 7. Czytam i mi się podoba ten zapis: IV. Pozostale zasady obowiazujace na zbiornikach wydzielonych. 4. Podczas lowienia ryb spod lodu obowiazuje zakaz uzywania oseki do podbierania ryb oraz zabierania zlowionego karpia, szczupaka, sandacza i amura. Wierzcie mi Panowie że sporo ryb drapierznych wyjechało w worach przez miesiarzy podlodowych.
 8. Nie,nie można. Okręg PZW w Tarnobrzegu udostępnia dla członków PZW w Rzeszowie: 1.Rzeka Wisła- Obwód rybacki nr 6 (od ujścia rzeki Wisłoka do ujścia rzeki San. Dodatkowo kanał elektrowni w Połańcu). W Stalowej to cieniutko z rybą,wszędzie piach ,tony piachu.
 9. Jak panowie wrażenia po sezonie ? Warto kupić?? Myślę o 1.0
 10. Hehe bo sąd był niezawisły a czyn był o niskiej szkodliwości społecznej.
 11. Ponoć wody nima, takie słuchy mnie doszły.
 12. Miejmy nadzieje że tak będzie,pasowało by jeszcze zrobić porządek z tymi kormoranami w przyczepach.
 13. Mozesz tez zapłacic "przelewy24"
 14. Jest jakieś oznaczenie na brzegu? Hehe mam rozumiec ze co stowarzyszenie zarybi to członek pzw może złowić tak??
 15. Próbowałem się dowiedzieć od znajomego ale ma jakiś problem z telefonem.On jest w tym stowarzyszeniu. http://sannamotycze.pl/news.php Jak z nim rozmawiałem jakiś czas temu to stwierdził że jest bardzo zadowolony z tego łowiska.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.