Skocz do zawartości

marianosum

Aktywni
 • Zawartość

  27
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

15 Good

Ostatnie wizyty

481 wyświetleń profilu
 1. marianosum

  Kupię echosondę

  Mam do sprzedania Garmin Striker 5dv
 2. marianosum

  Składki Okręgowe i Porozumienia

  Ja w tym sezonie odpuszczam sponsoring TBG.Tu się zarybia tylko karpiem !! Z racji tego że TBG ma porozumienie z Zamościem a łowię generalnie San- Wisła to opłacam sobie no-kill w Zamościu (173pln)
 3. marianosum

  Geoff Anderson

  Jak ktoś jeat zainteresowany świetną odzieżą Geoff Anderson to jest aktualnie na promocji kilka pozycji. https://www.geoffanderson.com/shop/9-outlet/
 4. marianosum

  Kupiłem dzisiaj - pochwal się wędkarskimi zakupami

  Możesz napisać co było nie tak z ygk-egi metal?? Ciekawy jestem bo leci ta plecionka do mnie z Japonii.
 5. marianosum

  Składki Okręgowe i Porozumienia

  Rzeszów – udostępnia w opcji „zero” wędkarzom Okręgu Tarnobrzeg część obwodu rybackiego Nr 9 rzeki San od mostu drogowego w Krzeszowie do ujścia rzeki Tanew wraz ze zbiornikiem „Struga” w Ulanowie i zbiornikiem zaporowym na rzece Rudna w Rudniku. Na udostępnionym odcinku Sanu obowiązuje osobne zezwolenie. Okręg PZW w Tarnobrzegu udostępnia dla członków PZW w Rzeszowie: 1.Rzeka Wisła- Obwód rybacki nr 6 (od ujścia rzeki Wisłoka do ujścia rzeki San. Dodatkowo kanał elektrowni w Połańcu). Czyli, jeśli jesteś z RZE łowisz bez dodatkowych opłat tylko na powyższym odcinku bez dodatkowych opłat analogicznie jeśli jesteś z TBG łowisz na powyższym odcinku Rzeszowa ,pobierając odpowiedzi rejest dla danego okręgu. Natomiast jeśli chcesz łowić na innym odcinku np.okregu TBG który nie jest wyszczególniony w porozumieniu płacisz składkę na zagospodarowanie i ochronę wód. Jeśli chodzi o składkę członkowską 86pln jeśli już zapłacona jest w innym okręgu na rok 2018 to już drugi raz nie płacisz. Np .zapłaciłeś składkę na TBG członkowską i na ochronę i zagospodarowanie wód a teraz chcesz łowić w RZE wodach nie ujętych w porozumieniu, wpłacasz tylko składkę na ochronę i zagospodarowanie oraz pamiętać o rejestrze danego okręgu.
 6. marianosum

  Składki Okręgowe i Porozumienia

  Jest tak jak co roku. 1.Zbiorniki wszystkie +rzeki=pełna 2.Zbiorniki pozostałe (bez wydzielonych np.Wilcza Wola,Szymanowice etc)+ rzeki=opłata tzw "rzeki"
 7. marianosum

  Składki Okręgowe i Porozumienia

  Czytam i mi się podoba ten zapis: IV. Pozostale zasady obowiazujace na zbiornikach wydzielonych. 4. Podczas lowienia ryb spod lodu obowiazuje zakaz uzywania oseki do podbierania ryb oraz zabierania zlowionego karpia, szczupaka, sandacza i amura. Wierzcie mi Panowie że sporo ryb drapierznych wyjechało w worach przez miesiarzy podlodowych.
 8. marianosum

  Składki Okręgowe i Porozumienia

  Nie,nie można. Okręg PZW w Tarnobrzegu udostępnia dla członków PZW w Rzeszowie: 1.Rzeka Wisła- Obwód rybacki nr 6 (od ujścia rzeki Wisłoka do ujścia rzeki San. Dodatkowo kanał elektrowni w Połańcu). W Stalowej to cieniutko z rybą,wszędzie piach ,tony piachu.
 9. marianosum

  YGK Egi Metal

  Jak panowie wrażenia po sezonie ? Warto kupić?? Myślę o 1.0
 10. marianosum

  Wilcza Wola

  Hehe bo sąd był niezawisły a czyn był o niskiej szkodliwości społecznej.
 11. marianosum

  Stary San w Hurku

  Ponoć wody nima, takie słuchy mnie doszły.
 12. marianosum

  Wilcza Wola

  Miejmy nadzieje że tak będzie,pasowało by jeszcze zrobić porządek z tymi kormoranami w przyczepach.
 13. marianosum

  Wędkarskie zakupy na Aliexpress

  Mozesz tez zapłacic "przelewy24"
 14. marianosum

  Motycze Poduchowe/Szlacheckie

  Jest jakieś oznaczenie na brzegu? Hehe mam rozumiec ze co stowarzyszenie zarybi to członek pzw może złowić tak??
 15. marianosum

  Motycze Poduchowe/Szlacheckie

  Próbowałem się dowiedzieć od znajomego ale ma jakiś problem z telefonem.On jest w tym stowarzyszeniu. http://sannamotycze.pl/news.php Jak z nim rozmawiałem jakiś czas temu to stwierdził że jest bardzo zadowolony z tego łowiska.
×

Komunikat

W dniu 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.